Skocz do zawartości

do oceniaczy ze zdjęć


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Twingo były na bardzo różnym "wypasie" - od golasów bez wspomagania po wersje z klimą, wspomaganiem

> i elektryką. Ja miałem "wypasa" - ponad rok temu sprzedaliśmy to auto za 4000 (albo 3800)

> (rocznik 1999).

Moi rodzice mają właśnie takiego z Klimą itd ok.gif

nie ukrywam że też bym chciał z klimą auto ok.gif ale muszę obczaić hmm.gif

A jak się sprawują te z automatycznym sprzęgłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moi rodzice mają właśnie takiego z Klimą itd

> nie ukrywam że też bym chciał z klimą auto ale muszę obczaić

> A jak się sprawują te z automatycznym sprzęgłem ?

Siostra cioteczna miała.

Mówiła żeby unikać.

Z resztą dała mi po swoim Twingo serwisówkę do Twingo, oraz oddzielną książkę do serwisowania automatycznego sprzęgła wink.gif

Ani jedna ani druga się nie przydała. Oddałem dalej z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musiało być puknięte w przód bo błotnik jest źle spasowany do reszty rzeczy

Akurat jeżeli chodzi o błotnik to bardzo łatwo zweryfikować jego rok produkcji oraz pochodzenie.

Jak się otworzy maskę i spojrzy się od strony przedniej szyby na wewnętrzną połać to tam jest wybita data produkcji, taka jak na każdym elemencie plastikowym.

A co do pasowania tych błotników z powierzchnią drzwi np. to nawet fabryka sobie z tym nie do końca radziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli wkleił po to żeby usłyszeć - jak pojedziesz go oglądać to zwróć uwagę na przedni błotnik

> który jest źle spasowany oraz na to że z przednim pasem też coś było robione bo nie ma tych

> serwisowych naklejek

> ale jak widać ponownie morały uwielbiasz prawić

No tak, a jak usłyszał o przebiegu, który można między książki włożyć i o najtańszym z najtańszych za granicą to to już wiedział,rozumiem zlosnik.gif Jakoś dziwnie każdy jest świadomy wszystkiego do czasu aż sam nie staje się kupującym, wtedy to nawet handlarza potrafi się wytłumaczyć z jego machlojek, że sprzedaje ze stratą bo stał, że to tylko błotnik ruszony itd itd.

> Nie sfochował tylko miał już dość pisania przez Ciebie tego samego zresztą Jay też to opisał

Sam o to poprosiłeś w 1 wątku. Nie napisałeś-wiem, że może być cofnięty i po dzwonie, ale co sądzicie poza tym?Więc nie miej do kogoś pretensji a z siebie nie rób ofiary, że ktoś Ci nawciskał, bo ja napisałem o tym co da się przeczytać z ogłoszenia i co da się kupić za te pieniądze w kraju skąd ten samochód przyjechał a nie piłem do ciebie, natomiast Ty zamiast przeczytac ze zrozumieniem zacząłeś do mnie podjazdy robić. Inna sprawa, że nie dociera do Ciebie to, że napisałem o umowie na Niemca, zadzwoniłeś i dalej wniosków nie potrafisz wyciągnąć, że wg polskiego prawa nie ma wolnej amerykanki i wyboru, że sprzedający może sobie wybrać czy może opłacić samochód i sprzedać na siebie, czy sprzedać "na niemca". Zabrnij dalej w kierunku zakupu, okaże się, że chce "uciekać z vatem" i dlatego na umowie będzie mniej, kupisz, wyjdzie jakaś wada i pan chętnie Ci odda to co na umowie. Ale masz rację, po co pisać 10 razy to samo, przecież Ty jesteś tego wszystkiego świadomy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cofnięty przebieg to nie jest drobna wada, auto 2-3 krotnie bardziej wyeksploatowane niż wynika z

> przebiegu to nie jest drobna wada, to oszustwo. Lubisz z oszustami interesy robić? Dajesz się

> świadomie oszukiwać, z lenistwa i wygody? Twoja sprawa, ale nie nakłaniaj do tego innych.

wikeszosc aut ma krecone liczniki...

za 4900 nie kupisz z orygnalnym przebiegiem.

poprostu za taka cene kupujacy zakłada ze cos bedzie nie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.