Skocz do zawartości

podłoga BBM


Rekomendowane odpowiedzi

witam.wiele się słyszy że podłoga w BBMach to słaby punkt no.gif

u mnie zawsze wyglądało ok,ale dzisiaj zmieniając koła zauważyłem purchle oink.gifwsadziłem tam palucha,pogmerałem,troche złomu poleciało i wyczułem wykładzine podłogi panic.gif

dokładnie tył od strony pasażera sick.gifoblukałem reszte podwozia i wygląda że jest ok.gif przy czym jak bym zdarł konserwacje,to pewnie też by jakieś kwiatki wylazły buu.gifteraz pytanko.

szukać podłogi,żeby wstawić ten kawałek,czy zapodać zwykłą blache niewiem.gifpowiedzmy,że musiał bym wstawić prostokąt 30/40cm jeśli blachę,to jakiej grubości???

z góry dzięki za podpowiedzi 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> witam.wiele się słyszy że podłoga w BBMach to słaby punkt

> u mnie zawsze wyglądało ok,ale dzisiaj zmieniając koła zauważyłem purchle wsadziłem tam

> palucha,pogmerałem,troche złomu poleciało i wyczułem wykładzine podłogi

> dokładnie tył od strony pasażera oblukałem reszte podwozia i wygląda że jest przy czym jak bym

> zdarł konserwacje,to pewnie też by jakieś kwiatki wylazły teraz pytanko.

> szukać podłogi,żeby wstawić ten kawałek,czy zapodać zwykłą blache powiedzmy,że musiał bym wstawić

> prostokąt 30/40cm jeśli blachę,to jakiej grubości???

> z góry dzięki za podpowiedzi

wstaw zwykłą blachę....ja bym dał 1mm najlepiej ocynk. Jak już robisz to zrób dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, robiłem już kilka BBM i pierwsze zaczątki były w tym miejscu. no.gif

Dobrze oczyścić ostawić zdrową blachę i wspawać pasek dobrej blachy, ładnie to pomalować epoxydem, później akryl i na to baran, będzie dalej służyło wink.gif Oczywiście strona od wykładziny też epoxyd i akryl, baran można pominąć. Jeszcze zapomniałbym o uszczelniaczu akrylowym po podkładzie akrylowym do zakrycia łączeń blach. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dobrze oczyścić ostawić zdrową blachę i wspawać pasek dobrej blachy, ładnie to pomalować epoxydem,

Co rozumiesz pod pojęciem dobrej blachy? Po prostu zdrowej? Czy w jakimś wymyślnym gatunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.