Skocz do zawartości

Wiertarka z udarem


Maarkiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję kupić niedrogo - max. 250 zł wiertarkę z udarem, regulowanymi obrotami i obrotami lewo - prawo.

Wiertarka do zastosowań domowych - domek jednorodzinny.

Jaka powinna mieć moc?

Widziałem, ze mają 800 W ale również 450 W.

Czy z tych tańszych firm jest jakaś godna uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Potrzebuję kupić niedrogo - max. 250 zł wiertarkę z udarem, regulowanymi obrotami i obrotami lewo -

> prawo.

> Wiertarka do zastosowań domowych - domek jednorodzinny.

> Jaka powinna mieć moc?

> Widziałem, ze mają 800 W ale również 450 W.

> Czy z tych tańszych firm jest jakaś godna uwagi?

einhel, mam uzytkuje kilka lat kilka powaznych remontow z kuciem 80m2tynku wlacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy mam tego black Deckera klik Wczesniej miałem model 650W katowany do szlifowania itp. Chodzi do dziś jedynie uchwyt poległ, przestał trzymać. W tym nowym mam lepszy bo ma blokade tamten nie miał. Do użytku domowego myślę godny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Potrzebuję kupić niedrogo - max. 250 zł wiertarkę z udarem, regulowanymi obrotami i obrotami lewo -

> prawo.

> Wiertarka do zastosowań domowych - domek jednorodzinny.

> Jaka powinna mieć moc?

> Widziałem, ze mają 800 W ale również 450 W.

> Czy z tych tańszych firm jest jakaś godna uwagi?

Ostatnio w Castoramie kupiłem za 118 zł małego MacAlister'a. Moc coś koło 400 W, udar pneumatyczny, uchwyt wiertła SDS. W komplecie wiertło 6 i 8, przejściowy uchwyt na zwykłe wiertła. Testowana w mieszkaniu na ścianach z żelbetu. Może nie idzie tak jak duże wiertarki na SDS ale spokojnie daje rade. Jak w tym domku nie masz betonu w ścianach to spokojnie da radę. Resztę kasy przeznacz na coś innego.

Jest o połowe mniejsza od klasycznych wiertarek na SDS. Plusem jest 3 lata gwarancji, IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 250 zł??

> Dobre

jak do żelbetu to tylko młotowiertarka, a nie jakieś popierdółki.

Używałem tanich udarówek, droższych boschów ale jak kupiłem najtańszą 10 lat temu młotowiertarkę to już nic innego nie próbowałem, bo służy do teraz i czasem wiertło trza kupić nowe. Żadna wiertareczka nierówna się z młotowiertarką w wierceniu w betonie.

Natomiast z wierceniem w drewnie czy stali. Nie jakies "hybrydy" tylko zwykła stara zielona celma. Dobre i Polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Nie wiercę w zelbetonie smile.gif

Moje ściany są z dobrej, starej cegły smile.gif

Ot - potrzebna mi wiertareczka żeby czasem kołek rozporowy obsadzić, coś w garażu podłubać itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.