Skocz do zawartości

Polonez Caro szeroki most a układ hamulcowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno mnie tu nie było.

Przymierzam się do zakupu poloneza. I jest jedna sztuka, która wzbudziła moje zainteresowanie.

Mam pytanie odnośnie ukł. hamulcowego jaki był stosowany w tym modelu, czy klasyczny tarcze przód i tył, czy już Lucas tarcze przód tył bębny.

a pacjent to;

Caro na szerokim moście z 1993roku z silnikiem 1.6 na gaźniku w środku jeszcze stare wnętrze. pokrywa silnika już z przetłoczeniem ale wlotem powietrza w masce a nie w podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, dawno mnie tu nie było.

> Przymierzam się do zakupu poloneza. I jest jedna sztuka, która wzbudziła moje zainteresowanie.

> Mam pytanie odnośnie ukł. hamulcowego jaki był stosowany w tym modelu, czy klasyczny tarcze przód i

> tył, czy już Lucas tarcze przód tył bębny.

> a pacjent to;

> Caro na szerokim moście z 1993roku z silnikiem 1.6 na gaźniku w środku jeszcze stare wnętrze.

> pokrywa silnika już z przetłoczeniem ale wlotem powietrza w masce a nie w podszybiu.

Wg mnie jeszcze stary układ czyli 4 tarcze.

Najprościej zajrzeć przez otwory w tylnych felgach i wszysto jasne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie

> początkowo w 1995 r. Lucas był za dopłata, później po wprowadzeniu w silnikach MPI ( od ok czerwca

> 1995 r.) stał się standardem

W standardzie w Roverze od 95, reszta za dopłatą. Później wszystkie ok.gif

Ja polecam tarcze z Lucasa z przodu i tarcze Bendix z tyłu devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupowałem nowe w sierpniu 1995 r 1.6 MPI i nie dopłaciłem ani złotówki za układ Lucasa

To chyba specjalnie dla ciebie go zrobili bo wtedy nie było MPI grinser006.gif

Quote:

Od kwietnia 1998 roku montowano do silników 1.6 wtrysk wielopunktowy Multec firmy Delphi (oznaczenie GSi)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jakąś promocję wyhaczyłeś, że były w standardzie. Zdarzały się różne, pod koniec produkcji była

> seria z klimą za free

Ja miałem jakiś dziwny mobil - miał klimę elektryczne szyby i wspomaganie no i nowy kolor - ciemna śliwka grinser006.gif

taki jak w tym ogłoszeniu grinser006.gif

kilka patentów było fajnych jak samowłączające się ogrzewanie tylnej szyby czy też całodzienne podświetlenie zegarów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem jakiś dziwny mobil - miał klimę elektryczne szyby i wspomaganie no i nowy kolor - ciemna

> śliwka

> taki jak w tym ogłoszeniu

> kilka patentów było fajnych jak samowłączające się ogrzewanie tylnej szyby czy też całodzienne

> podświetlenie zegarów

Ja też miałem z '95 i był już na Lucasie. Z fajnych patentów była jeszcze kontrolka świateł STOP.

To podświetlenie zegarów 24/24H kosztowało mnie mandat za jazdę bez świateł po zmroku grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem jakiś dziwny mobil - miał klimę elektryczne szyby i wspomaganie no i nowy kolor - ciemna

> śliwka

Śliwki były z reguły na wypasie

> kilka patentów było fajnych jak samowłączające się ogrzewanie tylnej szyby czy też całodzienne

> podświetlenie zegarów

Od MR 93 były te patenty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.