Skocz do zawartości

Bak Toyota numer zamiennik


slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia w katalogu toyoty jakiego baku mam szukać (numeru) bo oczywiście przerdzewiał na zgrzewie i szukam zamiennika wink.gif

Od razu podam VIN - NMTEX22E70R011904 samochodzik to e12 2,0 D4D z 2003.

Dzięki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia w katalogu toyoty jakiego baku mam szukać (numeru) bo

> oczywiście przerdzewiał na zgrzewie i szukam zamiennika

> Od razu podam VIN - NMTEX22E70R011904 samochodzik to e12 2,0 D4D z 2003.

> Dzięki

A robia zamienniki takich, nazwalbym to malo zuzywajacych sie czesci? Zamienniki kojarza sie raczej wlasnie z elementami, ktore sie zuzywaja albo rozbijaja - zawias, wydech, lampy, blachy, el. eksploatacyjne.

Rozgladalbym sie za uzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A robia zamienniki takich, nazwalbym to malo zuzywajacych sie czesci? Zamienniki kojarza sie raczej

> wlasnie z elementami, ktore sie zuzywaja albo rozbijaja - zawias, wydech, lampy, blachy, el.

> eksploatacyjne.

> Rozgladalbym sie za uzywka

Ostatnio siostrze kupowałem, mniej niż połowa ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia w katalogu toyoty jakiego baku mam szukać (numeru) bo

> oczywiście przerdzewiał na zgrzewie i szukam zamiennika

> Od razu podam VIN - NMTEX22E70R011904 samochodzik to e12 2,0 D4D z 2003.

> Dzięki

A już kiedyś nie pytałeś oto samo?

http://forum.autokacik.pl/printthread.ph...amp;type=thread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mój kolega ma to samo co ty, Z tego co mi mówił to nie ma zamiennika do tego modelu toyoty .Sprawa sie skończyłą następująco.Zadzwonił do toyota polska i wymienili mu ten bak za darmo.Auto było z 2003 roku , on jest drugim właścicielem ,a rzecz miała miejsce jakieś 3-4 miesiące temu.Podobno dobry gest w strone klienta ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> A robia zamienniki takich, nazwalbym to malo zuzywajacych sie czesci? Zamienniki kojarza sie raczej

> wlasnie z elementami, ktore sie zuzywaja albo rozbijaja - zawias, wydech, lampy, blachy, el.

> eksploatacyjne.

Zależy ja często się te części zużywają hmm.gif

> Rozgladalbym sie za uzywka

Różnie to bywa - jak jakiś czas temu przerdzewiała rura wlewu paliwa w domowej rolce (E10 97'), to nigdzie nie mogłem znaleźć używki (znaczy nikt już nie miał), a takie od diesla, czy niepewne to raczej średni pomysł. Skończyło się oryginałem za 500zł ok.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.