Skocz do zawartości

Kto pomoże odnaleźć model felgi do seja?


krysy

Rekomendowane odpowiedzi

> Może to jest 4x100 np. od punta.

To jest felga ATT, pamiętam je z połowy lat 90-tych - standard w większości samochodów grinser006.gif. Dzisiaj pewnie już tego nie produkują, bo kto by to kupił hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif. Zapytaj producenta ok.gif, Oni uważają się za "renomowanego" zlosnik.gif. Powinni mieć taką felgę na "czarną godzinę" grinser006.gif. Jak nie będą mieli, to przynajmniej ich zawstydzisz zlosnik.gif, a to dobrze robi dla rynku biglaugh.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam 1 uszkodzoną i chciałem kupić nową.

> Nigdzie nie mogę namierzyć 4x98 model to chyba alfa

> http://obrazki.elektroda.pl/6533060400_1395770698.jpg

Znalazłem na tablicy archiwalne ogłoszenie z takimi samymi felgami. Najlepiej ze zdjęciem skieruj się do ATT w częstochowie, oni powinni wiedzieć jaki to model.

Felgi występowały w rozmiarze 5Jx13 H2, ET 29, 4x98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już tam napisałem.

> Podobne do tych z poldka

> http://allegro.pl/alufelgi-13-polonez-oryginalne-4szt-i4085548926.html

Bardzo podobne i nie wiem czy faktycznie nie te same tylko kapsel zmieniony na FSO. Sprawdziłem i faktycznie felgi których szukasz to model Alfa. Porównaj wymiary i ET ze swoimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest felga ATT, pamiętam je z połowy lat 90-tych - standard w większości samochodów . Dzisiaj

> pewnie już tego nie produkują, bo kto by to kupił . Zapytaj producenta , Oni uważają się za

> "renomowanego" . Powinni mieć taką felgę na "czarną godzinę" . Jak nie będą mieli, to

> przynajmniej ich zawstydzisz , a to dobrze robi dla rynku .

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby w dalszym ciągu mieli formy do takich felg. To nie jest chyba jakaś mega zautomatyzowana produkcja, więc mogliby dać radę zrealizować zamówienie 1szt. To, ile by sobie za to policzyli, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ile by sobie

> za to policzyli, to już inna sprawa.

Nie zdziwiłbym się jakby chcieli za więcej niż kiedyś za komplet wink.gif Bardzo prawdopodobne że z ekonomicznego punktu widzenia lepiej koledze będzie poszukać na własną rękę jakiś używek po ogłoszeniach, albo spisać ten komplet na straty i kupić inne felgi - wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.