Skocz do zawartości

jaka pompka samochodowa?


kranu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zmieniałem koła, zajęło mi to pół godziny, a ich dopompowanie godzinę..

Mam 3 szajskie pompki z marketów, podczas ich używania więcej ubywa niż przybywa..

Oczywiście nowe były ok.

Zaproponujcie proszę coś trwalszego..

W necie z polskich firm znajduję Bass i Start - są lepsze niż chinole z marketu?

Co warte są mini-kompresory do gniazda zapalniczki za kilkadziesiąt złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W necie z polskich firm znajduję Bass i Start - są lepsze niż chinole z marketu?

> Co warte są mini-kompresory do gniazda zapalniczki za kilkadziesiąt złotych?

Kupiłem swego czasu tacie na urodziny tego Starta, jak na razie działa bezproblemowo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zmieniałem koła, zajęło mi to pół godziny, a ich dopompowanie godzinę..

> Mam 3 szajskie pompki z marketów, podczas ich używania więcej ubywa niż przybywa..

> Oczywiście nowe były ok.

> Zaproponujcie proszę coś trwalszego..

> W necie z polskich firm znajduję Bass i Start - są lepsze niż chinole z marketu?

> Co warte są mini-kompresory do gniazda zapalniczki za kilkadziesiąt złotych?

Mam kompresorek podłączany do gniazda zapalniczki, który został mi po A-klasie. Działa doskonale i pompuje jak szalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W necie z polskich firm znajduję Bass i Start - są lepsze niż chinole z marketu?

mam pompkę Start - bardzo dobra , polecam ją , manometr mam w niej dokładny , dobrze wykonana ok.gif , bass nie znam , i czy to nie jest przypadkiem chinol pod różnymi naklejkami '' markami'' ;

co do kompresorków to nie polecam tanich , miałem i ledwo dają rady 2.0 bar napompować , jak kompresor to raczej ori pochodzący z zestawu w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co warte są mini-kompresory do gniazda zapalniczki za kilkadziesiąt złotych?

Ja kiedyś kupiłem w jakimś markecie gdzieś za ok 50 zł, i działa do dziś a muszę go co jakiś czas używać bo w starym fordzie ka powietrze ucieka szybko i cholera wie którędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to biorę 'Starta' chociaż ma na Ceneo tylko jedną i to negatywną opinię.

> Dzięki za odpowiedzi!

Rozważ jeszcze kupno kompresorka podłączanego do zapalniczki, mam taką pompkę start od 10 lat i działa, jest sprawna, zaletą jest dokładny manometr ale jak masz napompować koło >R15 to sporo się namachasz smile.gif wiem coś o tym do R13 dawała radę, teraz kupiłem kompresorek na gniazdo zapalniczki marketowy i dojazdówkę do 4,5bar napompował bez problemu ale nie wróżę mu 10 lat pracy jak tej pompce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka pod zapalniczke. O tyle o ile male kola (14") z dosc malymi cisnieniami to nozna dalo sie bez problemu napompowac to juz kolo wieksze z cisnieniem 2.6 juz nie bardzo. Wtykasz wtyczke, ustawiasz cisnienie i czekasz. Cala robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pompka pod zapalniczke. O tyle o ile male kola (14") z dosc malymi cisnieniami to nozna dalo sie bez problemu napompowac to juz kolo wieksze z cisnieniem 2.6 juz nie bardzo.

Ja kupiłem ContiMobilityKit na allegro za ok.100zł. Nowa, ale bez jakiejkolwiek gwarancji oczywiście. Uszczelniacza do opon nie mam zamiaru używać. Jak na razie używałem do dopompowania zimówek - pompowanie z 2.3bar do 2.6bar trwało kilkanaście sekund. 4 koła w niecałe 2 minuty (podłączanie węża zajmuje trochę czasu) wink.gif Koła 205/55R16. Malina! Pompka jest mała, poręczna (całość zamknięta w plastikowym pudełeczku), wydajna wink.gif

Parametry: 12V, 15A, max.8 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupiłem ContiMobilityKit na allegro za ok.100zł. Nowa, ale bez jakiejkolwiek gwarancji

> oczywiście. Uszczelniacza do opon nie mam zamiaru używać. Jak na razie używałem do

> dopompowania zimówek - pompowanie z 2.3bar do 2.6bar trwało kilkanaście sekund. 4 koła w

> niecałe 2 minuty (podłączanie węża zajmuje trochę czasu) Koła 205/55R16. Malina! Pompka jest

> mała, poręczna (całość zamknięta w plastikowym pudełeczku), wydajna

> Parametry: 12V, 15A, max.8 bar.

Można prosić o jakiś link do aukcji lub sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bass to najgorszy sort z Chin, tylko w nazwie użyli słowa Polska, zeby przyciągać nieświadomych.

To prawda bass to pełna China. A miał ktoś może styczność z pompką YATO? (mam podnośnik niskoprofilowy tej firmy i jestem zadowolony, znajomy ma klucze i też chwili) A jak z pompką nożną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.