Skocz do zawartości

Termostat do Stilo 1,9 MJ 120 KM


alien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chyba czeka mnie wymiana termostatu...sytuacja z rozgrzewaniem sie silnika staje się coraz bardziej uciązliwa...Jakiej firmy termostat będzie najlepszy, a zarazem najkorzystniejszy cenowo? Jakiej firmy termostaty sprzedawane są wisieci fiata jako Ricambi Originali?

Dzieki z góry za odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie, miałem spytac o Verneta, znalazłem na Allegro za 225 PLN.

> A jak sie ma cena tego Behra z linka ( 295) do ceny w ASO?

> Jaki mniej więcej koszt wymiany? Podobno nie jest to prosta czynność...

tam jest ponoś jedno genialne "śrubowanie" zdecydowanie komplikujące robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zmieniałem ,ale nie płaciłem aż tyle!!!

> Dziś bym się zastanawiał nad przeróbką :

> http://www.autocentrum.pl/awc/dzienniki-...rmostatu-21792/

> temat dawno wałkowany na forum

kolega jakiś czas temu zrobił dokładnie to co w linku, działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolega jakiś czas temu zrobił dokładnie to co w linku, działa jak należy.

z tą linką cos nie teges bo nie wiem co Kolega zrobił, czy TOP 20 gorących aut tygodnia,

czy

Chrysler PT Cruiser Pitek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tą linką cos nie teges bo nie wiem co Kolega zrobił, czy TOP 20 gorących aut tygodnia,

> czy

> Chrysler PT Cruiser Pitek ?

Wcisnął w rurę wkład termostatu za ~30zł, akurat nie od skody ale od renaulta i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witam,

No więc termostat wymieniony, kupiłem oryginał...wszystko śmiga jak nalezy, ale pojawił się kolejny problem, wynikjący w zasadzie z mojej głupoty:) Otóż, podczas odpowietrzania układu ukręciłem zaworek do odpowietrzania który znajduje się przy ścianie grodziowej... oslabiony.gifsciana.gifTak, wiem, czeka mnie zakup całej rury bo sam zaworek nie występuje w sprzedazy...ale czy póki co można ten ukręcony zaworek czymś zastąpić?? Jakie macie z tym doświadczenie?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Witam,

> No więc termostat wymieniony, kupiłem oryginał...wszystko śmiga jak nalezy, ale pojawił się kolejny

> problem, wynikjący w zasadzie z mojej głupoty:) Otóż, podczas odpowietrzania układu ukręciłem

> zaworek do odpowietrzania który znajduje się przy ścianie grodziowej... Tak, wiem, czeka mnie

> zakup całej rury bo sam zaworek nie występuje w sprzedazy...ale czy póki co można ten ukręcony

> zaworek czymś zastąpić?? Jakie macie z tym doświadczenie?

> Pozdr.

Parę lat wstecz też spotkało mnie to "nieszczęście". Wkręciłem stalową śrubę ale jaką nie pamiętam/z gumową podkładką/.Służyła dosyć długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Witam,

> No więc termostat wymieniony, kupiłem oryginał...wszystko śmiga jak nalezy, ale pojawił się kolejny

> problem, wynikjący w zasadzie z mojej głupoty:) Otóż, podczas odpowietrzania układu ukręciłem

> zaworek do odpowietrzania który znajduje się przy ścianie grodziowej... Tak, wiem, czeka mnie

> zakup całej rury bo sam zaworek nie występuje w sprzedazy...ale czy póki co można ten ukręcony

> zaworek czymś zastąpić?? Jakie macie z tym doświadczenie?

> Pozdr.

W Punto 2fl mam wkręconą stalową śrubę z gumową podkładką z jakiejś głowicy kranu + silikon do tego.

Trzyma pięknie od kilku lat i dobrych 160kkm zlosnik.gif

Poszukaj gdzieś na forum Punto, wstawiałem foty waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Punto 2fl mam wkręconą stalową śrubę z gumową podkładką z jakiejś głowicy kranu + silikon do

> tego.

Tak właśnie zrobiłem, nie dałem jedynie silikonu, bo nie cieknie. Mam nadzieję, że dług posłuży, kosztowało mnie to 97 groszy:) Taki prezent pod choinkę, hehe

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.