Skocz do zawartości

Mercedes - Bluetooth


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

Jest auto z przygotowaną instalacją (złącze w podłokietniku).

Znalazłem takie coś na allegro:

http://allegro.pl/mercedes-modul-bluetooth-v2-oryginal-gwarancja-i3050421356.html

http://allegro.pl/mercedes-bluetooth-obsluguje-wszystkie-telefony-i3050421390.html

Oryginał to nie jest.

Cena i tak wydaje się nieco "z kosmosu" zlosnik.gif

Używa ktoś?

Jakieś opinie (poza tym, że ładne to to nie jest)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czemu nie oryginał ??

> Prezes kupował sobie takie coś w salonie i zabecelował 1,200zl teraz widzę staniały

Wygląda na to, że może ot jednak być oryginał.

Czemu nie w salonie - ze względu na cenę zlosnik.gif Jak można zaoszczędzić kilka stówek to czemu tego nie zrobić zlosnik.gif

Wygląda na to, że raczej miałoby to działać w opcji z kartą sim (a nie jako BT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda na to, że może ot jednak być oryginał.

To co kupił prezes wyglądało tak samo, w sumie trąci trochę "tuningowym chińczykiem" jeżeli chodzi o wygląd

> Czemu nie w salonie - ze względu na cenę Jak można zaoszczędzić kilka stówek to czemu tego nie

> zrobić

Przecież ja tego nie neguję, sam bym też tak kupował.

Na dole aukcji gość napisał że to jakaś inna wersja niż V2, rzekomo lepsza

> Wygląda na to, że raczej miałoby to działać w opcji z kartą sim (a nie jako BT).

Nie to się w wpina w tę "wtyczkę" w podłokietniku i to cała robota, tam w tę wtyczkę pasuje jakaś Nokia ale nie pamiętam modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co kupił prezes wyglądało tak samo, w sumie trąci trochę "tuningowym chińczykiem" jeżeli chodzi

> o wygląd

Po zdjęciach... rzeczywiscie...chińczyk zlosnik.gif

> Przecież ja tego nie neguję, sam bym też tak kupował.

> Na dole aukcji gość napisał że to jakaś inna wersja niż V2, rzekomo lepsza

> Nie to się w wpina w tę "wtyczkę" w podłokietniku i to cała robota, tam w tę wtyczkę pasuje jakaś

> Nokia ale nie pamiętam modelu

Hmmm właśnie - musiałbym zobaczyć czy nie da się kupić takiego telefonu...

I tak prawdopodobnie będzie to miało działać z klonem karty...

Edit

Wygląda na N 6310i.

Tylko, że potzrebna by była jeszcze podstawwka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po zdjęciach... rzeczywiscie...chińczyk

> Hmmm właśnie - musiałbym zobaczyć czy nie da się kupić takiego telefonu...

> I tak prawdopodobnie będzie to miało działać z klonem karty...

> Edit

> Wygląda na N 6310i.

> Tylko, że potzrebna by była jeszcze podstawwka...

Podrzuć VIN to poszperam w WIS czy rzeczywiście będzie banglać z 6310i, niestety MB przekombinował i nie każda instalacja chodzi z każdym telefonem z serii 6310/6310i (nawet ważny jest firmware aparatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podrzuć VIN to poszperam w WIS czy rzeczywiście będzie banglać z 6310i, niestety MB przekombinował

> i nie każda instalacja chodzi z każdym telefonem z serii 6310/6310i (nawet ważny jest firmware

> aparatu)

Prezes miał W 211 i na pewno nie była to Nokia 6210 i 6310 bo akurat te to ja miałem i nie pasiły, tylko jakaś ciut nowsza ale bez wodotrysków.

Prezes nawet miał takową Nokię zanim kupił Meśka ale wymienili mu na nowszą i już nie pasiło, co to i tak nie zmienia faktu że w dalszym ciągu ten telefon trzeba tam wpiąć żeby mieć głośno mówiący a jak się chce mieć bezprzewodowy to trzeba dokupić te urządzenie no chyba że ktoś ma "klona" karty

EDIT: to chyba była Nokia 6230 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prezes miał W 211 i na pewno nie była to Nokia 6210 i 6310 bo akurat te to ja miałem i nie pasiły,

> tylko jakaś ciut nowsza ale bez wodotrysków.

Ale skąd pomysł że to 211? Może to być równie dobrze w203, w209 i pewnie jeszcze parę innych modeli. Do w203 pasują akurat te o których napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale skąd pomysł że to 211? Może to być równie dobrze w203, w209 i pewnie jeszcze parę innych

> modeli. Do w203 pasują akurat te o których napisałem.

Nie wiem grinser006.gif tak jakoś napisałem na podstawie byłego Meśka prezesa, ale doczytałem że i niektórzy używali również Nokii 6210 i 6310 w tym modelu i innych choć z działaniem było różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.