Skocz do zawartości

chłopaki pomóżcie mi


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozpoznać scenica 2007 ? to chyba powinien być po lifcie ?

jaka różnica jest z zew i wewnątrz ? po lifcie albo przed jaki jest kolor podświetlenia klimatronika ?

Jest sobie jeden scenic niby przywieziony z UK ale koleś twierdzi że nie była robiona żadna przekładka i wszystko jest z wersji EU hmm.gif

jutro będę miał lepsze zdjęcia więc mogę wstawić z rzeczy które sprawdziłem:

- wycieraczki na normalną stronę fotel kierowcy ma lędźwie regulowane a pasażera nie , sterownie szyb z lewej strony oraz karta wkłada z lewej strony hmm.gif

przy rozkodowywaniu VIN kolega podał mi że niby wersja FR ale dekoder pokazał licznik w MIL icon_eek.gif

C30406322_21.jpg

C30406322_23.jpg

C30406322_14.jpg

C30406322_27.jpg

szyba była wymieniana bo były zbita tak samo jak i boczna , i mam na to zdjęcia z UK że to prawda sciana.gif

macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no w megane po lifcie jest inne na bank i kierownica chyba ma taką obwódkę

U mnie jest podświetlenie na taki neutralny biały i wygląda jak na Twoim zdjęciu. Kiera ma srebrne kółeczko na środku.

Ogólnie panel wyglada tak:

287276903-DSC_1100a.jpg

287276903-DSC_1101a.jpg

Z tym, że mój GS jest w dość bogatej wersji wyposażenia.

PS

Lysy, skrzynke masz pełną, tak mi listonosz mówi. A chciałem się o dach zapytać http://forum.autokacik.pl/showthreaded.p...0#Post287276871

post-1915-14352522143269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie jest podświetlenie na taki neutralny biały i wygląda jak na Twoim zdjęciu. Kiera ma srebrne

> kółeczko na środku.

> Ogólnie panel wyglada tak:

> Z tym, że mój GS jest w dość bogatej wersji wyposażenia.

> PS

> Lysy, skrzynke masz pełną, tak mi listonosz mówi. A chciałem się o dach zapytać

> http://forum.autokacik.pl/showthreaded.p...0#Post287276871

dzięki za fotkę i info 20.GIF ten ode mnie przed liftowy i ma inne podświetlenie niż twoje 20.GIF zawsze coś do przodu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn auto ze zdjęć jest na 100% przed liftem bo np. ma inne światełka

wiesz ja tam nie ufam i chcę sprawdzić żeby nie nadziać się na przekładkę robioną ok.gif

a powiedz mi gdzie znajduje się bezpiecznik hamulca awaryjnego ? słyszałem że gdzieś pod nogami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po przemysleniu ja bym nie bral, zbyt duzo niewiadomych, nie pasuje mi np. kiera po lewej stronie a

> z serwisowki licznik w milach, chyba w poniedzialek pomecze troche bardziej chlopakow...

jak byś mógł pomęcz będę bardzo wdzięczny zobowiązany zlosnik.gif

w pon mój brat jedzie się przypatrzeć co i jak to wygląda ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wow ale z kompa ?słyszałem że z clipa można odczytać do jakiego vinu niby licznik był przypisany

Przy wyłączonym zapłonie nalezy wcisnąć jeden z przycisków komputera oraz START. Po kilku sekundach wskaźnik prędkości zacznie mrygać i zmienia się jednostka. Puszczasz przycisk komputera gotowe. A jeśli odłączysz akumulator, to jednostka wraca do fabrycznie zaprogramowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.