Skocz do zawartości

WRZESIEN- spamerzy do szkoly !!!


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

Fu.. i Krowa została oszpecona... oslabiony.gif

A to za sprawą "sąsiada" który pomylił pedał hamulca z gazem... sciana.gif

Szkoda niewielka ale jednak jest i czeka mnie przeprawa z TU.

Zna ktoś dobry i SOLIDNY warsztat, który świadczy usługi blacharsko-lakiernicze? Zarobić sie nie da więc pewnie odstawie na bezgotowową naprawę... Po głowie chodzą mi:

1. Paja Ruda Śląska

2. ASO Fiat TUR Bytom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fu.. i Krowa została oszpecona...

> A to za sprawą "sąsiada" który pomylił pedał hamulca z gazem...

> Szkoda niewielka ale jednak jest i czeka mnie przeprawa z TU.

> Zna ktoś dobry i SOLIDNY warsztat, który świadczy usługi blacharsko-lakiernicze? Zarobić sie nie da

> więc pewnie odstawie na bezgotowową naprawę... Po głowie chodzą mi:

> 1. Paja Ruda Śląska

> 2. ASO Fiat TUR Bytom

a no to przykro.

a nie był sasiad na gazie?

gdzie nie oddasz tam bedzie,

ja robiłem malowanko w żorach. ...dobrze ża masz tak daleko 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no to przykro.

> a nie był sasiad na gazie?

> gdzie nie oddasz tam bedzie,

> ja robiłem malowanko w żorach. ...dobrze ża masz tak daleko

Czy był na gazie, tego nie wiem... rzekomo przyhaczył rano ok 8.00. Ja dopiero jak wróciłem do domu i miałem jechać do sklepu zauważyłem wgniotkę. A było ok 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pochwal sie spalaniem kox:)

Radzionków Ustka. wyjazd 1-00 przyjazd 9-00 z 3 przystankami. Spalanie 6,4. Kolega w A4 1,8 TSi 7,1l.

Powrót wyjazd 0-00, przyjazd do zabrza 7-50. Spalanie 6,8l. Nie wiem ile Audi spaliło bo rozjechaliśmy sie w TG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radzionków Ustka. wyjazd 1-00 przyjazd 9-00 z 3 przystankami. Spalanie 6,4. Kolega w A4 1,8 TSi

> 7,1l.

> Powrót wyjazd 0-00, przyjazd do zabrza 7-50. Spalanie 6,8l. Nie wiem ile Audi spaliło bo

> rozjechaliśmy sie w TG.

tragedi nie ma:).Ladne spalanie no i wygoda w dalsza trase tym autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radzionków Ustka. wyjazd 1-00 przyjazd 9-00 z 3 przystankami. Spalanie 6,4. Kolega w A4 1,8 TSi

> 7,1l.

> Powrót wyjazd 0-00, przyjazd do zabrza 7-50. Spalanie 6,8l. Nie wiem ile Audi spaliło bo

> rozjechaliśmy sie w TG.

Roznice nie warte klekota....a jaka srednia V byla do ustki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Roznice nie warte klekota....a jaka srednia V byla do ustki?

dokładnie o tym samym gadaliśmy z kolega. Predkosc srednia w okolicach 90kmh. W drodze powrotnej jak zjezdzałem z drogi szybkiego ruchu(ok 40km od domu) była 98km/h. W tamtą stronę ekonomiczniej jechaliśmy i to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radzionków Ustka. wyjazd 1-00 przyjazd 9-00 z 3 przystankami. Spalanie 6,4. Kolega w A4 1,8 TSi

> 7,1l.

> Powrót wyjazd 0-00, przyjazd do zabrza 7-50. Spalanie 6,8l. Nie wiem ile Audi spaliło bo

> rozjechaliśmy sie w TG.

