Skocz do zawartości

Warta likwidacja szkody bez rzeczozncy a koszty naprawy


abdiel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 20.GIF

Sąsiad przyłożył w auto mojej serce.gif. Ubezpieczony był w Warcie.

Dzwonili, że możemy rozpatrzyć szkodę w trybie ekspresowym bez rzeczoznawcy.

Auto to Citroen C3, do wymiany są drzwi przednie lewe, oraz porysowane całe tylne.

Zaproponowali nam 1900zł odszkodowania co wydaje mi się dość mało jak na taką naprawę (chyba, że się mylę i ktoś może mnie sprowadzić na ziemię).

Czy warto szkodę rozpatrzyć w trybie szybkim, czy czekać na rzeczoznawcę?

Podjadę do warsztatu na wycenę, ale chciałem się dowiedzieć wcześniej czy mieliście z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Sąsiad przyłożył w auto mojej . Ubezpieczony był w Warcie.

> Dzwonili, że możemy rozpatrzyć szkodę w trybie ekspresowym bez rzeczoznawcy.

> Auto to Citroen C3, do wymiany są drzwi przednie lewe, oraz porysowane całe tylne.

> Zaproponowali nam 1900zł odszkodowania co wydaje mi się dość mało jak na taką naprawę (chyba, że

> się mylę i ktoś może mnie sprowadzić na ziemię).

> Czy warto szkodę rozpatrzyć w trybie szybkim, czy czekać na rzeczoznawcę?

> Podjadę do warsztatu na wycenę, ale chciałem się dowiedzieć wcześniej czy mieliście z tym do

> czynienia.

Ja korzystalem z tej formy i bylem zadowolonyok.gif

Za delikatnie porysowany tylny zderzak w C4 zaproponowali mi 1200PLN, wiec nie bylo sensu bawic sie w naprawe bezgotowkowa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w "typowym" kolorze ? Bo jeśli da się znaleźć na jakimś pobliskim szrocie takie same drzwi (w tym samym kolorze), za w miarę dobrą kwotę to może jeszcze zostanie "za fatygę".

Jeśli nie chce Ci się szukać to wstawić do ASO podpisać upoważnienie, i masz święty spokój wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po naprawie możesz nam napisać, ile faktycznie ona kosztowała, mniej lub więcej, niż oferowane

> 1900zł...

Jezeli faktycznie drzwi do wymiany to nie ma nawet co gdybyc, nawet gdyby je poszpachlowali i pomalowali 2 elementy to 1900 przekroczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto to Citroen C3, do wymiany są drzwi przednie lewe, oraz porysowane całe tylne.

> Zaproponowali nam 1900zł odszkodowania co wydaje mi się dość mało jak na taką naprawę

Ciekaw jestem, czy tylko te drzwi są do wymiany, jak wygląda sytuacja z progiem, całym uzbrojeniem drzwi i innymi elementami, bo może okazać się, że wycena jest kilkukrotnie zaniżona, zaś same drzwi to dopiero początek wydatków zakładając działanie zgodne ze sztuką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.