Skocz do zawartości

Cholerna poduszka ;/ 22 curtain airbag squib


dioda144

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadziłem emulator maty pasażera który pomógł, skończył sie problem z matą to teraz rzyga błędem o tej tresci 22 curtain airbag squib stało sie tak po wjechaniu w dziure mad.gif gdzieś pewnie poluzowały sie jakies łacza, gdzie znajde wtyczki od kurtyny ? albo na co zwrócic uwage zeby sie pozbyc tego ? bład rzyga wartoscia 138 i nie jest usuwalny confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsadziłem emulator maty pasażera który pomógł, skończył sie problem z matą to teraz rzyga błędem o

> tej tresci 22 curtain airbag squib stało sie tak po wjechaniu w dziure gdzieś pewnie

> poluzowały sie jakies łacza, gdzie znajde wtyczki od

> kurtyny ? albo na co zwrócic uwage zeby

> sie pozbyc tego ? bład rzyga wartoscia 138 i nie jest usuwalny

wtyczki zdaje się są pod osłonami słupków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest gdzieś jakiś manual albo coś jak sie zabrac za rozbieranie te słupka, albo w którym miejscu sa

> dokładnie wtyczki na dole u góry ? zeby nie zrobił kabummmm bo bedzie nową kurtyne wsadzic

odepniesz aku i nie ma kuku żeby było kabummmm, mnie morduje poduszka boczna u kierowcy, odpinam i zapinam wtyczkę przy kluczyku na zero i nic, odpiąć aku jeszcze lepiej ale dłużej a leń nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odepniesz aku i nie ma kuku żeby było kabummmm, mnie morduje poduszka boczna u kierowcy, odpinam i

> zapinam wtyczkę przy kluczyku na zero i nic, odpiąć aku jeszcze lepiej ale dłużej a leń nie

> pozwala.

Meczy mnie to :

7a7d64e9b9fa3da5med.jpg

Rozkręciłem słupek i za co sie tu brać wszytko jest ok :

b0db3d2b16400da4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Meczy mnie to :

> Rozkręciłem słupek i za co sie tu brać wszytko jest ok :

kolego ale Tutaj masz złączę do bocznego czujnika oraz do napinaczy pasów (środkowy słupek). Ładunek od kurtyn jest w tylnym słupku i tam musisz szukać instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to chyba nie są złącza od kurtyn. Złącza od kurtyn znajdziesz w bagażniku- wyciągasz te schowki

> w bokach i na błotnikach powinny być widoczne złącza

Szukałem tego błędu w Google i tyczył się głownie Alfy, gdzie pod wygłuszeniem w bagażniku była wtyczka która robiła psikusy. Alfa i stilo dwie różne bajki, więc nie szukałem. Dopiero jak ty napisałeś ze jest z tyłu wtyczka pod schowkiem to zobaczyłem, i ? duża dawka kontaktu pozwoliła mi na to że nastąpiła wreszcie cisza, wreszcie nie wyje ta cholerna poducha grinser006.gif Masz u mnie dużego browara, dzięki zlosnik.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

> odepniesz aku i nie ma kuku żeby było kabummmm, mnie morduje poduszka boczna u kierowcy, odpinam i

> zapinam wtyczkę przy kluczyku na zero i nic, odpiąć aku jeszcze lepiej ale dłużej a leń nie

> pozwala.

Może ktoś z kolegów podpowie gdzie znajduje się poduszka boczna kierowcy i złącze od niej. Czy ta poduszka jest w oparciu fotela kierowcy, a złączka w słupku? (Stilo 3D). I czy kurtyna jest w poszyciu dachu (podsufitce) nad słupkiem? Właśnie wywala mi błąd poduszki bocznej kierowcy. Błędu nie da się skasować, jest pewnie jakaś awaria. Mam chyba cztery poduszki i dwie kurtyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poduszka jest w oparciu - metka powinna być widoczna, a nieszczęsna kostka pod fotelem - jak

> jeszcze nie masz przerobionej to przerób na zwykłe konektory i problem powinien ustąpić

> jakiś tekst

OK. Tak myślałem, ale chciałem się upewnić. Fachmany spieprzyli mi robotę (zobacz - "ciekawa awaria") i myślałem że to ma związek z nimi. Dzięki i pozdrawiam. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.