Skocz do zawartości

BMW Z3, a 190 cm wzrostu - czyli roadster dla większego?


whitefunk

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli czy to tego roadstera sie zmieszcze? Póki co odpadły: Alfa Spider, Fiat Barchetta, chyba też MG...

Teraz zabieram się za Z3 bo mają przyzwoite ceny, a fajne autko na lato dla funu, jednak czy mająć 190 cm wzrostu i większą budowę ciałą nie będę wyglądał w tym aucie śmiesznie?

Mieszczę się na pewno do Saaba 900/9-3, Astry Bertone oraz Chryslera, ale żaden z nich mnie nie rajcuje...

Tu moje zdjęcie w Spiderze, czyli jest nieciekawie, a nie mam zamiaru siedzieć w nowym pojeździe tak jak w spiderze, czyli tyłkiem w połowie siedziska i z garbem na plecach, żeby czuć się dobrze i widzieć przez przednią szybę...

286879592-DSCF2173.JPG

post-26651-14352520216677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko do BMW Z3 części znajdzie nawet w sklepie mięsnym a tu...?

Masz nieźle zaopatrzony mięsny ok.gifgrinser006.gif

A wracając do kosztów...... kolega przywiózł sobie taką Suprę z Kanady: targa, 3.0l turbo z automatem. Raz, że nic mu się nie psulo a dwa - nie słyszałem, żeby miał kłopoty z częściami czysto eksploatacyjnymi (paski, hamulce, amortyzatory). Poza tym z USA ściąga się już praktycznie wszystko i bez większych problemów.

Interesowałem się kiedyś mocno Hondą Accord Coupe - części do niej były na rynku amerykańskim o połowę tańsze niż w PL i można było przebierać, jak w ulęgałkach.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to znaczy pytanie glupie czy odpowiedz taka prosta?

To znaczy, że IMO SLK jest typowo kobiecym samochodem i facet nie będzie w nim wyglądał dobrze. Ewentualnie jakiś "miękkonadgarstkowy"....

Z3 pamiętam z jakiegoś odcinka Top Gear. Wniosek: wystrzegaj się automatycznej skrzyni biegów.

A przymierzałeś się do Mazdy RX-8? Tak, wiem, to nie jest roadster.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, wybrałem Mercedesa SLK 2.0 kompressor...

> Czy to bardzo gejowskie auto czy facet też w nim dobrze będzie wyglądał?

W107 ewentualnie E30 325i cabrio - przynajmniej nie będziesz wyglądał jakbyś jaja zostawił w domu zlosnik.gif

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-560-C28833305.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.