Skocz do zawartości

Skoro już wszyscy....


Rekomendowane odpowiedzi

> .....mają prawo jazdy, kiedy wpadacie na tor do Radomia, poszlifować slidery?

> Wcale nie uważam, żebym "potrafił" jeździć... ale zabawa jest mega! Polecam wszystkim

Jakaś lipa....na foto nie widać, że kółka się kręcą hehe.gif Pewnie się lansujesz i podpierasz na postoju zlosnik.gif

Ale poważnie - zazdroszczę umiejętności, bo ja jeszcze aż tak nie potrafię 270751858-jezyk.gif....ale ćwiczę wink.gif.

BTW - zanim kupiłem Zephyra, rozważałem GPZ....to ma chyba bardzo podobny silnik do Zephyra? edit - a jednak nie wink.gif chłodzenie jest inne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .....mają prawo jazdy, kiedy wpadacie na tor do Radomia, poszlifować slidery?

no to ja odpadam, nie mam sliderów hehe.gif

jak w końcu uda mi się wydębić wolny czas na jakąś imprezę organizowaną przez motorista.pl, to wpadnę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .....mają prawo jazdy, kiedy wpadacie na tor do Radomia, poszlifować slidery?

> Wcale nie uważam, żebym "potrafił" jeździć... ale zabawa jest mega! Polecam wszystkim

...w niedzielę w Ułężu przeszlifowałam podnóżek - liczy się? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak profi nie umiem, podnóżki mnie ograniczają.

Muszę dobrze "zawisnąć" na maszynie, aby przy krzeszącym iskry podnóżku sięgnąć kolanem ziemi rotfl.gif

Po kilku winklach, podnóżek jest na tyle gorący, że parzy mnie w stopę, pomimo butów na moto sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie smile.gif Jaki czas? smile.gif

Jak dobrze pójdzie to będę tam w niedzielę cool.gif sliderów nie poprzycieram(bo nie mam zlosnik.gif), a tarcie tekstylem nie jest niestety najmądrzejszym pomysłem(wytarłem sobie dziurę ostatnio frown.gif i teraz już profilaktycznie chowam kolano, więc pozycje na moto mam dziwaczną zlosnik.gif)

A co do słabego motocykla to bez przesady, GPZ jest wyraźnie szybszy od mojego GSa zlosnik.gif, ale na takie tory spokojnie wystarczy, wiadomo że z tymi co dobrze ogarniają nie powalczysz, ale reszcie można krwi napsuć grinser006.gif

Moim "łupem" na biłgoraju i w lublinie padły m.in. R1 zlosnik.gif Gixy 600&750 w tym jeden "torowy", cbrki 600, zwykłe i litrowe sv'ki i fazery i jeszcze całkiem sporo innych sprzętów, a bez bicia się przyznaję że za bardzo jeździć nie umiem, a GS do rakiet również nie należy(gdyby nie kolega na aprilce rs125, który swoją drogą b.dobrze sobie radził, to byłbym najsłabszym motocyklem) także pobawić się można hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale poważnie - zazdroszczę umiejętności, bo ja jeszcze aż tak nie potrafię ....ale ćwiczę .

W sumie to nie wiem jakich to umiejętności wymaga... koncentracja, patrzenie daleko w zakręt, nie myślenie o pochyleniu.

Mimo wszystko moja technika jest bardzo kulawa... chociażby linia skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam pojęcia. Byłem sam.

Jak masz telefon z androidem to ściągnij sobie racechrono , obsługuje chyba wszystkie polskie tory, na biłgoraju coś co prawda nie chciał działać, ale na lublinie mierzył ładnie smile.gif

> Czy tor w lublinie nadal działa?

Działa, działa smile.gif Ja byłem w połowie czerwca, dostępne terminy możesz sobie sprawdzić na stronie motosekcji ok.gif

Na 99% w niedzielę zawitam na Radom, słyszałem że to jeden z fajniejszych torów cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz telefon z androidem to ściągnij sobie racechrono , obsługuje chyba wszystkie polskie

> tory, na biłgoraju coś co prawda nie chciał działać, ale na lublinie mierzył ładnie

> Działa, działa Ja byłem w połowie czerwca, dostępne terminy możesz sobie sprawdzić na stronie

> motosekcji

> Na 99% w niedzielę zawitam na Radom, słyszałem że to jeden z fajniejszych torów

Dzięki za te informacje, w szczególności za program smile.gif

Może w przyszłym tygodniu polecę na Radom...Jak będą terminy... zresztą w takim upale bym tam się rozpłynął chyba wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom zaliczony cool.gif

Zabawa super choć na początku lało przez jakieś pół godziny i bycie jednym z paru "odważnych", którzy postanowili się mimo wszystko w tych warunkach zapoznać z torem, niemalże kosztowało by mnie niezłą wywrotkę, po ostrym uślizgu na linii wystrzeliło mnie tak, że prawie na baku usiadłem boje_sie.gifhehe.gif na szczęście udało się wyratować, ale przyznaję że niewiele brakowało żebym 'napełnił zbroję' rotfl.gif Jakiś chłopak VFRką miał mniej szczęścia i się wyłożył w tym samym miejscu, na szczęście chyba nic poważnego się nie stało, ale motocykl(co najdziwniejsze z obydwu stron), kask i kombinezon, nieźle sobie zrysował.

Najlepszy czas miałem 41.8 s [jeśli dobrze "odcyfrowuję" Twoje fotki to jeździliśmy chyba w odwrotnym kierunku] - nie mam pojęcia czy "ujdzie" czy słaby, bo chyba jako jedyny sobie mierzyłem niewiem.gif w każdym razie zdecydowanie więcej osób wyprzedzałem niż vice versa grinser006.gif (abstrahując od czterech wymiataczy na supermociakach, którzy łoili mnie co kilka okrążeń hehe.gif).

Z pogodą masz rację, po deszczu wyszło słońce i było w okolicach 35 stopni więc wymęczyłem się niesamowicie, zrobiłem ponad 100 kółek i spociłem się jak szczur, o zakwasach w łydkach na następny dzień nawet nie wspominam hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.