Weź proszę pod uwagę, że spalanie pokazywanie przez auta grupy VAG na komputerze często jest bardzo optymistyczne, to samo ze wskazaniami prędkościomerza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź proszę pod uwagę, że spalanie pokazywanie przez auta grupy VAG na komputerze często jest bardzo

> optymistyczne, to samo ze wskazaniami prędkościomerza.

to druga sprawa, nie chcialem juz dochodzic do konca, ale ja po dojechaniu na miejsce spalilem ok powiedzmy max 40l ( wnioskuje po wskazówce) a koledze wyskoczył komunikat że ma max 70km do przejechania. Mowil ze tankowal do pełna przed wyjazdem. Wiec on spalił napewno więcej, bo do baku weszło mu wg wskazań na dystrybutorze. Dziwne mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chcialem juz dochodzic do konca, ale ....

wpysk.gif

ja bylem we władku na tydzine

spalanie w 2 strony z wycieczkami( niecale 2kkm ) - 6,5

czas podobny jak wyzej

10-17 3 postoje

nazot: 10-19 - 4 postoje. to przez korek w gdyni.

jak jeszcze zrobią obwodnice łodzi to już będzie luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy to robicie... ja nawet mając średnią na poziomie 81 km/h nadal mam spalanie na poziomie 5,7 confused.gif ( a żeby mieć taką średnią to już naprawdę trzeba zapie...czać ) Spalanie powyżej 7 mam tylko na krótkich odcinkach do 3 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wymianą oleju i filterków miałem spalanie 7,2 przy średniej prędkości 49 km/h w cyklu mieszanym około 60 % trasy i 40 % miasto , a teraz po wymianie płynów przy zbliżonych proporcjach 6,6 literka . I tak jestem zadowolony ze spalania choć nie marudziłbym jakby spadło do 6 literków . smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem jak wy to robicie... ja nawet mając średnią na poziomie 81 km/h nadal mam spalanie na

> poziomie 5,7 ( a żeby mieć taką średnią to już naprawdę trzeba zapie...czać ) Spalanie

> powyżej 7 mam tylko na krótkich odcinkach do 3 km

Przecież od dawna wiadomo że masz popsuty samochód. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem jak wy to robicie... ja nawet mając średnią na poziomie 81 km/h nadal mam spalanie na

> poziomie 5,7 ( a żeby mieć taką średnią to już naprawdę trzeba zapie...czać ) Spalanie

> powyżej 7 mam tylko na krótkich odcinkach do 3 km

Z gorki nie liczymy i za TIR-em tez nie:)))

Ja teraz w miescie z 1100 km, jakas"traska" 15 za wr ze 2-3 razy i mam 7,3 to postep bo mialem kiedys 7,9

Powoli ucze sie ON powozic, ale nie ukrywam, ze 6,7 lepiej dziala na psychike:) ale jak to zrobic?

Moze jak zaleje za pare tys Millersa nano cos tam to sie zmieni.

Aaaa.....od paru tys dolewam Millersa do paliwa i 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może ktoś chętny na tani sportowy wydech do Cromy

alem sie uhahal do lez niemal:)

po co REMUS czy inny K&N, z jednej detki za 20 zl mozna ze 4 wydechy zrobic:), a jak dziek nie pasuje to ciach i loozik:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z gorki nie liczymy i za TIR-em tez nie:)))

Z górki do pracy mam spalanie na poziomie 4,6 zlosnik.gif przy vśredniej 80 km/h ale juz z powrotem nie może by znowu z górki zlosnik.gif no i jak zwykle małe zatwardzenie na estakadzie hehe.gif wiec suma na odcinku 2x24km do i z pracy daje 5,4 litra przy V średniej na poziomie 60 km.....

A moze jednak jest ciągle z górki

01080021.jpg

> Ja teraz w miescie z 1100 km, jakas"traska" 15 za wr ze 2-3 razy i mam 7,3 to postep bo mialem

> kiedys 7,9

> Powoli ucze sie ON powozic, ale nie ukrywam, ze 6,7 lepiej dziala na psychike:) ale jak to zrobic?

Używać wszystkich biegów wink.gif ale pamiętać żeby redukować przy przyspieszaniu wink.gif

> Moze jak zaleje za pare tys Millersa nano cos tam to sie zmieni.

Miałem lać ale nie kupiłem sick.gif

> Aaaa.....od paru tys dolewam Millersa do paliwa i 2T.

T2 leje od 2 tankowań ale muszę swoją czarną strzałę kupić ,, zlosnik.gif różnic nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy średniej 71km/h na dystansie 1200km autko spaliło 5,6l/100km ropy.

