Skocz do zawartości

Prośba o VT maski w SC


_ArtuR_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prośbę o podmianę koloru maski w seicento.

Prosił bym o czarny mat, karbon, ewentualnie zostawić zielony ale dodać bre.

link do foto w pełnej rozdzielczości link

I przy okazji pytanie, znajomy mi mówił ze folia karbon na rożnych przetłoczeniach gubi swoja fakturę i pozostają tam białe plamy.

Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mam prośbę o podmianę koloru maski w seicento.

> Prosił bym o czarny mat, karbon, ewentualnie zostawić zielony ale dodać bre.

> link do foto w pełnej rozdzielczości link

> I przy okazji pytanie, znajomy mi mówił ze folia karbon na rożnych przetłoczeniach gubi swoja

> fakturę i pozostają tam białe plamy.

> Prawda to?

http://img838.imageshack.us/img838/9531/ic0v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziękować piknie

> imho lustra w kolorze budy lepiej wyglądają

Dokładnie.

Lusterka to już przesada, ale maska jak najbardziej smile.gif

Wiem, że na trasie Mikołów-Gliwice codziennie mijam CC z reklamą oklejania aut. Mogę przyczaić za jakimś numerem tel wink.gif Ale do pracy wracam dopiero 7mego 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie.

> Lusterka to już przesada, ale maska jak najbardziej

> Wiem, że na trasie Mikołów-Gliwice codziennie mijam CC z reklamą oklejania aut. Mogę przyczaić za

> jakimś numerem tel Ale do pracy wracam dopiero 7mego

spoko wink.gif

chyba że w śród nas jest ktoś kto się tym zajmuje? (do Grzywci już pisałem zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spoko

> chyba że w śród nas jest ktoś kto się tym zajmuje? (do Grzywci już pisałem )

Już odpisałem zlosnik.gif

Jeśli chodzi o moje zdanie, to biorąc pod uwagę, że masz wyklejoną folią wylewaną w czarnym macie dach to nie zastanawiałbym się i dał tylko bre zlosnik.gif

Ponieważ:

1) Oklejona maska na czarny mat wygląda na niepomalowany zamiennik 270751858-jezyk.gif

2) Czarny dach, czarna maska - nie przypomina Ci się stara szkoła malowania aut od połowy itp? Mi sie to w ogóle nie widzi..

3) Patrząc ze względu na $ to jakbyś chciał okleić maske tak jak masz dach + w dodatku w carbon Oracala albo 3M to Cie troche szarpnie i bra będzie ekonomiczniejszym rozwiązaniem wink.gif

Biorąc pod uwage, że masz smoked headlights to by się zgrała idelo + jako czarny dodatek do dachu - takie me zdanie zlosnik.gif

P.S. Morgan, wiem że jesteś tu Moderatorem, ale Twój pierwszy post rozłożył mnie na łopatki. Typowy Morguś, który wszystko wie, hehe zlosnik.gif Jakieś konkretne informacje na temat tych 'różnych folii' ? Bo z merytorycznego punktu widzenia mógłbyś sobie darować taką słabą odpowiedź na własnym podwórku wink.gif

P.S. II Artur jakbyś chciał coś wiedzieć więcej na temat tej folii carbonowej to numer masz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Morgan, wiem że jesteś tu Moderatorem, ale Twój pierwszy post rozłożył mnie na łopatki. Typowy

> Morguś, który wszystko wie, hehe Jakieś konkretne informacje na temat tych 'różnych folii' ?

> Bo z merytorycznego punktu widzenia mógłbyś sobie darować taką słabą odpowiedź na własnym

> podwórku

szkoda mego i Twego czasu na rozmowy na temat folii, bo przecież Ty przy tym robisz i lepiej się znasz więc moje laickie zdanie nic nie jest warte przy Twoim profesjonalizmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po części masz rację

> dostałem odpowiedź od kilku firm od oklejania, iii kurde drogo to wychodzi... za oklejenie maski do

> sc trzeba wyłożyć około 550-600zł

Carbon ok.gif mówiłem 270751858-jezyk.gif

Wylewana folia, którą masz na dachu - tj ten grubszy oracal ( Majkel nie chciał oszczędzać jak to robiliśmy zlosnik.gif Miało być porządnie wink.gif ) - wyjdzie nie wiele mniej od malowania maski, bo jak mniemam - babole jakieś wyszły albo kamyczki dały po sobie znać, że chcesz obklejać? Na Twoim miejscu zabezpieczyłbym co trzeba samodzielnie, żeby ruda się tak szybko nie 'podwoiła' 270751858-jezyk.gif i nałożył bre wink.gif A w przyszłości malowanie maski już z wersją na gładko waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Carbon mówiłem

> Wylewana folia, którą masz na dachu - tj ten grubszy oracal ( Majkel nie chciał oszczędzać jak to

> robiliśmy Miało być porządnie ) - wyjdzie nie wiele mniej od malowania maski, bo jak

> mniemam - babole jakieś wyszły albo kamyczki dały po sobie znać, że chcesz obklejać? Na Twoim

> miejscu zabezpieczyłbym co trzeba samodzielnie, żeby ruda się tak szybko nie 'podwoiła' i

> nałożył bre A w przyszłości malowanie maski już z wersją na gładko

no dokladnie, odpryski po kamieniach ok.gif lekko mówiąc denerwuje mnie to...

na wiosnę Ignac będzie miał robotę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.