Skocz do zawartości

WRC Rajd Monte Carlo


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

oglądali wczoraj na TV4 skróty?

Leob jak zwykle wygrał zlosnik.gifzlosnik.gif Szkoda, że w tym roku nie będzie bronił tytułu mistrzowskiego buu.gifbuu.gif

Udany debiut VW- wygrali nawet I-wszy OS yikes.gif, a w generalce Ogier 2 i jego Polóweczka ok.gif

Ale imo i tak najlepszy był Ewgienij Nowikov wink.gif Chłopak fajne i widowiskowo jechał, nawet rowem zlosnik.gif, szkoda, że się rozpieprzył /nie lubię tego Sordo sick.gif/.

Kościuszko na 10 miejscu zakońćzył i to na tyle.

Ale, ale najlepszy był początek programu zlosnik.gif Był Robcio. Pocieszny chłopak, co on z tym nosem ma, wiecznie go "głaskał" zlosnik.gifzlosnik.gif Generalnie nic nowego niż w necie nie usłyszałem, no może prócz tego że na pytanie- komu kibicujesz w F1?

RK:Szczerze?

D:tak Szczerze.

RK: TO nikomu zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale, ale najlepszy był początek programu Był Robcio. Pocieszny chłopak, co on z tym nosem ma,

> wiecznie go "głaskał" Generalnie nic nowego niż w necie nie usłyszałem, no może prócz tego

> że na pytanie- komu kibicujesz w F1?

> RK:Szczerze?

> D:tak Szczerze.

> RK: TO nikomu

Dobry jest. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądać nie oglądałem, nawet za bardzo nie wiedziałem, że będzie program. Ale widzę za to, że TV4

> ma delikatne opóźnienie, bo patrzeć jak zaraz 4 eliminacja WRC będzie...

no ma lekkie zlosnik.gif

ale jak ktoś ma Motors TV to skróty są na bieżąco tak jak kiedyś na Eurosporcie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nazywa ten program i kiedy mniej wiecej puszczają?

coś znalazłe: Najlepszy polski kierowca zadebiutuje w WRC startem w zaplanowanym w dniach od 11 do 14 kwietnia 2013 roku Rajdzie Portugalii. Relację z tego wydarzenia widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli obejrzeć już w poniedziałek 15 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądali wczoraj na TV4 skróty?

> Leob jak zwykle wygrał Szkoda, że w tym roku nie będzie bronił tytułu mistrzowskiego

> Udany debiut VW- wygrali nawet I-wszy OS , a w generalce Ogier 2 i jego Polóweczka

> Ale imo i tak najlepszy był Ewgienij Nowikov Chłopak fajne i widowiskowo jechał, nawet rowem ,

> szkoda, że się rozpieprzył /nie lubię tego Sordo /.

> Kościuszko na 10 miejscu zakońćzył i to na tyle.

> Ale, ale najlepszy był początek programu Był Robcio. Pocieszny chłopak, co on z tym nosem ma,

> wiecznie go "głaskał" Generalnie nic nowego niż w necie nie usłyszałem, no może prócz tego

> że na pytanie- komu kibicujesz w F1?

> RK:Szczerze?

> D:tak Szczerze.

> RK: TO nikomu

o której było?

wertowałem cały program i nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ściągam sobie z neta relacje, boli że w polskiej TV prawie nic na temat rajdów nie ma....

Nie ma sponsora, który by za to zapłacił wink.gif Jak nie będzie sponsora który zapłaci za oprawę medialną, to nie będzie rajdów w TV. W Lotosie nadziej, że jak się wziął za sponsorowanie Kubicy, to rajdy zostaną trochę wypromowane przy okazji i może po tym inni sponsorzy też pójdą tym tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale czy to jest naprawde aż tak mało medialny sport żeby się ktoś nim zainteresował? czy obecność na baaaardzo motoryzacyjnej imprezie to za mała promocja? będę wspierał rajdy jak tylko będę mógł i zawsze znajdę to co chce zobaczyć, ale czy nie fajniej byłoby obejrzeć relację z prawdziwego zdarzenia z rozpoznawalnymi, narodowymi banerami? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się, ale czy to jest naprawde aż tak mało medialny sport żeby się ktoś nim zainteresował?

Medialność nie ma akurat dużego znaczenia - liczy się tylko $. Nieważne czy to rajdy, czy szachy czy żeglarstwo czy skoki do wody - nawet jeśli polacy osiągają sukcesy, to nikt palcem nie kiwnie i za darmo relacji nie zrealizuje. Jest sponsor i kasa- każdą dyscyplinę można wypromować i będzie o wynikach zawodmików wzmianka w programie informacyjnym w radiu i TV. Odrębna relacja - to jeszcze większe koszta - niedość że sponsor musi pokryć koszty wyprodukowania materiału (lub zakupu od oficjalnego realizatora licencji na relację), to jeszcze musi zapłacić za to że łaskawie TV wyemituje to na swojej antenie. No i sponsor też musi mieć w tym interes - tzn któryś z czołowych zawodników musi startować w jego barwach. czyli dochodzą jeszcze koszty sponsorowania samych startów zawodnika. Aha - no i jeszcze sponsor musi mieć ludzi którzy taki projekt sponsorski będą prowadzić. Podsumowując - impreza potwornie kosztowna.

Podejrzewam, że ta oprawa medialna którą sponsoruje Lotos w związku ze startami RK w ERC i WRC (tzn emitowane po wiadomościach kilkuminutowe skróty po każdym dniu rajdu i zapowiedzi tychże skrótów) , to za cały sezon koszt który może się zbliżać w okolice "bańki", a gdzie jeszcze sam budżet zespołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.