Skocz do zawartości

Uszkodzona opona


Rado_

Rekomendowane odpowiedzi

> Ze zdjęcia wynika, że to nie jest uszkodzenie opony. Trochę bieżnik nacięty.

> Wiążąco, oponiarz musi ocenić po napompowaniu.

Opona jest na samochodzie, który jeździ, powietrze nie schodzi. Ciekawe od czego to, wygląda na spekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie? Niebezpieczne to?

myślę, że jak jeździsz po mieście do 60 km/h to spoko ok.gif ale jak wybierasz się w trasę nie przekraczaj 100 km/h bo jak strzeli będziesz miał problem z wyprowadzenie z poślizgu, piszę o przedzie jak tył 120-130 możesz jeździć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślę, że jak jeździsz po mieście do 60 km/h to spoko ale jak wybierasz się w trasę nie

> przekraczaj 100 km/h bo jak strzeli będziesz miał problem z wyprowadzenie z poślizgu, piszę o

> przedzie jak tył 120-130 możesz jeździć

1485.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większość z nas jak zacznie sznupać po swoich oponach znajdzie takie drobne uszkodzenia na swoich oponach - przejechałeś po czymś i się ciutkę gumka nacięła - jakoś nikt raczej z tego powodu opon nie zmienia.

Ale jak chcesz to dam ci adres oponiarza, co ci od razu zaleci wymiane kompletu opon i da dobrą cenę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że większość z nas jak zacznie sznupać po swoich oponach znajdzie takie drobne uszkodzenia na

> swoich oponach

Ofkors. Dopóki o tym nie wiesz - jeździsz w nieświadomości... i pewnie w zdecydowanej większości przypadków nic się nie stanie.

> Ale jak chcesz to dam ci adres oponiarza, co ci od razu zaleci wymiane kompletu opon i da dobrą

> cenę

To pewnie jakiś znajomy kolegi mar00ha... grinser006.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie? Niebezpieczne to?

Wygląda jak jakieś spękanie. Proponowałbym pojechać do wulkanizatora, żeby zobaczył na ile to głębokie, czy nie ma jakiegoś "guza" w tym miejscu, czy nie jest uszkodzona konstrukcja. A jeżeli samochód ma pełnowymiarowy zapas, to po sprawdzeniu że ta opona nadaje się do użytku, na wszelki wypadek wrzuciłbym ją jednak jako zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opona ma 6 m-cy i tylko w tym miejscu jest uszkodzona.

To powinneś spróbować reklamacji. Prawdopodobieńśtwo, że powiedzą że to uszkodzenie mechaniczne/ niewłaściwa eksploatacja, jakieś jest, ale czemu nie spróbować. Może się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opona ma 6 m-cy i tylko w tym miejscu jest uszkodzona.

To może jest to jakaś wada technologiczna i warto reklamować ok.gif

I moim zdaniem nie jeździć już na niej no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To powinneś spróbować reklamacji. Prawdopodobieńśtwo, że powiedzą że to uszkodzenie mechaniczne/

> niewłaściwa eksploatacja, jakieś jest, ale czemu nie spróbować. Może się udać.

Powiedziałem mu aby podjechał do gumiarza, niech dokładnie obejrzy i podejmie decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.