Skocz do zawartości

Zjazd starych Volkswagenów


Rekomendowane odpowiedzi

> Zwazywszy na to, ze VW ma 3, moze 4 godne uwagi auta "klasyczne", co ciekawego jest do obejrzenia

> na takich zlotach? No bo ile mozna ogladac wychuchane garby i ogorki...

nie potrafię wytłumaczyć co jest takiego ciekawego ale udział w takich imprezach sprawia mi bardzo dużo frajdy smile.gif jak widzisz na żywo te samochody to cieszysz się jak dziecko smile.gif i żałujesz, że dzisiejsze samochody już nie mają tego czegoś... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie potrafię wytłumaczyć co jest takiego ciekawego ale udział w takich imprezach sprawia mi bardzo

> dużo frajdy jak widzisz na żywo te samochody to cieszysz się jak dziecko i żałujesz, że

> dzisiejsze samochody już nie mają tego czegoś...

Pewnie masz racje. Najwyrazniej jestem nieczuly na ich "to cos", w zasadzie tylko Karmaan Ghia mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, jaka jest Twoja definicja godnego uwagi auta klasycznego, ale ja bym znalazł więcej:

Garbusa i ogora odrzuc, bo to nie jest auto godne uwagi, skoro stanowia 95% zawartosci zlotu, a wszystkie stanowia de facto wariacje na temat jednej mydelniczki. I wskaz mi wiecej jak cztery inne na tym zlocie z fotogalerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Garbusa i ogora odrzuc, bo to nie jest auto godne uwagi, skoro stanowia 95% zawartosci zlotu, a

> wszystkie stanowia de facto wariacje na temat jednej mydelniczki. I wskaz mi wiecej jak cztery

> inne na tym zlocie z fotogalerii.

Nt zlotu Fiata powiedzialbys, ze Fiat X1/9 nie jest godny uwagi, bo jest ich za duzo? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwazywszy na to, ze VW ma 3, moze 4 godne uwagi auta "klasyczne", co ciekawego jest do obejrzenia

> na takich zlotach?

Twoim zdaniem są to 3 czy 4 modele.

A co ciekawego jest na takich zlotach? Dla osoby, niezainteresowanej motoryzacją nic, ale dla miłośnika (i to niekoniecznie VW) już jak najbardziej tak ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ciekawego jest do obejrzenia

> na takich zlotach?

pewnie to samo co bawi ludzi którzy potrafią całe dnie , weekendy spędzać z wykrywaczami metali grzebiąc w mokrej ziemi... zlosnik.gif dotykając historii, spotykać sie z innymi, równie szurniętymi maniakami... sposób na spędzenie zycia tak jak się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Garbusa i ogora odrzuc, bo to nie jest auto godne uwagi, skoro stanowia 95% zawartosci zlotu, a

> wszystkie stanowia de facto wariacje na temat jednej mydelniczki. I wskaz mi wiecej jak cztery

> inne na tym zlocie z fotogalerii.

Ja rozumiem, że stara motoryzacja może się nie podobać, ale ... gdyby nie Garbus i Ogór, to dziś nie byłoby wielu innych wózków ... np. takich z GTi, albo WRC, STi, czy nawet RS na klapie ...

Albo chociaż przez szacunek, wskaż inne europejskie modele, które w takiej ilości po 30-40 latach są przy życiu?

A na pytanie co jest w takich samochodach, odpowiem: dusza i wspomnienia wielu pokoleń i milionów ich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co ciekawego jest na takich zlotach? Dla osoby, niezainteresowanej motoryzacją nic, ale dla

> miłośnika (i to niekoniecznie VW) już jak najbardziej tak

ciekawe jest dla pasjonatów danej marki i modelu

dla miłośników motoryzacji to fajny jest zlot gdzie masz 100 różnych marek i modeli a nie 100 garbów w różnych malowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.