Skocz do zawartości

Odbudowa obudowy lusterka


misiaqxxl

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś brzydki Pan lub Pani obdziargał/a mojej serce.gif lusterko pod pracą.

Szczęście w nieszczęściu, że lustro jest całe, regulacja działa, jedyne co ucierpiało to plastikowa obudowa, czarna ramka obudowy dokładnie (zaznaczone na fotce).

I teraz mam pytanie, bo chciałbym ten kawałek ułamanego plastiku jakoś odbudować i domalować farbą na czarno.

Polecicie jakieś szpeje do tego, szpachlówka do plastiku, jakieś włókno do wzmocnienia, itp.

Od razu uprzedzam pytania o zakup lusterka, bo na allegro cenowo stoją po 200 zł. Natomiast jeśli wyjdzie tak jak sobie wykminiłem to ogarnę to za circa 50 zł.

Mogę na Was liczyć jak chodzi o poradę ???

287281553-kokoko.jpg

post-40970-14352522155985_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś brzydki Pan lub Pani obdziargał/a mojej lusterko pod pracą.

> Szczęście w nieszczęściu, że lustro jest całe, regulacja działa, jedyne co ucierpiało to plastikowa

> obudowa, czarna ramka obudowy dokładnie (zaznaczone na fotce).

> I teraz mam pytanie, bo chciałbym ten kawałek ułamanego plastiku jakoś odbudować i domalować farbą

> na czarno.

> Polecicie jakieś szpeje do tego, szpachlówka do plastiku, jakieś włókno do wzmocnienia, itp.

> Od razu uprzedzam pytania o zakup lusterka, bo na allegro cenowo stoją po 200 zł. Natomiast jeśli

> wyjdzie tak jak sobie wykminiłem to ogarnę to za circa 50 zł.

> Mogę na Was liczyć jak chodzi o poradę ???

Do plastiku polecam szpachle z Novola jest w takiej tubce smile.gif , papier ścierny delikatnie zmatowić na to szpachla , na to podkład , a na koniec lakier smile.gif , fajny czarny mat jest w spreju z firmy autofit smile.gif

pozdrawiam

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od razu uprzedzam pytania o zakup lusterka, bo na allegro cenowo stoją po 200 zł. Natomiast jeśli

> wyjdzie tak jak sobie wykminiłem to ogarnę to za circa 50 zł.

> Mogę na Was liczyć jak chodzi o poradę ???

Nie rób z tym nic to zaoszczędzisz jeszcze wiecej! A tak na poważnie, nie dziaduj, kup nowe lusterko i będzie po sprawie, wszystko co zrobisz będzie rzeźbą...

Podaj model auta to znajdziemy Ci tanie, gotowe lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś brzydki Pan lub Pani obdziargał/a mojej lusterko pod pracą.

> Szczęście w nieszczęściu, że lustro jest całe, regulacja działa, jedyne co ucierpiało to plastikowa

> obudowa, czarna ramka obudowy dokładnie (zaznaczone na fotce).

> I teraz mam pytanie, bo chciałbym ten kawałek ułamanego plastiku jakoś odbudować i domalować farbą

> na czarno.

> Polecicie jakieś szpeje do tego, szpachlówka do plastiku, jakieś włókno do wzmocnienia, itp.

> Od razu uprzedzam pytania o zakup lusterka, bo na allegro cenowo stoją po 200 zł. Natomiast jeśli

> wyjdzie tak jak sobie wykminiłem to ogarnę to za circa 50 zł.

> Mogę na Was liczyć jak chodzi o poradę ???

Sama ramka nie występuje jako część zamienna? Albo nie wchodzi w grę jakaś uszkodzona używka z całą ramką? Może coś z tych rzeczy dałoby się za 50 kupić.

A jak nie, to działaj - pochwal się efektami jak wyszło. Na tej ramce jest mocna struktura, czy raczej gładki plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rób z tym nic to zaoszczędzisz jeszcze wiecej! A tak na poważnie, nie dziaduj, kup nowe

> lusterko i będzie po sprawie, wszystko co zrobisz będzie rzeźbą...

> Podaj model auta to znajdziemy Ci tanie, gotowe lusterko.

spark 2010. nowy model, lewe, ze skorupa pod lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do plastiku polecam szpachle z Novola jest w takiej tubce , papier ścierny delikatnie zmatowić na

> to szpachla , na to podkład , a na koniec lakier , fajny czarny mat jest w spreju z firmy

Pewnie taka ? Dobrze wiedzieć na przyszłośc smile.gif

BTW na tym zdjęciu kolegi to tak naprawde nie widac uszkodzeń grinser006.gif

> autofit

> pozdrawiam

> Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie taka ? Dobrze wiedzieć na przyszłośc

> BTW na tym zdjęciu kolegi to tak naprawde nie widac uszkodzeń

> > Fatal

Tak ta POLECAM , robiłem dziurę w zderzaku około 3 lat temu i do dnia dzisiejszego OK smile.gif

pozdrawiam

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do plastiku polecam szpachle z Novola jest w takiej tubce , papier ścierny delikatnie zmatowić na

> to szpachla , na to podkład , a na koniec lakier , fajny czarny mat jest w spreju z firmy

> autofit

> pozdrawiam

> Fatal

Czy po tym lakierze powierzchnia nie będzie zbyt gładka

w porównaniu do "chropowatej" srtuktury obudowy ?

Wydaje mi się, że lepszy byłby lakier strukturalny idea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.