Skocz do zawartości

Pianka PU


Rszczotka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zwykła pianka PU z marketu ma właściwości antykorozyjne?

Są słupy profil zamknięty, i chciałbym je zabezpieczyć przed korozją zanim je ustawię na wylanych stopach, wszystko będzie zadaszone - większy garaż.

Czy może jakiś inny materiał co by psiknąć i mieć spokój na lata, może ktoś spotkał się z preparatami które zabezpieczają antykorozyjnie profile zamknięte?

Podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy zwykła pianka PU z marketu ma właściwości antykorozyjne?

> Są słupy profil zamknięty, i chciałbym je zabezpieczyć przed korozją zanim je ustawię na wylanych

> stopach, wszystko będzie zadaszone - większy garaż.

> Czy może jakiś inny materiał co by psiknąć i mieć spokój na lata, może ktoś spotkał się z

> preparatami które zabezpieczają antykorozyjnie profile zamknięte?

> Podziękował.

nie ma. To materiał montażowy i izolacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przelot hym wlot na górze na dole jest to zamknięte przez pecke z której wystają śruby żeby

> zakotwić to wszystko w stopie.

Jakie to to ma wymiary +/- ? Dasz radę tym swobodnie operować w rękach? Ja, jak tylko mam możliwość, to wnętrza profili zalewam podkładem antykorozyjnym, po zaślepieniu otworu wlewowego przewracam na wszystkie strony i nadmiar zlewam na powrót do puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie to to ma wymiary +/- ? Dasz radę tym swobodnie operować w rękach? Ja, jak tylko mam

> możliwość, to wnętrza profili zalewam podkładem antykorozyjnym, po zaślepieniu otworu

> wlewowego przewracam na wszystkie strony i nadmiar zlewam na powrót do puszki.

widzę, że podobnie myślimy zlosnik.gif

dlatego o przelot pytałem wyżej, a co do wypełnienia pianką mam podobne zdanie ok.gif ale jak się da to zalałbym minią jakąś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze się może dowiedzieć. A może to Ty o niej wiesz nie wszystko?

jak się przez przeszło 6lat nie dowiedziała to już jej raczej nie grozi, a jest w bardzo wilgotnych warunkach (blaszak przy gruncie).

Dzisiaj nawet urwałem kawałek - sucha jak pieprz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy zwykła pianka PU z marketu ma właściwości antykorozyjne?

> Są słupy profil zamknięty, i chciałbym je zabezpieczyć przed korozją zanim je ustawię na wylanych

> stopach, wszystko będzie zadaszone - większy garaż.

> Czy może jakiś inny materiał co by psiknąć i mieć spokój na lata, może ktoś spotkał się z

> preparatami które zabezpieczają antykorozyjnie profile zamknięte?

> Podziękował.

zasyp suchym piaskiem, a od góry daj beton.

ja ostatnio rozcinałem słupek na zamek i nie było w środku rdzy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.