Skocz do zawartości

Lacetti do oceny


spad

Rekomendowane odpowiedzi

> Szukam auta i nieuchronnie zmierzam ponownie do zakupu lacetti Panowie co sądzicie o tym

> egzemplarzu? Może ktoś z Was mieszka w okolicy i mógłby zerknąć na niego z bliska.

Wiele z tych zdjęć nie wynika. Umiejscowienie wlewu LPG sugeruje kraj pochodzenia: Holandia (sprzedawca skrzętnie omija ten temat).

Ten salon mieści się na rogatkach Łodzi. Proponuję zatem abyś pogadał z... Cinosem. To dyżurny "inspektor" ZOT-u, ma miernik lakieru i jest dociekliwy przy oględzinach. ok.gif

O polityce dyskutować z nim nie musisz... rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiele z tych zdjęć nie wynika. Umiejscowienie wlewu LPG sugeruje kraj pochodzenia: Holandia

> (sprzedawca skrzętnie omija ten temat).

> Ten salon mieści się na rogatkach Łodzi. Proponuję zatem abyś pogadał z... Cinosem. To dyżurny

> "inspektor" ZOT-u, ma miernik lakieru i jest dociekliwy przy oględzinach.

> O polityce dyskutować z nim nie musisz...

Kraj pochodzenia nie jest dla mnie istotny. A z Cinosem mogę sobie porozmawiać o polityce, w sumie najciekawsze dyskusje prowadzi się z ludźmi o odmiennych poglądach, ważne żeby była dyskusja a nie pyskówka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta i nieuchronnie zmierzam ponownie do zakupu lacetti Panowie co sądzicie o tym

> egzemplarzu? Może ktoś z Was mieszka w okolicy i mógłby zerknąć na niego z bliska.

Przebieg komisowy czyli norma w PL jednak zobaczyć można - osobiście mnie nie interesuje jakie cyferki nam na zegarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg komisowy czyli norma w PL jednak zobaczyć można - osobiście mnie nie interesuje jakie

> cyferki nam na zegarze.

Ale te cyferki maja wpływ na cenę. Jeśli są małe, to uzasadniają wyższą cenę. Dlatego lepiej wiedzieć, że auto ma duży przebieg, bo cena może być mniejsza.

Ale masz rację, przebieg typowy, jak na polskie ogłoszenia -nigdy nie przekracza 200kkm smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz fabryczny z tych lat i wlew w błotniku może oznaczać holenderski Necam GSI, czyli w razie czego słabo dostępny serwis i koszmarnie drogie części. Ja to wyrzuciłem ze swojego wozu po pół roku od zakupu (jakieś 10 kkm) i zastąpiłem Stagiem, z czego jestem bardzo zadowolony. Holenderskie wtryski nie zdzierżyły zaolejonego gazu z Carrefoura. smile.gif Wymiana jednego za chyba 600 zł z diagnostyką nie rozwiązała problemu nierównej pracy na biegu luzem na LPG, a dokładanie 1400 zł na trzy pozostałe mi się nie uśmiechało, bo za podobne pieniądze miałem przewidywalnego Staga z dobrymi wtryskiwaczami.

Trzeba się z czymś podobnym tym liczyć, bo przebieg nie jest całkiem mały.

Natomiast samo auto wygląda ładnie, środek nie jest zniszczony, więc jakiś pacjent go raczej nie dojeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta i nieuchronnie zmierzam ponownie do zakupu lacetti Panowie co sądzicie o tym

> egzemplarzu? Może ktoś z Was mieszka w okolicy i mógłby zerknąć na niego z bliska.

W ogłoszeniu nie ma nic o bez wypadkowości. A teraz już prawie wszyscy to piszą icon_eek.gif

Sprzedawany na oponach zimowych, ciekawe co z letnimi (sprzedali osobno?)

Co się stało, ze jednak chcesz lacetti? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Natomiast samo auto wygląda ładnie, środek nie jest zniszczony, więc jakiś pacjent go raczej nie

> dojeżdżał.

Albo tylko dobrze odpicowane. Zdjęcia wnętrza słabej jakości, nie widać szczegółów jak np rysy zadrapania itp.

Nie ma też zdjęć bagażnika, a przydałyby się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dramatu od tej strony nie powinno być. Fotel kierowcy nie sprawia wrażenia wysiedzianego. Kierownica i lewarek, na to co widać, też są ok.

