Skocz do zawartości

Punkty VITAY - odbiór nagrody


karolKK

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas bym sobie choć w 1/1000 zrekompensował wydatki na paliwo z ostatnich kilku lat i postanowiłem wymienić punkty z karty Vitay, a mam ich nie mało bo 32000.

I powstał problem zlosnik.gif

Próbowałem sparować kartę Vitay z kontem e-mail, by coś zamówić przez internet z nagród i ZONK. Podaję niepoprawne dane yikes.gif

Prawdopodobnie karta była zarejestrowana na kogoś z mojej rodziny - matkę, ojca, brata lub żonę i nie mogę w to utrafić, a przy trzeciej próbie mi zablokowało dostęp frown.gif

Teraz pytanie co zrobić - czy odbierając nagrodę na stacji jakiś pin się wstukuje albo jakoś inaczej weryfikują właściciela?

Przy nabijaniu nic mi nigdy nie weryfikowali, a odbierać nagród jeszcze nie miałem przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadszedł czas bym sobie choć w 1/1000 zrekompensował wydatki na paliwo z ostatnich kilku lat i

> postanowiłem wymienić punkty z karty Vitay, a mam ich nie mało bo 32000.

> I powstał problem

> Próbowałem sparować kartę Vitay z kontem e-mail, by coś zamówić przez internet z nagród i ZONK.

> Podaję niepoprawne dane

> Prawdopodobnie karta była zarejestrowana na kogoś z mojej rodziny - matkę, ojca, brata lub żonę i

> nie mogę w to utrafić, a przy trzeciej próbie mi zablokowało dostęp

> Teraz pytanie co zrobić - czy odbierając nagrodę na stacji jakiś pin się wstukuje albo jakoś

> inaczej weryfikują właściciela?

> Przy nabijaniu nic mi nigdy nie weryfikowali, a odbierać nagród jeszcze nie miałem przyjemności.

To zamów na stacji nagrody lub weź sobie myjnie czy jednorazowe rabaty na paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadszedł czas bym sobie choć w 1/1000 zrekompensował wydatki na paliwo z ostatnich kilku lat i

> postanowiłem wymienić punkty z karty Vitay, a mam ich nie mało bo 32000.

> I powstał problem

Ja mam okolo 100k punktow wiecej i nie wiem na co je wymienic tongue.gif. Ale pamietam, ze przy zmianie karty na nowa (Orlen prowadzil akcje wymiany), jakos niedawno, musialem sobie zalozyc konto na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a mam ich nie mało bo 32000.

> patrzyles co mozesz dostac za te nie male 32kpkt?

> bo w katalogu to wychodzi na to ze jednak troche malo :-(

Sam zbieram te cholerne punkty. Orlen wybrałem jednak z innych powodów - stacji w Polsce jest bardzo dużo, jedną mam po drodze z pracy do domu, zwykle wśród markowych stacji w mojej okolicy ceny mają najniższe, korzystam z dodatkowego rabatu 15 gr/litr więc cena naprawdę jest dobra, wmawiam sobie, że paliwo mają także dobre (tankuje tylko ON Verva) grinser006.gif

Miesięcznie otrzymuję ok.1500 pkt (w tym premia 500 pkt) więc 30 tys.pkt to mniej więcej półtora roku zbierania. Za to można dostać np. suszarkę wartą ok.100zł. W sumie jest to śmiechu warte grinser006.gif

Tankuje się ok.3000 litrów paliwa, które jest warte mniej więcej 16-17 tys.zł a w zamian otrzymuje się przedmiot warty 100-150 zł. To mniej niż 1% wartości paliwa.

Skoro jednak tam tankuję, to zbieram...

Żeby zebrać dużo punktów w krótkim czasie trzeba robić sporo zakupów w sklepie i korzystać z myjni. Prywatnie się to nie opłaca. Mam np. kolegę, który jeździ służbowym autem i firma nie ogranicza mu zakupów, więc np.płyn do spryskiwaczy kupuje tylko tam, często korzysta też z myjni grinser006.gif Punkty gromadzą się bardzo szybko, ale za cenę większych kosztów firmy. W firmie, w której pracuję kierowcom nie wolno kupować takich rzeczy na stacjach (mogą jedynie w sytuacjach awaryjnych oczywiście), bo np.w Makro jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.