Skocz do zawartości

nr kat do impulsatora


Jerzyk_

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie znam odpowiedzi, ale podpisuję się pod pytaniem, tzn. też bardzo chcę wiedzieć

do czego to potrzebujecie? ja ominąłem ten problem stosując czujnik halotronowy w liczniku koło tego wirującego magnesu i uzyskałem dwa impulsy na obrót linki. koszt 2zł +kilo chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do czego to potrzebujecie?

ja jestem przed montażem wspomagania

chciałbym zostawić licznik na linkę który przerobiłem wg własnego pomysłu (i mimo to nadal mi się podoba zlosnik.gif)

kupiłem za jakiś psi grosz licznik starego typu na impulsator, tyle że angielski), najwyżej będe musiał jakoś przerobić płytkę żeby km nabijał na licznik zamiast mil

ja ominąłem ten problem stosując czujnik halotronowy w liczniku koło

> tego wirującego magnesu i uzyskałem dwa impulsy na obrót linki. koszt 2zł +kilo chęci

a możesz coś więcej napisać/opisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do czego to potrzebujecie? ja ominąłem ten problem stosując czujnik halotronowy w liczniku koło

> tego wirującego magnesu i uzyskałem dwa impulsy na obrót linki. koszt 2zł +kilo chęci

Ja to mam w (na razie nieśmiałych) planach wywrócić sterowanie moim silnikiem do góry nogami, przydał by mi się impulsator do wskazań prędkości w ECU, a nie chce demolować zegarów itd. przy tym. Mi podejdzie każdy impulsator, który będzie fizycznie pasował, charakterystyka impulsów jest z grubsza nieistotna. No i ma być w komorze silnika, a nie w desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki temat znalazlem

ak

pokopalem i mam taki numer 46474809

pochodzi od seja wersja citymatic i jest wpinany miedzy linke, a licznik. potrzebna do tego specjalna linka

po dokopaniu widze, ze to bylo w citymatic, ale 899...chociaz, jak miedzy linke, a licznik, to powinno grac...

nawet w marcu byl w fajnej cenie na allegroszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taki temat znalazlem

> ak

> pokopalem i mam taki numer 46474809

> pochodzi od seja wersja citymatic i jest wpinany miedzy linke, a licznik. potrzebna do tego

> specjalna linka

> po dokopaniu widze, ze to bylo w citymatic, ale 899...chociaz, jak miedzy linke, a licznik, to

> powinno grac...

> nawet w marcu byl w fajnej cenie na allegroszu

Ten z linka allegro raczej nie jest do wpiecia przy liczniku bo ma gwint z obu stron a przy liczniku jest taki zatrzask. Nie jest tez do skrzyni bo musial by miec wewnetrzny gwint. Strasznie dziwne to jest raczej bedzie w komorze silnika z dzielona linka bo takie linki tez byly w sc. Impulsatorow z wyjsciem na linke mialem duzo ale wszystkie na kwadrad (we Wloszek duzo tego na zlomach z pand 1). Jezeli kolega chce cos takiego do sc (a pewnie nie chce montowac licznika z mpi) to raczej doradzil bym zalozyc zwykly impulsator i licznik z spi elektroniczny. Wyglada jak zwykly z spi, nie ma wyswietlacza i na allegro dostaniesz go za 30zl. Ja chyba mam gdzies taki i impulsatorow caly worek. Jak bys chcial to pisz priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> udało mi się wygrzebać z netu taki nr 46474809

> kto umie sprawdzić czy to jest do skrzyni c.514 ?

Ten numerek który podałeś jest tylko od wersji Citymatic.

Wszystkie numerki z eper-a dla SC 1.1:

46548195 - M.Y.2000 S, SX, Sporting, Van - wprowadzono zestawy wsk. z prędkościomierzem elektronicznym dla wersji Citymatic, nowa wiązka przednia i nowy generator prędkości.

55187489 - M.Y.2000 S, SX, Spotring, Van, M.Y.2004 Actual, Active, 600 - nowa wiązka przednia i nowy generator prędkości.

46523738 - M.Y.2000 S, SX, Van. - wycofanie skrzynki biegów typ C526 (sam. z opcją 157).

Przydałby się VIN od kogoś kto ma SC na wypasie i licznik na linkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.