Skocz do zawartości

Plastikowe listwy chromowane na zderzakach - jak naprawic?


whitefunk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie "piękne" chromowane listwy plastikowe na zderzaku, jednak podczas mycia karcherem częśc z nich straciła swoją powłokę chromu. Teraz wygląda to niezbyt ładnie i estetycznie...

Czy może ktoś z Was bawił się kiedyś w malowanie/oklejanie/ratowanie takich listewek? W ASO niestety dostepne wraz z całymi elementami zderzaka więc koszt raczej niewspółmierny do efektu i watości samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam u siebie "piękne" chromowane listwy plastikowe na zderzaku, jednak podczas mycia karcherem

> częśc z nich straciła swoją powłokę chromu. Teraz wygląda to niezbyt ładnie i estetycznie...

> Czy może ktoś z Was bawił się kiedyś w malowanie/oklejanie/ratowanie takich listewek? W ASO

> niestety dostepne wraz z całymi elementami zderzaka więc koszt raczej niewspółmierny do efektu

> i watości samochodu...

Ze zdjęciem byłoby łatwiej,

Może poszukać popękanego używanego zderzaka za niewielkie pieniądze i przełożyć? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze zdjęciem byłoby łatwiej,

> Może poszukać popękanego używanego zderzaka za niewielkie pieniądze i przełożyć?

Nie da się kupić zderzaka, ceny wysokie, a i tak większośc jest uszkodzonych.

Wygląda to tak przykładowo, też zderzak od 607, u mnie aż tak źle to nie wygląda, uszczerbki są dużo mniejsze:

287305193-3660752363_3.jpg

post-26651-14352522259035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da się kupić zderzaka, ceny wysokie, a i tak większośc jest uszkodzonych.

> Wygląda to tak przykładowo, też zderzak od 607, u mnie aż tak źle to nie wygląda, uszczerbki są

> dużo mniejsze:

Moze zdemontuj, przygotuj i pomaluj w kolorze nadwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A takie spraye w kolorze chrom? To nie dziala?

Dupy nie urywa, ale daje radę. ok.gif Jako zwolennik niskobudżetowych projektów, śmiało mogę polecić.

Jeśli jednak bardzo zależy Ci na pełnym efekcie lustra, jaki daje prawdziwe chromowanie - zdecydowanie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak sa jest montowane, ale może istnieje możliwość zastąpienia tego czyms taki

> http://allegro.pl/listwa-listwy-chrom-3-5-9-12-mm-tasma-chromowana-i3639367772.html

> pewnie na jakiś czas by starczylo.

Bierz tę taśmę. Będziesz miał 8metrów zabawy za 20zł. zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.