Skocz do zawartości

Jaka instalacja gazowa do Lacetti 1,4?


jago42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów z kącika Chevroleta!!! Właśnie jestem po słowie w sprawie zakupu Lacetti 1,4 i już pojutrze zostanę pełnoprawnym Chevroletowcem. Jak zwykle chciałbym się poradzić doświadczonych kolegów jaką instalację wybrać aby mieć spokój na lata. Proszę też o polecenie dobrego warsztatu w województwie śląskim. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich kolegów z kącika Chevroleta!!! Właśnie jestem po słowie w sprawie zakupu Lacetti

> 1,4 i już pojutrze zostanę pełnoprawnym Chevroletowcem. Jak zwykle chciałbym się poradzić

> doświadczonych kolegów jaką instalację wybrać aby mieć spokój na lata. Proszę też o polecenie

> dobrego warsztatu w województwie śląskim. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek

BRC montowali w ASO.

Ale i tańsze będą działały poprawnie, jeśli nie zaoszczędzisz zbytnio na instalce: wtryskiwaczach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowana BRC sequent24, montowalem w jedym z "garaży" Czakramu w Myslowicach (zamontowane moim zdaniem ok, jedynie wężyki wtrysk-wkrętka różnią sie dlugością - kilka cm)

Na razie (odpukać) brak problemów zlosnik.gif

Zdjecia instalacji są tutaj - http://forum.chevroletteampoland.com/viewtopic.php?f=35&t=210&view=unread#unread

Polecany też jest Davanti w Katowicach.

Teraz w sobote jest spot użytkowników chevroleta, w Katowicach - przyjedź zobaczysz montaż z Davanti w cruzie i w lacetti z Czakramu. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lokalny patriota powiem STAG, sterownik wybierz sobie sam, z Lacetti kazdy se poradzi, reduktor STAG-a i wtryskiwacze jakies lepsze i jazda.

Co do warsztatu znajdz se najblizszy zaklad parnerski na stronie AC Auto (producent STAG-a).

Druga opcja, to zrob wywiad, wybierz najlepszego gazownika w okolicy i zaloz to co Ci poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich kolegów z kącika Chevroleta!!! Właśnie jestem po słowie w sprawie zakupu Lacetti

> 1,4 i już pojutrze zostanę pełnoprawnym Chevroletowcem. Jak zwykle chciałbym się poradzić

> doświadczonych kolegów jaką instalację wybrać aby mieć spokój na lata. Proszę też o polecenie

> dobrego warsztatu w województwie śląskim. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek

Oddaję swój głos na BRC. Tak jak już wiesz był to zestaw montowany w ASO do nowych Lacetti.

Mam taką instalację zamontowaną (poza ASO) i nie ma żadnych najmniejszych problemów.

Chyba najważniejsze to dobry montaż i skalibrowanie do konkretnego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam BRC. Mam taką już w trzecim aucie i cenię sobie bezproblemowość. Oprócz wymiany filltrów czynności naprawcze miałem tylko dwie: wymiana czujnika ciśnienia gazu (naprawiono w kwadrans w ramach gwarancji) i wymiana membran i uszczelnień reduktora (wytrzymały grubo ponad 100kkm, więc trudno mieć żal zlosnik.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich kolegów z kącika Chevroleta!!! Właśnie jestem po słowie w sprawie zakupu Lacetti

> 1,4 i już pojutrze zostanę pełnoprawnym Chevroletowcem. Jak zwykle chciałbym się poradzić

> doświadczonych kolegów jaką instalację wybrać aby mieć spokój na lata. Proszę też o polecenie

> dobrego warsztatu w województwie śląskim. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek

Ostatnią instalację (mieszalnikowe BRC) zakładałem 7 lat temu. Od tego czasu wszystko się zmieniło więc jestem całkiem zielony w temacie. Dlatego pozwolę sobie na jeszcze jedną prośbę do szanownych kolegów: prosiłbym o podanie sprawdzonej przez Was kompletacji tzn. parownik, wtryski i co tam jeszcze zarówno jednej jak i drugiej firmy. Po co mam wyważać otwarte drzwi. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.