Skocz do zawartości

Akcja przywoławcza


robert2609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kto ma grantura może- ale nie musi-jechać do ASO jest jakiś problem z tylnym daszkiem na klapie coś chcą poprawiać za free.

jeśli ma ktoś konto na https://www.renault.pl/my-renault/rejestracja/login.jsp? to w zakładce moje renault powinien odnaleźć info odnosnie swojego auta.tyczy tylko KOMBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości zapytam.

> Czy w zakładce moje Renault pokazywane są tylko auta krajowe? Zarejestrowałem się tam, podałem VIN

> i nie wykrywa auta. POdaje date 1 rej ogólnie jak i tej w polsce i nic.

> Coś źle robie czy co?

sprawdz czy wpisujesz dobry vin, powinno pokazac kazde auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kto ma grantura może- ale nie musi-jechać do ASO jest jakiś problem z tylnym daszkiem na

> klapie coś chcą poprawiać za free.

> jeśli ma ktoś konto na https://www.renault.pl/my-renault/rejestracja/login.jsp? to w zakładce moje

> renault powinien odnaleźć info odnosnie swojego auta.tyczy tylko KOMBI

Zgadza się u mnie w zakładce "Moje alerty" jest zaproszenie do serwisu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kto ma grantura może- ale nie musi-jechać do ASO jest jakiś problem z tylnym daszkiem na

> klapie coś chcą poprawiać za free.

> jeśli ma ktoś konto na https://www.renault.pl/my-renault/rejestracja/login.jsp? to w zakładce moje

> renault powinien odnaleźć info odnosnie swojego auta.tyczy tylko KOMBI

dziwna sprawa w wyposażeniu mam na desce Carbón oscuro a panel zwykły szary tam gdzie klima zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej co jakiś czas dzwonic do aso, podac vin, jesli auto nie jest serwisowane, i nie ma

> kontroli co roku, czesto sa jakies akcje i serwisy chetnie to robia ...

> bardzo czesto sceniki II maja akcje na automatyczny reczny ...

O, mój samochód ma akcję przywoławczą...

icon_eek.gif

_________________________________________________________

MÉGANE GRANDTOUR PHASE 2

Authentique 1.5dCi 63kW eco2

od 20 MARZEC 2013 Twój samochód, VIN nr VF1xxxxxxxxxxxxxx jest przedmiotem akcji przywoławczej

AKCJA PRZYWOŁAWCZA

Renault a décelé que certaines contraintes extérieures (fortes variations de température, systčme de lavage agressif, porte vélos...) pouvaient fragiliser dans le temps les fixations du becquet de hayon, et entrainer, ŕ terme, un risque de décrochage de ce becquet lors de roulage ŕ vitesse élevée et sa chute éventuelle. L'intervention consiste ŕ renforcer la fixation du becquet pour maintenir son maintien.

_________________________________________________________

Podoba mi się zwłaszcza opis akcji grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie umówiłem się na poniedziałek do ASO w celu poprawy mocowania tylnej lotki nad klapą-będą wymieniać kołki montażowe całośc pracy około 2godz.

bardzo miła rozmowa przez telefon Panów ASO zapraszają,czekają hoho grinser006.gifzlosnik.gif pojedziemy zobaczymy jak serwis wygląda 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> własnie umówiłem się na poniedziałek do ASO w celu poprawy mocowania tylnej lotki nad klapą-będą

> wymieniać kołki montażowe całośc pracy około 2godz.

> bardzo miła rozmowa przez telefon Panów ASO zapraszają,czekają hoho pojedziemy zobaczymy jak

> serwis wygląda

maja z tego kase, dodatkowo sprawdza Ci ze kończą sie klocki, pióra wycieraczek do wymiany, plynu do spryskiwaczy nie ma, żarówka sie nie swieci i może pare zlotych zostawisz przy okazji darmowej akcji przywoławczej zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono.gif nienienie w butelkę się nie dam nabić-żarówki święcą,wycieraczki nowe,jedno co nie działa od jesieni to prawa strona HF nie otwiera drzwi pewnie zwilgotniało przysniedziało jak się ociepli zabiorę się za to zlosnik.gifnie mam zamiaru im o tym wspominać.

