Skocz do zawartości

[L] Manual do rozebrania panelu klimy


Novy81

Rekomendowane odpowiedzi

> Ze względu na prawdopodobnie zimne luty na słynnej płytce muszę się do niej dostać najlepiej nie

> robiąc strat Ma ktoś linka do takiego manuala ?

> ja znalazłem takie coś tyle że z sedana: jakiś tekst

Robiłem to ale przez moje lenistwo nie przelutowałem całej płytki tylko część. I teraz muszę znowu to rozbierać chociaż wcale mi się nie chce.

Wskazówka dla Ciebie - linki w pierwszej kolejności odkręcaj / zdejmuj od strony nagrzewnicy a nie panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem to ale przez moje lenistwo nie przelutowałem całej płytki tylko część. I teraz muszę znowu

> to rozbierać chociaż wcale mi się nie chce.

> Wskazówka dla Ciebie - linki w pierwszej kolejności odkręcaj / zdejmuj od strony nagrzewnicy a nie

> panelu.

Trzeba zanurkować po obu stronach tunelu środkowego i poodopianć linki. Tam jest blokada, którą należy przekręcić i potem łatwo schodzi.

Podważając panel należy uważać na blaszki/sprężynki - lubią sobie odskoczyć w nieznane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę, gdy egzemplarz mojej małżonki postał na słońcu - przestały działać przyciski, tzn włączała się tylko klima, choć nie świeciła się dioda. Obieg wewnętrzny i grzanie szyby nie reagowały na przycisk.

Dzisiaj rano wszystko działa normalnie. Czy to już początek końca? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dokładnie tak samo

U mnie też to się zaczyna, z tym że jeśli auto postoi w wilgoci tak się dzieje, natomiast w dni upalne działa jak ta lala. Jakoś nie wnerwia mnie jeszcze, a po drugie nie mam ostatnio czasu by nawet podjechać oliwę wymienić. Jakoś nauczyłem się rozgraniczać problemy ostatnio na ważne i ważniejsze, a to auto należy do problemów najmniej ważnych - po prostu ma jeździć i się nie rozkraczyć na drodze. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze względu na prawdopodobnie zimne luty na słynnej płytce muszę się do niej dostać najlepiej nie

> robiąc strat Ma ktoś linka do takiego manuala ?

> ja znalazłem takie coś tyle że z sedana: jakiś tekst

Też z tego poradnika korzystałem wszystko poszło jak należy, jedyne co to jak chcesz jechać ze zdemontowanym "środkiem" podepnij wtyczkę od awaryjnych bo świateł nie będzie 270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif

Elektryk w 15 min przylutował mi płytkę koszt jakieś 15-20 PLN w jakimś temacie wcześniej dokładniej pisałem ale już nie pamiętam na ten czas 1,5 roku i wszystko chodzi pięknie. PS: od razu jak demontowałem wyprowadziłem AUX z fabrycznego radia do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.