Skocz do zawartości

LIPIEC - spamerzy, na WAKACJE !!


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co dobre szybko się niestety kończy w tym i wyjazd wakacyjny. Croma w trakcie wyjazdu wakacyjnego pokonała 2797 km (Katowice-Źilina-Wiedeń-Klagenfurt-Villach-Udine-Wenecja-Porto Garibaldi z powrotem ta sama trasa, a w między czasie wycieczki do San Marino i Wenecji oraz jazdy na miejscu) i średnie zużycie paliwa z tankowania to 6,1 l, a z komputera 6,4 l. W drodze powrotnej 2,5 godziny stałem w korkach we Włoszech. Podsumowując Croma spisała się bez zarzutu, a i spalanie utrzymała na podobnym poziomie jak podczas poprzednich wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się pochwalę wyjazdem na wakacje - 2 tygodnie w Tatrach Wysokich po stronie Słowackiej - Stary Smokowiec- trasa przez Niemcy(wiadomo lepsze drogi i bez ograniczeń) Czechy- do celu 1200km, średnio "krówka" pokazała 6.0 w rzeczywistości około 0,5l więcej, na pokładzie 2 dorosłe osoby , 2 dzieci i cały bagażnik +kino "objazdowe "dla pasażerów tylnego rzędu grinser006.gif od Czech na klimie,

"zdeptane" trochę szlaki w górach, trochę kąpieli w wodach termalnych na Słowacji jak i na Węgrzech oraz odwiedzone 3 jaskinie w tym Jaskinia Lodowa, sumaryczny przejazd wakacyjny- 3500km i 220 l spalonego on, auto wygodne na długie trasy, choć czasami na górskich serpentynach skrzynia czasami wariowała, a na koniec wojaży croma "dostała" pamiątkę od nieznajomego ks... w postaci przerysowanego przedniego zderzaka angryfire.giffurious.gif

po powrocie , wczoraj wymiana drążka kierowniczego z prawej strony(przed wyjazdem już był luz) + końcówka drążka i profilaktyczne czyszczenie kolektora drive.gif

na koniec mam pytanie - czy u was przebieg "trip A i B" same się zerują po przejechaniu 5 tyś km ? u mnie tak się dzieje dodam że posiadam na pokładzie conect nav+ niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na koniec mam pytanie - czy u was przebieg "trip A i B" same się zerują po przejechaniu 5 tyś km ?

> u mnie tak się dzieje dodam że posiadam na pokładzie conect nav+

resetuje się po 100h jazdy trip A, mniej więcej wypada to właśnie na 5kkm ale to wszystko zależy od tego ile się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do końca tygodnia to nie łaska popracować?

Tak pracujemy w piatek 4h tylko, wiec ja juz sobie wzialem wolne zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

NIech inni maszyny myja zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasami wariowała, a na koniec wojaży croma "dostała" pamiątkę od nieznajomego ks... w

> postaci przerysowanego przedniego zderzaka

Witam w klubie przerysowanych zderzaków zlosnik.gif Moje powstały wnocy z 30 na 1 lipca podczas świętowania wejścia do UE przez Chorwatów... Ja muszę swoje rysy nieprofesjonalnie zamalować.... hehe.gif zaopatrzyłem się już w Spreye i papier więc do dzieła zlosnik.gif

Mnie po moich obliczeniach zaskoczyło że z Gdańska za Częstochowę ( 590 km ) miałem średnią prędkość na poziomie 91 km i spalanie 5,4 shocked.gif a to jednak pod górkę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ile go najwięcej bujnąłeś?

225 jechalem, teraz moze zobacze czy da rade wiecej,Ale predkosci jakie mam to 140km/h przez wiekszosc trasy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 225 jechalem,

Licznik opla pokazuje o 40 km/h więcej niż jest rzeczywiście...

W ten sposób chcą podbudować właścicieli że są sportowcami w swoich OPC hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Licznik opla pokazuje o 40 km/h więcej niż jest rzeczywiście...

> W ten sposób chcą podbudować właścicieli że są sportowcami w swoich OPC

Pokazuje dobrze, przekonalem sie po fotce z fotoradaru hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepisowo jeździ i mandaty dostaje

A co najlepsze przekroczylem o 12km/h i 50 ojro do zaplaty, a za kazdy dodatkowy kilometr 5 ojro hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawy kolor Cromy. Ale chyba nie w takim wyszła z fabryki

I juz sciema bo albo zegary zmienione albo to ma INO 120 KM a nie 150

A co do koloru.....jakos nie widze tego real w cromie , dobrze wyglada za to wg mnie croma w DARK MOCCA czy jakos tak, z czeko tapicerka lub skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolor ekstra

> nie sądze aby była malowana, widać że jakaś bida wersja, więc może gdzieś w EU taki kolor był

> dostępny

No nie taka bida bo dziurę w dachu ma zlosnik.gif klima manual a kolorek raczej oryginał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie taka bida bo dziurę w dachu ma klima manual a kolorek raczej oryginał...

dziura w dachu czy folia? BO nie moge rozgryźć. A zegary w 120KM sa do 210 jak u mnie, nie wiem jak w 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej folia, przy "sky window" antenka powinna być bardziej z tyłu i listwy dachowe znacznie

> szersze.... też se takiego tjuna zrobie

> Taki tupecik

Raczej macie racje mlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też se takiego tjuna zrobie

> Taki tupecik

Ja juz takiego czarnego tjuna mam, nic nie robie, chociaz taki szyberek by sie przydal.

A swoja droga ten kolor jakis takie....cos mnie nie powala.....jak looknalem drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twój czarny ładniutki i ta navi ale ciągłe mycie żeby to fajnie wyglądało... współczuję

no tak, myyyyycie, niestety taki to urok ma czarny.

Ale za to NAVI dodaje blasku:))

niebawem cromka dostanie nowy felunek i bedzie maxLANS zlosnik2.gif

a zona......znowu nowe felgi??? yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co mówisz żonie? Jak ten sam kolor felg to nie zauważy zmiany, jak inny to trzeba mówić, że to

> nowe kołpaki

kurce cztery kartony na 130 cm lacznie ciezko ukryc, a nowe to grafit matt, front poliert, alutec xplosive, ale waham sie czy zmieniac czy nie.

Ciagle kusi mnie 18" niestety na lato, ale ze mam nowe gumy letnie to droga zabawa sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Publikacja na temat czy warto kupić używaną Cromę: Publikacja.

jak ktoś pisze coś takiego: "W przedziale pasażerskim nie brakuje praktycznych schowków.", to dalej nie chce się czytać... screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.