Skocz do zawartości

Bieszczady na moto


bb_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

ufff

Wróciłem zlosnik.gif

razem z kumplem zorganizowaliśmy sobie trzydniowy wypad w Bieszczady.

3 dni, 1000km, wrażenia, super

Trochę się obawiałem tego wyjazdu, gdyż jest to mój pierwszy sezon, a ostatnio z braku czasu...wiadomo, no i bieszczadzkie trasy do najłatwiejszych nie należą.

Fazer sprawdził się znakomicie, co prawda dupa bolała, ale to pewnie z niewprawienia zlosnik.gif spalanie moto wyszło na poziomie ok 5l, więc bardzo przyzwoicie ok.gif

poza tym to pętle bieszczadzkie - zachwycają

co prawda mała jakoś bardziej przypadła mi do gustu, i widokowo i asfaltowo, jednak wielka pętla również swoje plusy posiada.

zahaczylismy się w Polańczyku (pojechaliśmy w ciemno, noclegu szukaliśmy na miejscu) znaleźliśmy go nieopodal delikatesów centrum - Pensjonat X icon_rolleyes.gif generalnie za 45 zeta za dobę luksusów nie ma, ale są mili, przyjaźnie dla motocyklistów usposobieni właściciele.

Niestety nie polecam tam jedzenia...za śniadanie, jajecznicę, dwa plastry sera i 3 plastry pomidora plus kawa (gorszej nie piłem w życiu) skroili nas 16,50...

anyway, w Polańczyku nic ciekawego nie ma, trochę takie Krupówki...zdecydowanie nie polecam karczmy Zakapior...czas oczekiwania na kebab...55minut icon_eek.gif

na pętlach - bardzo klimatyczne miasteczko - Cisna i słynna Siekierazada - zdecydowanie polecam, placki po Bieszczadzku dają radę, a klimat w lokalu - nie do podrobienia

poza tym zahaczyliśmy o Bieszczadzką Przystań Motocyklową, świeże miejsce, bardzo ciekawe, jednak...nie było właściciela, a dokładniej...nie było nikogo...dom i garaże pootwierane...wystrój ogrodu, bramy, domu, z zewnątrz - mega!!

podsumowując, za niewielką kasę, naprawdę fajnie spędzony czas, niesamowite wrażenia, widoki i piękna przyroda.

o dziwo, na pętlach spotkaliśmy bardzo niewielu motocyklistów

dziękuję za uwagę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Parafrazując pewien dowcip-a może by tak wszystko piep... i wyjechać w Bieszczady...

pieprzyć, to nie wulgaryzm, więc kropki w celu kamuflowania nie są potrzebne grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> człowieku! dlaczego nie pojechaliscie wkoło tatr po słowackiej stronie! grzech, przy takim

> całokształcie przebiegu trasy! przegapić tamtą!

spoko, tatry nie zając, nie uciekną wink.gif akurat dość często bywam na południu i tatry też są w planach na kolejne wyprawy; jak bym chciał wszystko "zaliczyć" to bym się czasowo ani finansowo nie wyrobił oslabiony.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spoko, tatry nie zając, nie uciekną akurat dość często bywam na południu i tatry też są w planach

> na kolejne wyprawy; jak bym chciał wszystko "zaliczyć" to bym się czasowo ani finansowo nie

> wyrobił

ja mam ambitny plan jeszcze w tym roku zrobic rundkę wkoło Tater smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam w klubie

> Ja wróciłem w piątek - też 3 dni latania i 1100km

Ooo widzisz, elegancko 20.GIF gdzie się zatrzymaliście i jak lecieliście ?

dla zainteresowanych, dorzucam jeszcze kilka fotek zlosnik.gif

7i6b.jpg

wzqt.jpg

b3ot.jpg

u6f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem sam; trasa: Warszawa - Sanok - Komańcza (cholerny ruch wahadłowy...choć w niektórych miejscach motocyklistów puszczali na czerwonym grinser006.gif) - Cisna - Smerek (tam nocowałem; ciężko było coś znaleźć...prawie wszystko zarezerwowane) - Ustrzyki Górne - Wołosate - Czarna Górna - Wołkowyja - Polańczyk - Solina - Uherce Mineralne - Sanok - Warszawa zlosnik.gif

Tak ogólnie: czasu było za mało i nie zobaczyłem połowy rzeczy które chciałem zobaczyć...upał był straszliwy...ale widoki i trasa wszystko rekompensowały. Na pewno tam wrócę - warto zlosnik.gif

287113128-8.jpg

post-25997-14352521376033_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.