Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe. Co polecacie?


Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedl czas na wymiane hebli w moim Czarnuchu. Jezeli chodzi o klocki, najprawdopodobniej wpadna EBC Green Stuff.

Jaka tarcze do tego polecacie? Zastanawiam sie nad Brembo Max albo ATE Power Disc (lecz te podobno lubia sie zwichrowac), znalazlem tez sporo pozytywnych opinii o Mikodach GT Tuning Sport, EBC Turbo Groove oraz o Zimmermann'ach Sport. Co polecacie? Pomocy! sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyszedl czas na wymiane hebli w moim Czarnuchu. Jezeli chodzi o klocki, najprawdopodobniej wpadna

> EBC Green Stuff.

> Jaka tarcze do tego polecacie? Zastanawiam sie nad Brembo Max albo ATE Power Disc (lecz te podobno

> lubia sie zwichrowac), znalazlem tez sporo pozytywnych opinii o Mikodach GT Tuning Sport, EBC

> Turbo Groove oraz o Zimmermann'ach Sport. Co polecacie? Pomocy!

Miałem kilka zestawów Brembo Max i byłem bardzo zadowolony. Nigdy mi się nic z tarczami nie stało. Miałem raz Mikody nawiercane i nacinane i w sumie też nic się z nimi nie działo ale jakoś się do nich nie przekonałem. Nie robiłem żadnych pomiarów ale mam wrażenie, że na brembo auto lepiej się zatrzymywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem kilka zestawów Brembo Max i byłem bardzo zadowolony. Nigdy mi się nic z tarczami nie stało.

> Miałem raz Mikody nawiercane i nacinane i w sumie też nic się z nimi nie działo ale jakoś się

ok.gif

Ja mam drugi komplet i wszystko cacy, warunki eksploatacji różne. Od drogowych po tor i mnie nie zawiodły. Z dobrym klockiem to fajny zestaw - np. DS Performance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem DS Performance na Zimmermanach z przodu i faktycznie przez kilka pierwszych hamowań lubiły

> piszczeć. Czasami dość hardcorowo. Po rozgrzaniu było ok ale tak czy siak mocniej pylą od EBC

> Green.

Ja mam z Brembo MAX i nie piszczą wcale, natomiast tak, pylą bardziej niż Premiery, ale mniej niż DS2000 ,które wytrzymały u mnie zaledwie 10000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brembo Max + ferodo premier- szybko klocki drze ale jak dla mnie mega sprawa. Ewentualnie DS ale

> wiadomo że większa kasa.

zmienic klocki raz na 5 kkm to chyba nie jest wielki wydatek?używasz=zużywasz=płacisz smile.gif(używając normalnie ok 15 kkm) zestaw ze sprawną fabryczną serią z tyłu(tyczy sie cc,sc/punto1)skutecznie hamuje cięższe auto.Czyli punto smile.gifto był nie za drogi bardzo skuteczny zestaw.Tarcze ate szybko się kończą - ale skuteczności również nie można im odmówić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.