Przejadę się zobaczę może coś popytam ot tak jak jest okazja to trzeba korzystać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nienienie w butelkę się nie dam nabić-żarówki święcą,wycieraczki nowe,jedno co nie działa od

> jesieni to prawa strona HF nie otwiera drzwi pewnie zwilgotniało przysniedziało jak się

> ociepli zabiorę się za to nie mam zamiaru im o tym wspominać.

> Przejadę się zobaczę może coś popytam ot tak jak jest okazja to trzeba korzystać

jakos masz zle podejscie do tematu, nikt Cie nie bedzie chcial nabic w butelke, dostaniesz dobre rady i swiadectwo kontroli technicznej ... potraktuj to jako dobry gest od importera zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakos masz zle podejscie do tematu, nikt Cie nie bedzie chcial nabic w butelke, dostaniesz dobre

> rady i swiadectwo kontroli technicznej ... potraktuj to jako dobry gest od importera

ok.gifok.gifpalacz.gifpo wizycie napiszę jak było.

W żadnym wypadku nie podchodzę źle do ASO wręcz zdziwiło mnie to,że 8letnie auto może jeszcze podlegać jakieś akcji gdzie serwis chce coś w gratisie naprawić,tylko liczę się z tym,że podczas wizyty mogą coś wynaleźć i sugerować wymianę,tym bardziej że auto w niemczech było serwisowane co rok smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę OT

O kant doopy to Moje Renault. Byłem 2 tyg. temu na przeglądzie po 30tys.km a oni dalej wzywają mnie na ten przegląd spineyes.gif A w zakładce Moje poprzednie operacje serwisowe cisza mimo, że wymieniałem olej po 15tys. i zrobiłem przegląd po 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trochę OT

> O kant doopy to Moje Renault. Byłem 2 tyg. temu na przeglądzie po 30tys.km a oni dalej wzywają mnie

> na ten przegląd A w zakładce Moje poprzednie operacje serwisowe cisza mimo, że wymieniałem

> olej po 15tys. i zrobiłem przegląd po 30.

a moze robisz przeglady u agenta, "parntera" renault, oni nie maja narzedzia do wpisywanie historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swoją drogą ciekawe ile wynosi przegląd na 60kkm?z tego co wiem oni jadą wg.heck listy czyli co do

> sprawdzenia sprawdzają co do wymiany wymieniają nie ważne że jest jeszcze dobre- czy dobrze

> mówię?

Hmmm, mogę sprawdzić fakturę, ale przeglądy w Renault były jednymi z droższych.

ASO Seat miało dużo tańsze przeglądy, tak z 200-300zł przy porównywalnych przebiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swoją drogą ciekawe ile wynosi przegląd na 60kkm?z tego co wiem oni jadą wg.heck listy czyli co do

> sprawdzenia sprawdzają co do wymiany wymieniają nie ważne że jest jeszcze dobre- czy dobrze

> mówię?

dla kazdego nr vin jest tzw. harmonogram przegladow i tego trzeba se trzymac, mozesz przywiesc swoj olej i filtry, zapalcisz za sam przeglad, bedziesz a aso pogadaj u zrodla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po wizycie w ASO Zielona Góra,ku mojemu zaskoczeniu Pan wklepała VIN ok zgadza się jest Pan na liście,potem gadka szmatka barabara i nie będzie żadnej naprawy ale wymiana całego daszka yikes.gif pytam dlaczego?bo nie ma sensu Renualt ogłosił wiec oni wymieniają niewiem.gif wjechał na halę sprawdzili kod i odcień lakieru jutro będzie daszek pomalują i na czwartek ,lub piątek(wcześniej zadzwonią)przyjadę na wymianę hmm.gif

dlaczego nie próbują naprawić sprawdzić tylko łub nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.