Skocz do zawartości

Podłokietnik dedykowany Hyundai i30


Rekomendowane odpowiedzi

> Czy ktoś z Was może montował w swoim autku podłokietnik dedykowany?? Jeżeli tak to jakiej firmy

> polecacie i jak się sprawdza w użytkowaniu.

> Ja zastanawiam się nad takim:

> http://allegro.pl/podlokietnik-dedykowany-do-wyboru-z-listy-armrest-i4025098413.html

Witam dawnego kolegę smile.gif

Pamiętasz ATS ładne lata temu jak nas policmajstry ścignęli?

Ja w swoim mam oryginał i chwalę sobie, zamiennika nie musiałem montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dawnego kolegę

Hej

> Pamiętasz ATS ładne lata temu jak nas policmajstry ścignęli?

Nie uwierzysz ale to samo ostatnio wspominałem grinser006.gif

> Ja w swoim mam oryginał i chwalę sobie, zamiennika nie musiałem montować

Ja niestety nie mam oryginała i co prawda długo tym autkiem pewnie już nie pojeżdżę bo przebieg zaczyna się robić spory grinser006.gif ale ostatnio taki luksus mi się zamarzył 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

no hej

> Nie uwierzysz ale to samo ostatnio wspominałem

no ba, młode lata i głupie pomysły smile.gif

> Ja niestety nie mam oryginała i co prawda długo tym autkiem pewnie już nie pojeżdżę bo przebieg

> zaczyna się robić spory ale ostatnio taki luksus mi się zamarzył

lubię łapsko tam położyć. Mój ma q,5 roku i 100 tysi a przy 140 dają nowe więc jeszcze z pół roku, może ciut wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie montowałem taki podłokietnik w i30 FL.

Posiada jedną wadę, którą można łatwo wyeliminować.

Otóż jak zamontujesz tak jak przychodzi, to zakrywa Ci schowek między fotelami przednimi.

Można łatwo to rozwiązać poprzez wycięcie kawałka podstawki, a wtedy bardzo ładnie się chowa np CB w ten schowek i prawie go nie widać.

Przykręcenie na 4 wkręty. Czas instalacji około 10 minut z wypaleniem fajki wink.gif

Czasem sie zdarza, że magnes od schowka w podłokietniku mocno trzyma i zamiast go otworzyć podnosisz cały podłokietnik.

W trakcie jazdy sie przydaje i jest wygodnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony, zamontowany grinser006.gif

Ogólnie wrażenie pozytywne, jest szeroki i wygodny, nie wiem jak mogłem jeździć bez takiego luksusu wcześniej tongue.gif

W miarę dopasowany, sprawia wrażenie całkiem niezłe, ciekawe jak będzie długo służył.

287598405-pod%B3okietnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy po zamontowaniu jest dojście do usb w wersji sprzed liftu?

Nie wiem gdzie Ty masz usb niewiem.gif bo u mnie i wydawało mi się, że we wszystkich i30 jest z przodu tunelu środkowego a podłokietnik z tyłu także niema opcji żeby podłokietnik blokował dojście do usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to są wersje czeskie i koreańskie i30?

> tych nowych też?

> a widzę że Kolega ma lpg na pokładzie ... czy można prosić kilka słów jak się tez zestaw sprawuje

Lpg brc sequent24 - już kupiłem z instalacją, na lpg auto ma przejechane 20tys km bez żadnych problemów, spalanie między 8,2 do 9,5 jak się mocno pociśnie.

Butla w kole zapasowym, tankowanie do pełna 43l. Rekord to przejechane 520km na jednym tankowaniu.

Codzienne dojazdy do pracy 25km w jedną strone średnio dają mi 8,5l lpg/100. Trasa podmiejska częśc 60km/h, część 120km/h do tego 5km w miejskim ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lpg brc sequent24 - już kupiłem z instalacją, na lpg auto ma przejechane 20tys km bez żadnych

> problemów, spalanie między 8,2 do 9,5 jak się mocno pociśnie.

> Butla w kole zapasowym, tankowanie do pełna 43l. Rekord to przejechane 520km na jednym tankowaniu.

> Codzienne dojazdy do pracy 25km w jedną strone średnio dają mi 8,5l lpg/100. Trasa podmiejska częśc

> 60km/h, część 120km/h do tego 5km w miejskim ruchu.

a to jest i30 1 czy 2 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiony, zamontowany

> Ogólnie wrażenie pozytywne, jest szeroki i wygodny, nie wiem jak mogłem jeździć bez takiego luksusu

> wcześniej

> W miarę dopasowany, sprawia wrażenie całkiem niezłe, ciekawe jak będzie długo służył.

montuje się w miejscu płytkiego pojemniczka na monety czy w miejscu tego większego kwadratowego miejsca na płyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 2. Przykrecasz z boku od strony foteli na 2 wkrety z kazdej strony.

Minus jest taki, że zasłania wejście do tego schowka.

Ale wystarczy wyciąć w podstawce dziurę i wtedy już można po podniesieniu podłokietnika korzystać z tego schowka na płyty.

Przy rozłożonym podłokietniku schowek na monety jest zasłoniety przed widokiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wystarczy wyciąć w podstawce dziurę i wtedy już można po podniesieniu podłokietnika korzystać z

> tego schowka na płyty.

to już rzeźbienie trochę hmm.gif

są jakieś inne mozlwiości ? np. http://allegro.pl/hyundai-i30-2007-2012r-podlokietnik-oryginalny-i4018071726.html

a w temacie wnetrza ale odnosnie innego schowka to da się bezproblemowo z zaślepki na radiem zrobić schowek na pewnie w wyższych wersjach?

o taky

http://www.autocentrum.pl/galerie/hyundai-i30/inny-element-panelu-przedniego/#galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to już rzeźbienie trochę

> są jakieś inne mozlwiości ? np.

> http://allegro.pl/hyundai-i30-2007-2012r-podlokietnik-oryginalny-i4018071726.html

Z tego co sie orientowałem, to są 2 wersji tunelu środkowego.

I zakup takiego podłokietnika to tez będzie rzeźbienie.

> a w temacie wnetrza ale odnosnie innego schowka to da się bezproblemowo z zaślepki na radiem zrobić

> schowek na pewnie w wyższych wersjach?

> o taky

> http://www.autocentrum.pl/galerie/hyundai-i30/inny-element-panelu-przedniego/#galeria

Schowek da radę zrobić, ale wymaga to trochę pracy.

Przerabiałem ten temat.

Schowek, który zaprezentowałes był montowany tylko w egzemplarzach z korei z pierwszych roczników produkcji.

Ale bez problemu można do zamontować nawet w i30 I FL.

Trzeba zdemontować konsolę środkową, odkręcić 6 czy 8 śrubek i wtedy wymontujesz zaślepkę.

Musisz neistety ściąć wszystkie elementy, które trzymały zaślepkę, bez tego nie włożysz schowka w dziurę.

Następnie montujesz konsole środkową.

Potem już tylko przykręcenie schowka 4 śrubkami i włala smile.gif

Czas zakładania z wszelkimi przygotowaniami i pracami około 2h. I zdążysz się piwka napić.

Aha - konsola środkowa się ciężko wypina, trzeba użyć troche siły.

masz filmik jak zdemontowac konsole.

Wcześniej musisz zakupić schowek na deskę. Albo szukasz na allegro albo zamawiasz w Korei np tutaj

Koszt około 150zł z przesyłką. Jakbyś szykał w serwisie to koszt wychodził około 400 czy 500zł wink.gif

W razie pytań pisz.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.