Skocz do zawartości

Pomiędzy młotem a kowadłem- ASO vs ja vs ubezpieczalnia


marew

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu naprawiałem auto z AC w ASO.

Naprawa bezgotówkowa, wszystkim miał zająć się ich pracownik od tych spraw.Wszystko co potrzebne napisałem,on miał zająć się resztą

Auto po tygodniu już miałem naprawione i odebrane

Jakiś czas temu przyszło do mnie pismo z ubezpieczalni abym przesłał dokumentacje aby oszacowali szkodę itd itp.

Dziś przyszło pismo, że w związku z brakiem dokumentacji nie wypłacają odszkodowania.

Czyli co ASO będzie stratne czy będą mnie ścigać ?

Oczywiście napisałem maila do ubezpieczalni

Ubezpieczalnia Benefia, a sprawą zajmuje się Vig Ekepert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było przypadkiem pismo do ASO, a do Ciebie tylko do wiadomości?

Jak kiedyś naprawiałem w ten sposób auto to wszytskie pisma jakie wymieniała ubezpieczalnia z ASO było też przysyłane do mnie DW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś przyszło pismo, że w związku z brakiem dokumentacji nie wypłacają odszkodowania.

> Czyli co ASO będzie stratne czy będą mnie ścigać ?

Najpewniej teraz dostaniesz rachunek z ASO, bo podpisałeś stosowny dokument na tę okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to nie było przypadkiem pismo do ASO, a do Ciebie tylko do wiadomości?

> Jak kiedyś naprawiałem w ten sposób auto to wszytskie pisma jakie wymieniała ubezpieczalnia z ASO

> było też przysyłane do mnie DW.

Nie wiem czy do ASO, ale adresowane do mnie i zwracaja sie do mnie a nie do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpewniej teraz dostaniesz rachunek z ASO, bo podpisałeś stosowny dokument na tę okazję.

Nic takiego nie podpisywalem, poza tym ASO Fiat a ubezpiecalnia Benefia, oni przeciez wspolpracuja.

Nawet panz aso powiedzial, ze bardzo dobrze, ze benefia, nie bedzie klopotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic takiego nie podpisywalem, poza tym ASO Fiat a ubezpiecalnia Benefia, oni przeciez wspolpracuja.

> Nawet panz aso powiedzial, ze bardzo dobrze, ze benefia, nie bedzie klopotow

Jak wierzysz komuś na słowo to gratuluję.

ASO w pierwszej kolejności ściągnie kasę od ciebie bo ty jesteś klientem a nie ubezpieczyciel.

Ja nigdy nie pozwalam na rozpoczęcie naprawy bez zatwierdzonego kosztorysu przez ubezpieczyciela.

Jak czegoś nie dopełniłeś to mogą Cię olać i jedynie dochodzenie spraw w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Zadzwoń do ASO i zapytaj o co chodzi. Benefia tak ma - nie ogarniają toku spraw. Mnie Viamot w Krakowie przepraszał kilka razy za Panie z Benefii, które się pospieszyły z wysyłaniem wezwań i pism, które też wzbudzały we mnie wrażenie żę nie wiem o co chodzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic takiego nie podpisywalem, poza tym ASO Fiat a ubezpiecalnia Benefia, oni przeciez wspolpracuja.

> Nawet panz aso powiedzial, ze bardzo dobrze, ze benefia, nie bedzie klopotow

Jeden z AKowych kolegów zrezygnował z Benefii, bo przy takim samym zakresie ubezpieczenia (zwłaszcza AC) inne firmy oferują niższą cenę. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wierzysz komuś na słowo to gratuluję.

> ASO w pierwszej kolejności ściągnie kasę od ciebie bo ty jesteś klientem a nie ubezpieczyciel.

> Ja nigdy nie pozwalam na rozpoczęcie naprawy bez zatwierdzonego kosztorysu przez ubezpieczyciela.

> Jak czegoś nie dopełniłeś to mogą Cię olać i jedynie dochodzenie spraw w sądzie.

Nie mam zamiaru nic placic, od tego mam AC.

To pracownik ASO zawinil, a nie ja.

Jutro jade do tego ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie. Zadzwoń do ASO i zapytaj o co chodzi. Benefia tak ma - nie ogarniają toku spraw. Mnie

> Viamot w Krakowie przepraszał kilka razy za Panie z Benefii, które się pospieszyły z

> wysyłaniem wezwań i pism, które też wzbudzały we mnie wrażenie żę nie wiem o co chodzi

robiłeś jakieś naprawy z ubezpieczenia Benefii bezgotówkowo we Viamocie? Pytam, bo odkąd kupiłem samochód, to ubezpieczam w Benefii, wszystko załatwiam we Viamocie i łudzę się, że w razie problemów (konieczności napraw z ubezpieczenia) po prostu oddam im samochód, a oni już się między sobą dogadają, skoro ubezpieczenia sprzedają dwa biurka obok serwisu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robiłeś jakieś naprawy z ubezpieczenia Benefii bezgotówkowo we Viamocie? Pytam, bo odkąd kupiłem

> samochód, to ubezpieczam w Benefii, wszystko załatwiam we Viamocie i łudzę się, że w razie

> problemów (konieczności napraw z ubezpieczenia) po prostu oddam im samochód, a oni już się

> między sobą dogadają, skoro ubezpieczenia sprzedają dwa biurka obok serwisu

Tak - 3 razy. Za każdym razem bezgotówkowo. Zastrzeżeń żadnych nie mam, zawsze miałem auto zastępcze, miła i pro obsługa, dobra komunikacja. Żadna reklama - mówię jak było smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam zamiaru nic placic, od tego mam AC.

> To pracownik ASO zawinil, a nie ja.

> Jutro jade do tego ASO

chill out zlosnik.gif

Nie ma co się złościć, słabe TU tak mają, że czepiają się wszystkiego nawet jak jeszcze nie mają pełnej dokumentacji zlosnik.gif

Nie chcą wypłacać i tak dalej.

Pewnie od tego pracownicy mają premie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam zamiaru nic placic, od tego mam AC.

To tak nie działa. Ich Twoje AC nie obchodzi, ich obchodzi niezapłacona faktura. Jeśli ubezpieczyciel się wypnie to Ty płacisz - a potem sobie dochodź od ubezpieczyciela.

> To pracownik ASO zawinil, a nie ja.

> Jutro jade do tego ASO

Jeśli wina jest po stronie ASO to jest szansa, że nie będziesz musiał płacić. Ale tylko wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.