Jadąc na wakacie do Chorwacji ( 2 dorosłe osoby + 2 dzieci + bagaż max ) przy średniej V=90 km/h pokazanej przez komputer z Gdańska do Częstochowy miałem identyczny wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jadąc na wakacie do Chorwacji ( 2 dorosłe osoby + 2 dzieci + bagaż max ) przy średniej V=90 km/h

> pokazanej przez komputer z Gdańska do Częstochowy miałem identyczny wynik

no nie dziwne.... jechałeś z góry na dół.... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje przejechałem 4.5 tys w 3 tygodnie, średnia prędkość 73 km, spalanie 6.5 l.

Jak wyjadę w trasę, to jest ok, ale po samym mieście to strasznie dużo wychodzi. Stilo mniej żarło smile.gif.

Ale te 4.5 tys to sama przyjemność. Wracając z Bułgarii przez Rumunię (z nocowaniem), drugiego dnia przejechałem 1100 i jakoś specjalnie nie cierpiałem z tego powodu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w wakacje przejechałem 4.5 tys w 3 tygodnie, średnia prędkość 73 km, spalanie 6.5 l.

W wakacje nie powinno się liczyć spalania zlosnik.gif

> Jak wyjadę w trasę, to jest ok, ale po samym mieście to strasznie dużo wychodzi. Stilo mniej żarło

Mi w mieście Croma pali 8L, Stilo JTD mojej mulher.gif przekracza 9L

> Ale te 4.5 tys to sama przyjemność. Wracając z Bułgarii przez Rumunię (z nocowaniem), drugiego dnia

> przejechałem 1100 i jakoś specjalnie nie cierpiałem z tego powodu

To fakt, Cromą można przejechać 1000km i plecy nie bolą. W Stilo wystarczy 100km i człowiek jakiś taki połamany sick.gif. Już w Maryśce było dużo lepiej niż w Stilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie plusy dodatnie i plusy ujemne w porównaniu stilo kontra croma.

1. Bagażnik bardziej ustawny w stilo (i bez progu), ale jak przyszło do pakowania, to wszystko do cromy weszło i jeszcze trochę by się zmieściło, więc jednak jest OK.

2. Inaczej zestopniowana skrzynia biegów (5 kontra 6, 115 kontra 120), więc przy ruszaniu i na niższych prędkościach lepiej w stilo ale przy większych croma bezkonkurencyjna, (po cichu powiem, że na autostradach to 190 - 200 bez problemu i raczej zwalniałem z rozsądku cool.gif).

3. Hałas. W stilo na maxa, w cromie od 150 słychać lusterka, ale i wyżej da się pogadać z dzieciakami, posłuchać muzyki i głowa nie boli smile.gif

4. Promień skrętu. W stilo mieściłem się wszędzie, w cromie już niekoniecznie

5. Jestem bardzo zadowolony z przesiadki i egzemplarza (tfu, odpukać) zlosnik.gif, jak na razie o DPF-ie wiem tyle, że go mam, ale nawet nie zauważyłem, kiedy się wypala (a chyba kiedyś musiał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedeń dzień to mało żeby pokochać automat. Wczoraj mialem okazję się przejechać Insignią z manualem

Ja sie nie przekonam, powaznie.

A jaka wersja silnika tez klekot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak 2.0 na 19 calowych felgach. Fajne autko, tylko ten manual popsuł wszystko. Jak spojrzałem do

> tyłu to miałem wrażenie jakbym zaglądał pod schody.

To samo wrazenie mialem jak przesiadlem sie z Cromy zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w wakacje przejechałem 4.5 tys w 3 tygodnie, średnia prędkość 73 km, spalanie 6.5 l.

> Jak wyjadę w trasę, to jest ok, ale po samym mieście to strasznie dużo wychodzi. Stilo mniej żarło

> .

> Ale te 4.5 tys to sama przyjemność. Wracając z Bułgarii przez Rumunię (z nocowaniem), drugiego dnia

> przejechałem 1100 i jakoś specjalnie nie cierpiałem z tego powodu

Czyli jednak wybrałeś drogę powrotną przez Rumunię. A do Bułgarii jechałeś przez Serbię? Jakie wrażenia z jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.