Skocz do zawartości

LPG tech+barracuda słyszał ktoś o czymś takim?


jago42

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chwalony przez znajomego gazownik poleca mi instalację firmy Tech do tego wtryski barracuda i parownik KME. Wszystko to do chevroleta lacetti 1,4. Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Myślałem, że na świecie jest tylko Stag lub BRC i Hana. Bardzo bym prosił o opinie szanownych kolegów, którzy się z czymś takim spotkali. Dziękuję i pozdrawiam! Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producentów instalacji jest o wiele więcej, LPGTech i Stag to są krajowi producenci podzespołów instalacji LPG. Obecnie Tech zdaje się przewyższać Staga ze względu na bardziej dopracowany algorytm strojenia oraz bardzo dobre wsparcie techniczne. Wtryski Barracuda są tak samo dobre jak Hana. Ogółem poza odpowiednim doborem części liczy się to, czy instalator potrafi dobrze zamontować wszystkie komponenty, przy odpowiednim montażu oba sterowniki będą dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo chwalony przez znajomego gazownik poleca mi instalację firmy Tech do tego wtryski

> barracuda i parownik KME. Wszystko to do chevroleta lacetti 1,4. Nigdy o czymś takim nie

> słyszałem. Myślałem, że na świecie jest tylko Stag lub BRC i Hana. Bardzo bym prosił o opinie

> szanownych kolegów, którzy się z czymś takim spotkali. Dziękuję i pozdrawiam! Jacek

ja bym wział tomasseto laska lub ac r01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo chwalony przez znajomego gazownik poleca mi instalację firmy Tech do tego wtryski

> barracuda i parownik KME. Wszystko to do chevroleta lacetti 1,4. Nigdy o czymś takim nie

> słyszałem. Myślałem, że na świecie jest tylko Stag lub BRC i Hana. Bardzo bym prosił o opinie

> szanownych kolegów, którzy się z czymś takim spotkali. Dziękuję i pozdrawiam! Jacek

LPGTech 224 + Barracudy + KME Tur i jak ktoś to poprawnie zamontuje to będziesz zadowolony. Stag niestety już jest trochę z tyłu za konkurencja. Miałem i Techa i Staga i tego drugiego już bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LPGTech 224 + Barracudy + KME Tur i jak ktoś to poprawnie zamontuje to będziesz zadowolony. Stag

> niestety już jest trochę z tyłu za konkurencja. Miałem i Techa i Staga i tego drugiego już bym

> nie chciał.

Właśnie taki zestaw poleca mi gazownik. Dzięki kolego, że rozwiałeś moje wątpliwości!!! Pozdrawiam!!! I dziękuję wszystkim za cenne rady! Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.