Skocz do zawartości

A stare motorki lubicie....?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

> Lubimy!

> Co znaczy "waszego"?

Tzn bardziej mojego Taty grinser006.gif Ale jestem właśnie na etapie projektu garażu i zabieram od niego wszystkie 4 kółka a on będzie miał więcej miejsca na motocykle bo jego bardziej wciągnęły 2 kółka.

Szukam też jakiegos fajnego Poloneza z lat 1980-87 do odbudowy ale pod warunkiem że będzie w orginale lub coś już zrobionego ale z głową a nie na handel.

Oczywiśce szukamy tez caly czas motocykli z lat 50-60-70 tylko z papierami i w przyzwoitym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda robi wrażenie... 6 cylindrów, prawie 300kg wagi....

Oczami wyobraźni widzę ile problemów jest przy regulacji zaworów, synchronizacji gaźników itd zlosnik.gif

Nie zmienia to faktu, że zacne moto, mające swoją ugruntowaną pozycję w historii rozwoju japońskiej myśli technicznej w zakresie 2oo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn bardziej mojego Taty Ale jestem właśnie na etapie projektu garażu i zabieram od niego

> wszystkie 4 kółka a on będzie miał więcej miejsca na motocykle bo jego bardziej wciągnęły 2

> kółka.

Dawaj więcej fotek! ok.gifgrinser006.gif

> Szukam też jakiegos fajnego Poloneza z lat 1980-87 do odbudowy ale pod warunkiem że będzie w

> orginale lub coś już zrobionego ale z głową a nie na handel.

> Oczywiśce szukamy tez caly czas motocykli z lat 50-60-70 tylko z papierami i w przyzwoitym stanie.

Ano szukamy, szukamy. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie pokazuj wiecej juz tej shl'ki bo jak pomyślę ze wywaliłem taką na śmietnik kiedys to mnie krew

> zalewa do dzis...

kiedyś taka shl-ka mojego ojca stałą u wujaszka w stodole... ciekawe czy jeszcze stoi - muszę kiedyś obadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ech też bym tak chciał ale jakoś pojęcia o renowacji pojazdów nie mam

Sprawa wygląda tak, że znakomita większość kosztów renowacji PRLowskiego dwusuwa, to graty i ew. czynności zlecane innym zakładom, czyli piaskowanie, lakierowanie, tapicerowanie czy chromowanie. Robocizne za remont silnika mozna zlecić za stokilkadziesiąt PLN. Silnik to chyba potrafisz w ramę włożyć, co? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz hmm kuchnia może pomyslę gdzieś u wujków stary komar leży a i wsk by się znalazła ech smile.gif

Najpierw komarek a co damy rade next rok postanowienie jest tylko czy papiery gdzies jeszcze się odnajdą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.