Skocz do zawartości

Zbiornik Paliwa


etiopczyk12

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, kilka lat temu jak swapowałem moje cc zmieniałem zbiornik paliwa+pompa.Zbytno nie pamientam czy to od spi czy mpi 1.1.przewody paliwowe są aluminiowe z powrotem.Rozstrzelnił mi sie zbiornik i delikatnie cieknie. z jakiego kupić i gdzie w miare tano sam goły zbiornik pompa z koszem zostaje podobno jest mocniejsza........Czy wszystkie zbiorniki są takie same 0.7-0.9 i 1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem są 2 rodzaje baków:

> 700,900 na gaźniku

> i drugi to już silniki z wtryskiem

> nie wiem jak jest sprawa z SC mpi ale chyba tak jak spi.

gaznikowce tez mial rozne zbiorniki. Zalezne od wlewu paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem są 2 rodzaje baków:

> 700,900 na gaźniku

> i drugi to już silniki z wtryskiem

> nie wiem jak jest sprawa z SC mpi ale chyba tak jak spi.

Sa różne mocowania pompy nie pamietam dokładnie MPI czy SPI ale jedne maja chyba na 9 a drugie na 12 srub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zbiornik pasuje pod wlew jak był w 0.7 ale co z tymi mocowaniami pod pompe jak mam to

> sprawdzic.Jestem obecnie w angli i żona pałuje auto w polsce,Nie wiem jak szwagrowi

> wytłumaczyc z czego ma kupić.?

Nie wiem jak w cc ale w sc odkrecasz 4 srubki pod tylna kanapa i widzisz pompe niech szwagier popatrzy na ile srub jest mocowana ewentualnie zrobi sobie zdjecie wchodzi na allegro i porównuje ilosc srub itp i jak jest choc ciut ogarniety to bedzie wiedział jaki zbiornik kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak w cc ale w sc odkrecasz 4 srubki pod tylna kanapa i widzisz pompe niech szwagier

> popatrzy na ile srub jest mocowana ewentualnie zrobi sobie zdjecie wchodzi na allegro i

> porównuje ilosc srub itp i jak jest choc ciut ogarniety to bedzie wiedział jaki zbiornik kupić

To ma scignąc dekiel z góry i spojżeć na śruby na pompie i tak szukać zbiornika.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma scignąc dekiel z góry i spojżeć na śruby na pompie i tak szukać zbiornika.?

Wytłumacz mu że musi podnieść kanapę tylną, poczym zauważy taką blachę przykręcaną na 4 śruby 10mm, niech to odkręci. Jak to zrobi to będzie widział górę kosza pompy, na ten kosz nakładany jest metalowy pierścień który przykręca się do baku paliwa, niech zobaczy na ile śrub jest on złapany i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma scignąc dekiel z góry i spojżeć na śruby na pompie i tak szukać zbiornika.?

Tak bedzie widziałjak jest mocowana pompa na ile srub ewentualnie niech zrobi fotke i ci wysle jak on jest nie ogarniety to bedziesz widziałco i jak zbiorniki w SC generalnie poza mocowaniem pompy nie róznia sie 0,9 i 1,1i 1,1 MPI kształt i uchwyty ma tak samo poza pompa a w cc jest wogóle inny zbiornik i tez rozpoznasz po pompie bo jest całkowicie inaczej mocowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak bedzie widziałjak jest mocowana pompa na ile srub ewentualnie niech zrobi fotke i ci wysle jak

> on jest nie ogarniety to bedziesz widziałco i jak zbiorniki w SC generalnie poza mocowaniem

> pompy nie róznia sie 0,9 i 1,1i 1,1 MPI kształt i uchwyty ma tak samo poza pompa a w cc jest

> wogóle inny zbiornik i tez rozpoznasz po pompie bo jest całkowicie inaczej mocowana

Panowie ale ja mam cc a nie sc no chyba że pasują pod bude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.