Skocz do zawartości

Zakup Fiata 126p - czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie proste - mam możliwość odkupienia Fiata 126p rocznik 1997, od pierwszego właściciela.

Auto kupione w salonie, garażowane, przebieg 57 tyś km, z rdzy zauważyłem małe purchle pod przednią i tylną szybą - podłoga zdrowa, błotniki, progi też. Wnętrze jak nowe.

Rozglądałem się za jakimś klasykiem, ten jeszcze chyba nawet youngtimerem nie jest, ale jakoś wzbudza moją sympatię wink.gif

i teraz cena - właściciel chce 2000 zł - auto nie jest jeszcze nigdzie wystawione...

warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie proste - mam możliwość odkupienia Fiata 126p rocznik 1997, od pierwszego właściciela.

> Auto kupione w salonie, garażowane, przebieg 57 tyś km, z rdzy zauważyłem małe purchle pod przednią

> i tylną szybą - podłoga zdrowa, błotniki, progi też. Wnętrze jak nowe.

> Rozglądałem się za jakimś klasykiem, ten jeszcze chyba nawet youngtimerem nie jest, ale jakoś

> wzbudza moją sympatię

> i teraz cena - właściciel chce 2000 zł - auto nie jest jeszcze nigdzie wystawione...

> warto?

Powiem tak to jest elegant więc rdza jest na nim nawet jak jej nie widać frown.gif jak masz możliwość DOKŁADNIE go sprawdzić szczególnie podłogę to można pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak to jest elegant więc rdza jest na nim nawet jak jej nie widać jak masz możliwość

> DOKŁADNIE go sprawdzić szczególnie podłogę to można pomyśleć

w sobotę biorę go na kanał, ale siedziałem pod autem już i nie było nic...

Auto więcej stało w garażu jak jeździło, u mnie też by stało w blaszaku... Zobaczę, ale dzięki za odpowiedź.

Bardziej chodzi mi o sam fakt wydania 2 tysi, czy jak stwierdzę, że elegant to jednak nie moja bajka, to odzyskam tą kasę wystawiając go... Wy bardziej znacie ceny transakcyjne, więc tutaj pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej chodzi mi o sam fakt wydania 2 tysi, czy jak stwierdzę, że elegant to jednak nie moja

> bajka, to odzyskam tą kasę wystawiając go... Wy bardziej znacie ceny transakcyjne, więc tutaj

> pytam.

Na allegro, które kiedyś było wyznacznikiem cen, Maluchy osiągają dziś kosmiczne wartości zlosnik.gif Co oczywiście nie znaczy, że za tyle się sprzedadzą zlosnik.gif

Jak bym miał zainwestować w eleganta 2000 na zasadzie, że jak nie podejdzie, to sprzedam... to bym w to nie wchodził no.gif

Ale obejrzyj go dokładnie, zajrzyj pod wykładzinę i sam zadecyduj ok.gif Może jakieś fotki wrzucisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej chodzi mi o sam fakt wydania 2 tysi, czy jak stwierdzę, że elegant to jednak nie moja

> bajka, to odzyskam tą kasę wystawiając go...

Na to bym nie liczył tego typu auta to raczej w tej samej cenie nie odsprzedaż. Rozumiem że cena auta wysoka bo auto w stanie idealnym i to jego zaleta. Jak kupujesz dla siebie to ma sens jak będziesz chciał sprzedać na 100% stracisz na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim test śrubokręta i jedziesz po kolei.

Z newralgicznych punktów:

-mocowania wahaczy do nadkoli przednich,

-podstawki pod resorem,

-okolice prowadnic foteli (zwłaszcza te miejsca przy progach).

-mocowania tylnych wahaczy i sprężyn wink.gif

Potem powiedz czy kupiłeś 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci tak...

> Jeżeli kolor tego samochodu to 559 lub 170 to chętnie odkupię go od Ciebie dokładając parę groszy

> do tych dwóch tysi...

Napisz Grzegorz co kryje się pod tymi cyframi bo nie każdy ma świadomość jakie to kolory gdyż nie jest tak zakręcony na tym punkcie jak my grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.