Skocz do zawartości

Szybkie pytanie o sens...


G.O.A.T.

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest sens, przed chwilą wróciłem z bezcelowej godzinnej przejażdżki, na koniec jeden, palnik, biała

> lampka, dwa, palnik, biała lampka, trzy...

> Chyba zaczynam się czuć zbyt pewnie...

Dzisiaj ja sobie poszalałem zlosnik.gif

Wczoraj naoglądałem się "twist on the wrist" - dzisiaj trzeba było sprawdzić co mi to dało.

Z rana poleciałem w góry smile.gif

Trochę sobie polatałem po naszych "mikroserpentynach" i - w drodze powrotnej też poczułem się nieco pewniej na zakrętach zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Do zamknięcia opony mi jeszcze daleko - ale już w tym sezonie nie będe próbował.

Chyba już nie ma szans na optymalną pracę opon / zawieszenia w tych temperaturach.

Mnie też już dzisiaj trochę wywiało zlosnik.gif

Tak czy siak - pobawiłem się (prawie 300 km poszło zlosnik.gif) ok.gif

Ale i wymęczyłem sie blush.gif

Jak u Ciebie ze zmęczeniem po jeździe?

Ja mam tylko problem z karkiem blush.gif.

Wszyscy straszyli bólem nadgarstków - z tym nie mam problemów.

Plecy, nogi, ręce - OK, ale kark... (100 km i już zaczyna boleć) frown.giffrown.giffrown.gif

Moźliwe, że to częściowo tez przez to, że jeżdżę w okularach - czyli pewnie zadzieram głowę nieco wyżej niż robiłbym to bez okularków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do zamknięcia opony mi jeszcze daleko

Ktorej ? Przedniej czy tylenj ? biglaugh.gif Typuje, ze tylnej

> ale już w tym sezonie nie będe próbował. Chyba już nie ma szans na optymalną pracę opon / zawieszenia w tych temperaturach.

> Plecy, nogi, ręce - OK, ale kark... (100 km i już zaczyna boleć)

Niewlasciwego motonga kupiles i tyle biglaugh.gif

> Moźliwe, że to częściowo tez przez to, że jeżdżę w okularach - czyli pewnie zadzieram głowę nieco

Ta a swistak ..... biglaugh.gif

Nie martw sie nastepnego sprzeta bedziesz raczej kupowaj juz w/g innych kryteriow

R 1 i ROOOOAAARRRRRRR biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktorej ? Przedniej czy tylenj ? Typuje, ze tylnej

Obu zlosnik.gif

Wydaje mi się, że i na jednej i na drugiej brakuje tyle samo do "zamknięcia" zlosnik.gif

> Niewlasciwego motonga kupiles i tyle

Z jednej strony tak. Z drugiej - nie zlosnik.gif

R6 było moim marzeniem - spełniłem je zlosnik.gif

Gdybym go nie kupił - wiecznie płakałbym, że to co mam to nie R6 zlosnik.gif

> Ta a swistak .....

No to z jakiego innego powodu boli kark?

Chyba na każdym sporcie będę miał głowę tak samo zadartą?

> Nie martw sie nastepnego sprzeta bedziesz raczej kupowaj juz w/g innych kryteriow

> R 1 i ROOOOAAARRRRRRR

Jeśli w ciągu najbliższych 2 lat w moim domu nie pojawi się "taki mały, w pieluchach, ciągle płaczący" zlosnik.gif to podejrzewam, że w garażu będą z 3 motocykle zlosnik.gif

1. R6 - zostaje (tylko przez zimę dostanie nowy wydech)

2. Do tego coś do turystyki - nie wiem jeszcze dokładnie co - byle pozycja była bardziej wyprostowana... może jakieś BMW

3. Cross zlosnik.gif

Aaa - no i jak już życie mi się znudzi to kupię tego nowego Super Duke zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obu ,wydaje mi się, że i na jednej i na drugiej brakuje tyle samo do "zamknięcia"

Wyprowadze Cie z bledu biglaugh.gif, tylna zamyka sie znacznie latwiej biglaugh.gif

> No to z jakiego innego powodu boli kark ?

Nieodpowiedni helmofon.

> Jeśli w ciągu najbliższych 2 lat w moim domu nie pojawi się "taki mały, w pieluchach, ciągle płaczący"

No to chyba od Ciebie zalezy, albo od mulher.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Superduke'u ma się wyprostowaną sylwetkę wink.gif

Co do pozycji na ścigaczu i bolących "członków" to na początku zanim wypracowałem odpowiednią pozycję (z pomocą informacji zaczerpniętych z artykułów w necie) to odczuwałem obciążenia nadgarstków i karku ale teraz ręce mam już luźne podczas jazdy, za to większe obciążenie przeszło na tułów (mięśnie pleców i brzucha, które przejęły utrzymywanie pozycji).

Ogólnie przy takich długościach przejażdżek jakie sobie aplikuję to ścigacz nie jest uciążliwy w użytkowaniu, a jak wziąć pod uwagę pozostałe aspekty (lans i osiągi) to wiem, że nie mogłem lepiej wybrać (nie wiedziałem jeszcze wtedy o Superduke wink.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do pozycji na ścigaczu i bolących "członków" to na początku zanim wypracowałem odpowiednią

> pozycję (z pomocą informacji zaczerpniętych z artykułów w necie) to odczuwałem obciążenia

> nadgarstków i karku ale teraz ręce mam już luźne podczas jazdy, za to większe obciążenie

> przeszło na tułów (mięśnie pleców i brzucha, które przejęły utrzymywanie pozycji).

Znaczy za******** biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednorazowo to do 50km, a po krótkiej przerwie drugie tyle, czyli nie więcej jak 100km na wypad.

Czyli wychodzi, że lansujesz się w promieniu 50 km od domu? hahaha.gif Jak bym jeździł z Twoimi prędkościami, to dłużej by mi zajmowało przebranie się i cała procedura startowa grinser006.gif niż przejechanie 50 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednorazowo to do 50km, a po krótkiej przerwie drugie tyle, czyli nie więcej jak 100km na wypad.

No i to jest jeszcze taki dystans "niemęczący".

Ostatnio jeździłem tak bardziej 100+100 lub 100+100+100 km

Pod koniec pierwszej setki już kark czuję.

Żeby było ciekawiej - mniej boli mnie kark kiedy jeżdżę bardziej dynamicznie (pewnie więcej wtedy głową macham...) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zatrzymuję co 220 - 250 km bo wtedy kończy mi się zawartość zbiornika i przy takich przebiegach nie czuję jakiegokolwiek zmęczenia.

Jadąc 500 czy 1000 km nie potrzebuję innych przerw niż tych na tankowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.