Skocz do zawartości

Czarny Civic Lakier


saj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie będę się powtarzał, lakier po roku, ma dużo takich małych rysek.

Nigdy nie był na automacie, samy myje na ręcznej...

Wiecie coś na temat "diamentowej powłoki", może to może uchronić od tego "ciągłego rysowania" ?

Czytałem jeszcze przed zakupem, że czarny sie rysuje od "patrzenia" na niego, śmiałem się z tego, a przekonałem się, że to stwierdzenie nie jest wcale przesadzone....

Może macie inne sposoby, na uniknięcie tego.

Hanka jest oczywiście woskowana, kolor piękny, tylko te ryski......

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No aż tak załamany nie jestem

> Chyba że Kolega ma coś innego na myśli ?

Moja obrazkowa odpowiedź była skierowana do porady Bemo.

Nie polecam w każdym razie tego rozwiązania w Twoim przypadku wink.gif

Temat był wałkowany parę razy na Motokąciku, więc tam znajdziesz stosowne informacje, ewentualnie bardziej wnikliwa lektura na http://forum.kosmetykaaut.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Nie będę się powtarzał, lakier po roku, ma dużo takich małych rysek.

> Nigdy nie był na automacie, samy myje na ręcznej...

> Wiecie coś na temat "diamentowej powłoki", może to może uchronić od tego "ciągłego rysowania" ?

Nie. Tego lakieru nic nie ochroni, taki jest beznadziejny. Mielismy w Accordzie zrobione cos podobnego i przez jakis czas bylo niezle. Niestety czas ow byl krotki i zupelnie niewspolmierny do kosztow.

> Czytałem jeszcze przed zakupem, że czarny sie rysuje od "patrzenia" na niego, śmiałem się z tego, a

> przekonałem się, że to stwierdzenie nie jest wcale przesadzone....

Heheh...bo to sama prawda jest...tak na ufo jak na acc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja obrazkowa odpowiedź była skierowana do porady Bemo.

Patrz Panie znawco wszystko wiedzący, mi jakoś w kilku czarnych autach to pomogło,to że nie pomaga wiesz z autopsji czy wyczytałeś w internecie?

> Nie polecam w każdym razie tego rozwiązania w Twoim przypadku

rozwiń się dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrz Panie znawco wszystko wiedzący, mi jakoś w kilku czarnych autach to pomogło,to że nie pomaga

> wiesz z autopsji czy wyczytałeś w internecie?

Przeczytałem w internecie i tylko czekałem żeby kogoś w końcu sobie dojechać clown.gif

> rozwiń się dlaczego?

Bo się do tego nie nadaje i są odpowiednie do tego środki. Bo niestety ta porada przypomina tą z kategorii: potrzebuje Pan smaru, zaimpregnować obuwie, wytruć komary, psiknij WD-40 i będzie Pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Nie będę się powtarzał, lakier po roku, ma dużo takich małych rysek.

> Nigdy nie był na automacie, samy myje na ręcznej...

> Wiecie coś na temat "diamentowej powłoki", może to może uchronić od tego "ciągłego rysowania" ?

> Czytałem jeszcze przed zakupem, że czarny sie rysuje od "patrzenia" na niego, śmiałem się z tego, a

> przekonałem się, że to stwierdzenie nie jest wcale przesadzone....

> Może macie inne sposoby, na uniknięcie tego.

> Hanka jest oczywiście woskowana, kolor piękny, tylko te ryski......

> Pozdrowionka

Można spróbować nałożyć kwarc. Zadzwoń do www.simply-clean.pl i pogadaj z Mieciem, podjedź na Balicką niech zobaczy auto i powie Ci szczerze co myśli i co można z tym zrobić. Możesz powiedzieć że ode mnie masz kontakt ok.gif Ja swojego Accorda polerowałem u nich 2 lata temu, teraz będzie powtórka i właśnie powłoka kwarcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytałem w internecie i tylko czekałem żeby kogoś w końcu sobie dojechać

> Bo się do tego nie nadaje i są odpowiednie do tego środki. Bo niestety ta porada przypomina tą z

> kategorii: potrzebuje Pan smaru, zaimpregnować obuwie, wytruć komary, psiknij WD-40 i będzie

> Pan zadowolony.

czyli w/g Ciebie mam urojenia?

Mi pomogło więc nie odradzaj czegoś co działa,nie twierdzę że w każdym przypadku ale koszt tej pasty to 9 zł więc zaryzykować może tymbardziej że jest to pasta lekko ścierna dla laików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli w/g Ciebie mam urojenia?

Nie wiem, nie jestem psychiatrą zlosnik.gif

Widać się na tym nie znasz i polecasz złe rozwiązanie, przed tym ostrzegłem autora wątku. Pomijam fakt, że pytanie było nie o to jak usunąć ryski, tylko jak się zabezpieczyć przed ich powstawaniem.

> Mi pomogło więc nie odradzaj czegoś co działa,nie twierdzę że w każdym przypadku ale koszt tej

> pasty to 9 zł więc zaryzykować może tymbardziej że jest to pasta lekko ścierna dla laików...

Ależ pozwól, że będę odradzał jak ktoś pisze takie głupoty skromny.gif

Pierwszy link z Google może już mniej więcej pokazać jak ten cudowny środek Tempo za 9 zł działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy link z Google może już mniej więcej pokazać jak ten cudowny środek Tempo za 9 zł działa.

doczytaj może do końca link który podałeś zanim zaczniesz komuś go pokazywać,ja byłem zawsze z tego zadowolony a tobie niech poleruje auto wujek gogle ok.gif

Zakończyłem wypowiedzi w tym temacie i polecam środki Meguiars ale to już inna półka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> doczytaj może do końca link który podałeś zanim zaczniesz komuś go pokazywać

Doczytałem, i?

>,ja byłem zawsze z tego

> zadowolony a tobie niech poleruje auto wujek gogle

Tak, tak, spodziewałem się takich argumentów po raz kolejny hehe.gif

> Zakończyłem wypowiedzi w tym temacie i polecam środki Meguiars ale to już inna półka..

W końcu coś mądrego napisałeś 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.