Skocz do zawartości

Zaśw. o przeprow. badaniu techn. pojazdu - wozic trzeba?


ZUBERTO

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem dzis przeglad techniczny na SKP.

Oprocz tego co zwykle dostalem wydruk na kartce formatu A4 o nazwie jak w tytule.

Za wiele w nim nie ma, marka pojazdu, numer rej., vin, daty rejestracji, waznosci badania, wzmianka o LPG i przebieg.

Diagnosta uswiadamial mnie, ze musze to wozic ze soba (format malo wygodny nawet po zlozeniu, wystarczy, ze DR odbiega wymiarami od wszystkich dokumentow, a teraz jeszcze w grubosc idzie, w schowku jakos nie lubie takich rzeczy trzymac).

Jako, ze nie chce mi sie szukac rozporzadzen, a tu ktos na pewno wie, to prawda, że od nowego roku nie styka tak jak zawsze pieczec o badaniu w DR, trzeba jeszcze ta durna kartke wozic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobilem dzis przeglad techniczny na SKP.

> Oprocz tego co zwykle dostalem wydruk na kartce formatu A4 o nazwie jak w tytule.

> Za wiele w nim nie ma, marka pojazdu, numer rej., vin, daty rejestracji, waznosci badania, wzmianka

> o LPG i przebieg.

> Diagnosta uswiadamial mnie, ze musze to wozic ze soba (format malo wygodny nawet po zlozeniu,

> wystarczy, ze DR odbiega wymiarami od wszystkich dokumentow, a teraz jeszcze w grubosc idzie,

> w schowku jakos nie lubie takich rzeczy trzymac).

> Jako, ze nie chce mi sie szukac rozporzadzen, a tu ktos na pewno wie, to prawda, że od nowego roku

> nie styka tak jak zawsze pieczec o badaniu w DR, trzeba jeszcze ta durna kartke wozic?

Nie trzeba jej wozić. To jest tylko potwierdzenie odczytu licznika przebiegu - potwierdzeniem całej reszty jest pieczątka w DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktoś mi powie na jakiej podstawie skoro jest pieczątka w DR?

> Krawiec

Na żadnej smile.gif Nie wozi się tego. Jak pisałem wyżej - jest to jedynie potwierdzenie wpisania (i wysokości) przebiegu samochodu do bazy.

Robiłem od 1 stycznia badanie techniczne 4 samochodów (w dwóch różnych miastach), znajomy robił też w swojej Megance (w trzecim mieście) i wszędzie diagności na pytanie "to teraz trzeba taką płachtę jeszcze wozić?" odpowiadali "nie - to tylko potwierdzenie itd.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobilem dzis przeglad techniczny na SKP.

> dostalem wydruk na kartce formatu A4 o nazwie jak w tytule.

> Diagnosta uswiadamial mnie, ze musze to wozic ze soba

> to prawda, że od nowego roku

> nie styka tak jak zawsze pieczec o badaniu w DR, trzeba jeszcze ta durna kartke wozic?

Żadna nowość. Ja już dwa lata wstecz woziłem taki wydruk (wtedy jeszcze bez przebiegu), tylko że wtedy oczekiwałem na nowy DR grinser006.gif

A teraz? Masz stempelek w DR i w drogę... nic Ci więcej nie potrzeba biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.