Skocz do zawartości

Wiosna


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

.. chyba już nadeszła więc postanowiłem wrzucić ładniejszy felunek do czerwonej. Długo się zastanawiałem i do ostatniej chwili nie wiedziałem, na który wzór się zdecydować ale jestem zadowolony. Jak się widzi ?

Fotka na 15, które odeszły w niepamięć dla porównania

581759acfa4e.jpg

a54d80ec8baa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .. chyba już nadeszła więc postanowiłem wrzucić ładniejszy felunek do czerwonej. Długo się

> zastanawiałem i do ostatniej chwili nie wiedziałem, na który wzór się zdecydować ale jestem

> zadowolony. Jak się widzi ?

> Fotka na 15, które odeszły w niepamięć dla porównania

Super zmiana ok.gif Zawias rozumiem standardowy? smile.gif

Ja czasem żałuje że wziąłem 16 a nie 17" na lato, ale jak jeżdżę po dziurach to w sumie mam już odwrotne myśli grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super zmiana Zawias rozumiem standardowy?

> Ja czasem żałuje że wziąłem 16 a nie 17" na lato, ale jak jeżdżę po dziurach to w sumie mam już

> odwrotne myśli

Tak zawias standard dlatego taka koza jest zlosnik.gif kupiłem i założyłem w sobotę te 17tki i w nd wybrałem się na wypad do Gdańska. Miękko nie jest ale już jeździłem na twardszych zestawach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak zawias standard dlatego taka koza jest kupiłem i założyłem w sobotę te 17tki i w nd wybrałem

> się na wypad do Gdańska. Miękko nie jest ale już jeździłem na twardszych zestawach

Na 17" w Stilo nie ma kłopotu z komfortem, choć na 15" pływa mocno, ale wygodnie jest wink.gif

Napisz za jakiś czas jak zawias po sezonie na 17" wygląda 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 17" w Stilo nie ma kłopotu z komfortem, choć na 15" pływa mocno, ale wygodnie jest

> Napisz za jakiś czas jak zawias po sezonie na 17" wygląda

ok.gif pewnie lekko mu teraz nie będzie jak do tej pory zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .. chyba już nadeszła więc postanowiłem wrzucić ładniejszy felunek do czerwonej. Długo się

> zastanawiałem i do ostatniej chwili nie wiedziałem, na który wzór się zdecydować ale jestem

> zadowolony. Jak się widzi ?

> Fotka na 15, które odeszły w niepamięć dla porównania

wahacze będziesz wymieniał częściej niż papier toaletowy w kiblu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi by osobiście bardziej coś takiego pasowało:

Wahałem się pomiędzy TI, tymi co pokazałeś i tymi co kupiłem. ok.gif Miałem je dostawione do auta i nie podeszły mi jakoś do końca A tu takie przypadkowe spotkanie spineyes.gif9aa14dc5045c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.