Skocz do zawartości

co myślicie o nowym DL1000...


Rekomendowane odpowiedzi

> ... który lada chwila pojawi się w salonach?

wizualnie nawiązuje do historii i fajnie że tak postanowiło Suzuki. Moim zdaniem poprzedni 1000 był zbyt zbliżony do mniejszego brata. No i cena pewnie będzie atrakcyjna po tym jak przeminie bum nowości i dealerzy zaczną walczyć o klienta (teraz z tego co wiem cena podstawowej wersji to 50.000)

Ale nie ma szału ze względu na łańcuch (konkurencja przy tej pojemności stosuje już wał), stosunek mocy do wagi, silnik który jest tylko zmodernizowaną starą konstrukcja ale... no właśnie wszystko będzie można powiedzieć dopiero po jazdach próbnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety faktycznie to tylko szosówka wyobraź sobie jak po dołożeniu płyty pod silnikiem spadnie

> prześwit dobre moto na drogę polną

Płyta może nie wystarczyć (no chyba, że będzie z grubego amelinium wink.gif ). Plastik może się poddać i będzie po wydechu.

Ja jestem mocno ukierunkowany na motki mogące zjechać z szutru w cięższy teren, w związku z czym moje zdanie nie jest obiektywne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, mam, jestem zachwycony

GSF/GSXF 1250 jeździłem... cos mi w nich nie lezy ale nie wiem co.

może kąt glówki ramy... nie wiem.

poprzednim deelem1000 jeździlem ale kipiał nie tyle moca co momentem... myslę ze niedługo dowiem sie jak jest z tym nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GSF/GSXF 1250 jeździłem... cos mi w nich nie lezy ale nie wiem co.

> może kąt glówki ramy... nie wiem.

> poprzednim deelem1000 jeździlem ale kipiał nie tyle moca co momentem... myslę ze niedługo dowiem

> sie jak jest z tym nowym

moze tak byc, mi ten motocykl wybitnie pasuje a zwlaszcza jego megaelastyczny piec ... juz nawet do masy sie przyzwyczailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wizualnie nawiązuje do historii i fajnie że tak postanowiło Suzuki. Moim zdaniem poprzedni 1000 był

> zbyt zbliżony do mniejszego brata. No i cena pewnie będzie atrakcyjna po tym jak przeminie bum

> nowości i dealerzy zaczną walczyć o klienta (teraz z tego co wiem cena podstawowej wersji to

> 50.000)

> Ale nie ma szału ze względu na łańcuch (konkurencja przy tej pojemności stosuje już wał), stosunek

> mocy do wagi, silnik który jest tylko zmodernizowaną starą konstrukcja ale... no właśnie

> wszystko będzie można powiedzieć dopiero po jazdach próbnych

ziomek, silnik to stara i sprawdzona jednostka z sv 1000, jesli bedzie tak samo trwała to bedzie ok.

kiedys widziałem kuriera w uk na sv 1000 z przebiegiem ponad 100 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no piekny nie jest a przedni blotnik bije rekordy dlugosci ... czyzby znowu bali sie zalewania

> przedniego cylindra jak w SV650?

leff ziomek Ty miałeś sv?

patrząc na resztę zdjęć i specyfikację - po co 2 swiece? tylko zwieksza koszt. na 1 swiecy sv 1000 miało wieksza moc.

dodatkowo ramę mogliby zrobić przestrzenna jak w SV - była pancerna, tutaj są tylko podciągi do mocowania silnika i tyle, brakuje dolnego wzmocnienia.

poza tym w SV mozna było wstawić crashpady z 1 szpilką przechodzaca przez cały silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> leff ziomek Ty miałeś sv?

> patrząc na resztę zdjęć i specyfikację - po co 2 swiece? tylko zwieksza koszt. na 1 swiecy sv 1000

> miało wieksza moc.

> dodatkowo ramę mogliby zrobić przestrzenna jak w SV - była pancerna, tutaj są tylko podciągi do

> mocowania silnika i tyle, brakuje dolnego wzmocnienia.

> poza tym w SV mozna było wstawić crashpady z 1 szpilką przechodzaca przez cały silnik.

nope, boczo kiedys na scigaczu opisywal ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Slaby, nic ciekawego nie wnosi, jak cena bedzie mala to moze cos zwojuje

tak jak pisałem rok temu teraz zaczyna się robić ciekawie zlosnik.gif

rocznik 2015 - 47 900

za to 2014 są dostepne jeszcze prawie we wszystkich kolorach czarny, czerwony, khaki po cenie 44 000 zlosnik.gif i za tą kasę to już naprawdę fajny sprzęcior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.