Skocz do zawartości

[KzAK] Qashqai ?


rafm

Rekomendowane odpowiedzi

> Wygląda na to, że tak. Szczególnie modele z Polski od I właściciela. Pytanie tylko czy auto takie

> dobre czy bardziej modne.

To raczej pokłosie tego, ze jak QQ się pojawił, to nie miał zbytnio konkurencji i tak z cena zostało. Podobno używki sprzedawano na pniu, ale trochę sie na rynku zmieniło. Nie wiem, czy faktycznie ludzie za te pieniądze kupują,ale wnioskuje po tym wątku, ze chyba są chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktoś wpadł na pomysł, że ten samochód jest wyjątkowy i windują cenę. Ale cóż..jak ktoś jest na tyle

> głupi, aby zapłacić to czemu nie

Miałem okazję jeździć z rok temu nowo odebranym z salonu Qashqai. Jego sukcesem jest "średniość" grinser006.gif wielu parametrów, do tego wygląd który się wielu osobom podoba i przyzwoita cena jako auto nowe, wobec cen konkurencji.

Dla mnie bez szału. Miejsca z przodu ma tyle ile kompakt, z tyłu ciasnawo dla mnie - czyli też jak w kompakcie wink.gif

Wszedł nowy model więc ceny zaczną spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem okazję jeździć z rok temu nowo odebranym z salonu Qashqai. Jego sukcesem jest "średniość"

> wielu parametrów, do tego wygląd który się wielu osobom podoba i przyzwoita cena jako auto

> nowe, wobec cen konkurencji.

> Dla mnie bez szału. Miejsca z przodu ma tyle ile kompakt, z tyłu ciasnawo dla mnie - czyli też jak

> w kompakcie

> Wszedł nowy model więc ceny zaczną spadać.

Mam okazję jeździć nowiutkim na przemian z Astrą III czy polo. Nie ma porównania. Zakochałam się w tym samochodzie. Wygoda, kręgosłup, dużo miejsca - jestem dość wysoka. Jest to niestety silnik 1,6 ale w mieście to nie przeszkadza w ogóle. Zobaczymy w trasie. Mają w salonie w tej chwili dobre ceny i dobre wyposażenie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To raczej pokłosie tego, ze jak QQ się pojawił, to nie miał zbytnio konkurencji i tak z cena

> zostało. Podobno używki sprzedawano na pniu, ale trochę sie na rynku zmieniło. Nie wiem, czy

> faktycznie ludzie za te pieniądze kupują,ale wnioskuje po tym wątku, ze chyba są chętni.

Ja ostatnio sprzedawałam QQ 2010, 1,6 i mimo wystawiania za 52 000 telefon wcale nie dzwonił jak szalony. Dzowniły chyba 3 osoby, z czego jedna w końcu kupiła za akceptowalne przeze mnie minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ostatnio sprzedawałam QQ 2010, 1,6 i mimo wystawiania za 52 000 telefon wcale nie dzwonił jak

> szalony. Dzowniły chyba 3 osoby, z czego jedna w końcu kupiła za akceptowalne przeze mnie

> minimum.

3 letnie auto ktore mozna kupic nowke za ponizej 70k, to chyba troszku duzo. zlosnik.gif To samo jest z Suzuki swift nowka 39k a 3 letnie wolaja za 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trafił się taki egzemplarz blisko:

> lodz

> co sądzicie ?

> Nowy z 2013 roku to koszt 82 tys. np. taki

Wlasnie wchodzi nowy model z turbo bez silnikow niedoladowanych. Poczekaj miesiac i beda wyprzedawac stary model z tego roku. Jak Ci sie spieszy to jedz i kup ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie wchodzi nowy model z turbo bez silnikow niedoladowanych. Poczekaj miesiac i beda

> wyprzedawac stary model z tego roku. Jak Ci sie spieszy to jedz i kup

Wyprzedaże tego roku już są na ukończeniu, kolory mocno przebrane wink.gif Ale ceny były atrakcyjne i za każdym razem kiedy byliśmy w salonie ktoś kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli te 2.0 za 84k to juz jest cena dla klienta czy da sie niegocjowac?

W salonie przy Brzezińskiej nie mieli żadnego modelu (wszystkie na placu sprzedane).

U Przyguckich na Przybyszewskiego 82 tys - ściągany gdzieś z magazynu ale handlowiec mówił żeby się decydować bo to ostatnie sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W salonie przy Brzezińskiej nie mieli żadnego modelu (wszystkie na placu sprzedane).

zlosnik.gif

Myślę, że warto poczekać, potestować zupełnie nowy model - wg mnie jakość wykończenia i cała reszta poszła w górę. Ale to kwestia gustu, to oczywiste smile.gif

Cena nie będzie wiele wyższa od katalogowych cen ostatnich QQ. Tyle że silniki się pozmieniały i nie każdemu "przyzwyczajonemu" do standardowego 1.6 może to odpowiadać.. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.