> Nie ma też zdjęć bagażnika, a przydałyby się

Jest szansa, że zamiast koła jest wysoki baniak na stelażu podnoszący podłogę bagażnika o jakieś 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale dramatu od tej strony nie powinno być. Fotel kierowcy nie sprawia wrażenia wysiedzianego.

Akurat tapicerka nieźle znosi trudy eksploatacji więc może mieć i 200kkm wink.gif

Ktoś zaoszczędził na normalnej wymianie opon i są nabijane ciężarki no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat tapicerka nieźle znosi trudy eksploatacji więc może mieć i 200kkm

> Ktoś zaoszczędził na normalnej wymianie opon i są nabijane ciężarki

Ale, że co nie tak jest z tymi ciężarkami? Normalne chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety Daewoo(chevrolet) fabrycznie tak nakładał ciężarki na oryginalne alu

Nie tylko.

Moje alusy też miały rant i od zewnątrz ciężarki nabijane, a od wewnątrz klejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ogłoszeniu nie ma nic o bez wypadkowości. A teraz już prawie wszyscy to piszą

> Sprzedawany na oponach zimowych, ciekawe co z letnimi (sprzedali osobno?)

> Co się stało, ze jednak chcesz lacetti?

Rozmawiałem z komisem który go wystawia. Auto miało lekką przygodę na lewym nadkolu z tyłu. Do wtorku jest rezerwacja na niego, jak ktoś zrezygnuję to wkraczam do akcji smile.gif

Bo w tej cenie ile chcę wydać na auto zaczyna być to najlepszy stosunek ceny/wyposażenia/jakości i szansy trafienia na dobry egzemplarz. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kraj pochodzenia nie jest dla mnie istotny. A z Cinosem mogę sobie porozmawiać o polityce, w sumie

> najciekawsze dyskusje prowadzi się z ludźmi o odmiennych poglądach, ważne żeby była dyskusja a

> nie pyskówka

To moze istotne bedzie jaka tam instalka siedzi.

Kolteca nie polecam i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma ?

> 9 foto: http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C28141635_9.jpg

Podloga bagaznika podniesiona jak w moim, minimum z 10cm, a moze i wiecej?

Ja juz tego nie zmierze, ale bagaznik przez to byl mikry, a kolo dojazdowe powodowalo, ze zona wrzucala w niego 2 pary butow.

Zaleta byla taka, ze w stelaz pod podloga mozna bylo pochowac wszelkie plyny i narzedzia, ktore w aucie jezdzily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem z komisem który go wystawia. Auto miało lekką przygodę na lewym nadkolu z tyłu. Do

> wtorku jest rezerwacja na niego, jak ktoś zrezygnuję to wkraczam do akcji

> Bo w tej cenie ile chcę wydać na auto zaczyna być to najlepszy stosunek ceny/wyposażenia/jakości i

> szansy trafienia na dobry egzemplarz.

Nie popelniaj bledu jak ja 3 lata temu, poszukaj auta z PL.

Swego "Belga" opchnalem ostatnio za 2/3 tego co kosztuje ten.

Nie wiem jak w Twoim regionie, ale u mnie LPG Kolteca (a zapewne taki tam siedzi) nikt nie tykal poza ASO Opla (filtry i regulacja koszt rzedu niecalych 300zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że wczoraj nie było 3 ostatnich zdjeć. Ciekawe, czy czyta to forum

No nie było. Co do samego bagażnika, to wszystko wskazuje na to, że wygląda to tak, jak podejrzewałem, czyli wielki baniak podwieszony na stelażu a wszystko przykryte dwiem płytami z MDF obitymi wykładziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie było. Co do samego bagażnika, to wszystko wskazuje na to, że wygląda to tak, jak

> podejrzewałem, czyli wielki baniak podwieszony na stelażu a wszystko przykryte dwiem płytami z

> MDF obitymi wykładziną.

I jakieś rysy na tyle oparć.

Ale te nasze wywnętrzania i tak nie potrzebne bo chyba zamiast lacetti będzie zakup galanta zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jakieś rysy na tyle oparć.

> Ale te nasze wywnętrzania i tak nie potrzebne bo chyba zamiast lacetti będzie zakup galanta

Tego nie wiadomo smile.gif Na tapecie jest Galant, Lacetti, Megane, Laguna, C4, C5 a nawet Corsa i Vectra smile.gif Nie mam ograniczeń związanych z marką. Trafi się fajne auto to biorę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.