Skocz do zawartości

Żeby nie zaśmiecać parę pytań w jeden temat Scenic II


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dostanę instrukcję po polsku do tego cuda ? zlosnik.gif

Czy da się zmienić na język polski w wersji przed liftem czy tylko angielski ? jeśli tak to w jaki sposób smile.gif

Czy ktoś ma i używał parktronica ? jeszcze nie sprawdzałem ale mam jakiś włącznik po lewej stronie i tu nasuwa się pytanie czy on cały cza działa czy włączam tym przyciskiem hmm.gif

Czy były jakieś wersje z seryjnym nagłośnieniem albo jakaś zmieniarką hmm.gif

to na razie tyle jak na coś wpadnę będę podpinał pytania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie dostanę instrukcję po polsku do tego cuda ?

Nie ma na chomiku? smile.gif

> Czy da się zmienić na język polski w wersji przed liftem czy tylko angielski ? jeśli tak to w jaki

> sposób

Przed liftem chyba nie ma PL języka. frown.gif

> Czy ktoś ma i używał parktronica ? jeszcze nie sprawdzałem ale mam jakiś włącznik po lewej stronie

> i tu nasuwa się pytanie czy on cały cza działa czy włączam tym przyciskiem

Powinno działać cały czas a przyciskiem się wylącza np, jak się ma przyczepę. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie dostanę instrukcję po polsku do tego cuda ?

Jak znajde moge ci wyslac

E

> Czy da się zmienić na język polski w wersji przed liftem czy tylko angielski ? jeśli tak to w jaki

> sposób

W autach wyprodukowanych od lipca 2005. W serwisie lub u kogos, kto ma oprogramowanie do renault

> Czy ktoś ma i używał parktronica ? jeszcze nie sprawdzałem ale mam jakiś włącznik po lewej stronie

> i tu nasuwa się pytanie czy on cały cza działa czy włączam tym przyciskiem

> Czy były jakieś wersje z seryjnym nagłośnieniem albo jakaś zmieniarką

> to na razie tyle jak na coś wpadnę będę podpinał pytania

Mozesz dokupic za ok. 400 pln emula tor zmienierki dedykowany do renault i wspolpracujacy z radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie dostanę instrukcję po polsku do tego cuda ?

skrzynkę mailową z profilu sprawdź wink.gif

> Czy da się zmienić na język polski w wersji przed liftem czy tylko angielski ? jeśli tak to w jaki

> sposób

przed liftem nie

> Czy ktoś ma i używał parktronica ? jeszcze nie sprawdzałem ale mam jakiś włącznik po lewej stronie

> i tu nasuwa się pytanie czy on cały cza działa czy włączam tym przyciskiem

nie wiem

> Czy były jakieś wersje z seryjnym nagłośnieniem albo jakaś zmieniarką

nie qumam pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem na to pytanie którego jestem pewien w 100%

> Czy da się zmienić na język polski w wersji przed liftem czy tylko angielski ? nie ma szans wgrac jezyk polski do rocznika 2004

jezyk polski mozna wgrac od końcówki 2005r

wiem bo chodziło koło tego tematu dla swojego niuniusia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak znajde moge ci wyslac

> E

> W autach wyprodukowanych od lipca 2005. W serwisie lub u kogos, kto ma oprogramowanie do renault

> Mozesz dokupic za ok. 400 pln emula tor zmienierki dedykowany do renault i wspolpracujacy z radiem

czyli pupa bo mój z marca więc muszę zmienić na ang ok.gifsmile.gif thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiem na to pytanie którego jestem pewien w 100%

> jezyk polski mozna wgrac od końcówki 2005r

> wiem bo chodziło koło tego tematu dla swojego niuniusia

mógłbyś przybliżyć temat zlosnik.gif sam mam auto z 12.05 i chętnie bym przywitał ojczysty język

jak szukałem informacji o zmianie języka na PL to wszyscy zgodnie mówili "tak, ale po lifcie" hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mógłbyś przybliżyć temat sam mam auto z 12.05 i chętnie bym przywitał ojczysty język

> jak szukałem informacji o zmianie języka na PL to wszyscy zgodnie mówili "tak, ale po lifcie"

dzwoniąc do ASO pan udzielił mi taiej informacji że bodajże od września 2005r mozna to zrobic

na allegro jest kilku fachmanów i to samo mi powiedzieli

zagadaj na allegro do kogos kto tym się zajmuje a jest tego troche i zamów wizyte,pan podjedzie,zrobi i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzam

doszło ?

> czasami są jakieś seryjne subwoofery które można zamontować i ciekawe czy coś takiego było w scenic

teraz qumam pytanie zlosnik.gif ale nie znam odpowiedzi, to co mam w serii mi wystarcza ... ale ja nie jestem jakimś audiofilem czy fanem basów wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzwoniąc do ASO pan udzielił mi taiej informacji że bodajże od września 2005r mozna to zrobic

> na allegro jest kilku fachmanów i to samo mi powiedzieli

> zagadaj na allegro do kogos kto tym się zajmuje a jest tego troche i zamów wizyte,pan

> podjedzie,zrobi i po sprawie

ok, czyli ponownie zrobię rozpoznanie w tym temacie ok.gif

jak się dowiem czegoś ciekawego to dopiszę to w tym wątku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> doszło ?

dziękuję 20.GIFsmile.gif doszło !

> teraz qumam pytanie ale nie znam odpowiedzi, to co mam w serii mi wystarcza ... ale ja nie jestem

> jakimś audiofilem czy fanem basów

u mnie to zależy ale widzę tylko do Koleosa Bose oslabiony.gif

no i zmieniarki do bagażnika znalazłem smile.gif muszę obczaić czy są tam kostki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co tam fajnego jest ?

No wiesz, jak codziennie sie coś zepsuje (w końcu to francuz grinser006.gif), to soobie moze sam naprawisz.

A na powaznie to procedury napraw wszelakich. Ja wykorzystałem tylko temat wymiany poduszek silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam scenica z początku lipca 2005 i mam wgrany język polski.

Poprzednik od którego kupiłem auto powiedział, że w ASO dali radę tylko na angielski (i pogodziłem się z tym tongue.gif), a w tym roku jak oddałem auto do mechanika (nie ASO) to mi przy okazji gratisowo zmienił na polski smile.gif. Oczywiście clipem i z tego co chyba mówił, to przy ustawianiu polski jest gdzieś na końcu listy dostępnych języków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.