Skocz do zawartości

Odbiór nowego Cruza


Elephant

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> za kilka dni odbiór zamówionego Cruza

> Na co zwrócić szczególną uwagę ?? Coś szczególnie należy sprawdzić ?? Na co być uczulonym przed

> podpisaniem protokołu odbioru ??

Zbadać czujnikiem lakieru zlosnik.gif, sprawdzić czy wszystko działa, czy nie jest przerysowany, poobijany i ma wszystko co zamawiales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> za kilka dni odbiór zamówionego Cruza

> Na co zwrócić szczególną uwagę ?? Coś szczególnie należy sprawdzić ?? Na co być uczulonym przed

> podpisaniem protokołu odbioru ??

Sprzedawca powinien Ci wszystko pokazać i wytłumaczyć w trakcie odbioru.

Musisz zwrócić uwagę na to, czy wszystko jest na pokładzie, czy nie ma jakichś uszkodzeń, zarysowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> za kilka dni odbiór zamówionego Cruza

> Na co zwrócić szczególną uwagę ?? Coś szczególnie należy sprawdzić ?? Na co być uczulonym przed

> podpisaniem protokołu odbioru ??

Spróbuj poprosić, żeby Ci go pokazali jak przyjedziesz po papiery do rejestracji, może jeszcze nie będzie podszykowany do odbioru, wtedy wszelkie uszkodzenia z transportu są widoczne. Potem to wypolerują.

Zamawiałeś 2013? Bardzo mi zależy, żeby rozeznać się jaka jest sytuacja z nowym rocznikiem. Ja zamówiłem 2013 w połowie listopada i czarowali mnie że na koniec lutego na pewno będzie. Teraz okazuje się, że ciągle płynie do Słowenii i zaczynam się wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamawiałeś 2013? Bardzo mi zależy, żeby rozeznać się jaka jest sytuacja z nowym rocznikiem. Ja

> zamówiłem 2013 w połowie listopada i czarowali mnie że na koniec lutego na pewno będzie. Teraz

> okazuje się, że ciągle płynie do Słowenii i zaczynam się wkurzać.

To zapewne będzie model z 13 ale produkcja 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedawca powinien Ci wszystko pokazać i wytłumaczyć w trakcie odbioru.

Czyli standardowa procedura. Odbierałem już z salonu w Dixi-car i Kia na 1-Sierpnia ok.gif

> Musisz zwrócić uwagę na to, czy wszystko jest na pokładzie, czy nie ma jakichś uszkodzeń,

> zarysowań.

Czyli ogólna ocena stanu ok.gif

Na coś szczególnie uważać w Nexteamie ?? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spróbuj poprosić, żeby Ci go pokazali jak przyjedziesz po papiery do rejestracji, może jeszcze nie

> będzie podszykowany do odbioru, wtedy wszelkie uszkodzenia z transportu są widoczne. Potem to

> wypolerują.

Będę za 2-3 dni, bo to autko w leasing brane. Może już coś oglądniemy. Sam odbiór po pewnie 2-3 kolejnych dniach.

> Zamawiałeś 2013? Bardzo mi zależy, żeby rozeznać się jaka jest sytuacja z nowym rocznikiem. Ja

> zamówiłem 2013 w połowie listopada i czarowali mnie że na koniec lutego na pewno będzie. Teraz

> okazuje się, że ciągle płynie do Słowenii i zaczynam się wkurzać.

Ja zamówiłem modelowy 2013 ale produkcyjny 2012. Jak zamawialiśmy to autka miały być za ok. 2 tygodnie i był ograniczony wybór kolorów więc pewnie to już jakaś partia która płyneła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK. Dzięki za info

My zamówiliśmy gdzieś na początku stycznia. Miały być za 2 tygodnie, z odbiorem pod koniec lutego (data ruszenia firmy). Mam nadzieję że są, bo tak w sumie to nikt do mnie nie dzwonił z potwierdzeniem hmm.gif Żebyśmy się nie zdziwili wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> My zamówiliśmy gdzieś na początku stycznia. Miały być za 2 tygodnie, z odbiorem pod koniec lutego

> (data ruszenia firmy). Mam nadzieję że są, bo tak w sumie to nikt do mnie nie dzwonił z

> potwierdzeniem Żebyśmy się nie zdziwili

Z Dixi dostawałem maila z info co się dzieje z autem od ruszenia produkcji do dostawy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> My zamówiliśmy gdzieś na początku stycznia. Miały być za 2 tygodnie, z odbiorem pod koniec lutego

> (data ruszenia firmy). Mam nadzieję że są, bo tak w sumie to nikt do mnie nie dzwonił z

> potwierdzeniem Żebyśmy się nie zdziwili

Jeżeli płyną tym statkiem, co mój, a zaczyna to tak wyglądać, bo na przełomie stycznia i lutego w grę wchodził tylko jeden, to może być problem. Ja zaczynam się zastanawiać, czy zdążą mi go sprzedać przed Świętami. Jak przycisnąłem kobitkę w salonie, to czas dostawy zwiększył się dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli płyną tym statkiem, co mój, a zaczyna to tak wyglądać, bo na przełomie stycznia i lutego w

> grę wchodził tylko jeden, to może być problem. Ja zaczynam się zastanawiać, czy zdążą mi go

> sprzedać przed Świętami. Jak przycisnąłem kobitkę w salonie, to czas dostawy zwiększył się

> dwukrotnie.

My zamawialiśmy 9 stycznia, aż w poniedziałek zadzwonie i się dopytam blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasze podobno są. Załatwiamy sprawy leasingu i w następnym tygodniu podobno mamy odbierać.

A no to jednak mój idzie w innej dostawie. Jak się nie wyrobią w terminie (I kwartał), to nie odbieram. Miałem kupować Optimę albo Ceeda i tylko przez mały silnik odpuściłem - teraz zaczynam żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A no to jednak mój idzie w innej dostawie. Jak się nie wyrobią w terminie (I kwartał), to nie

> odbieram. Miałem kupować Optimę albo Ceeda i tylko przez mały silnik odpuściłem - teraz

> zaczynam żałować.

Dzwoniłem w poniedziałek i człowiek w salonie mi powiedział abyśmy załatwiali leasing bo on je ściągnie do salonu w ciągu 3-4 dni. Czyli rozumiem że muszą być na jakimś magazynie centralnym Chevroleta w Polsce. Jutro się będę widział z człowiekiem z leasingu to może więcej szczegółów się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwoniłem w poniedziałek i człowiek w salonie mi powiedział abyśmy załatwiali leasing bo on je

> ściągnie do salonu w ciągu 3-4 dni. Czyli rozumiem że muszą być na jakimś magazynie centralnym

> Chevroleta w Polsce. Jutro się będę widział z człowiekiem z leasingu to może więcej szczegółów

> się dowiem.

Chevrolet ma plac w Kaliszu. Jakby mój tam był, to już by dzwonili, bo wyczuli, że chcę ich postawić pod ścianą tzn. albo super rabat na coś większego (Orlando w max wersji lub Captiva z 2012) albo idę po kolejną kijankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.