Skocz do zawartości

Dzień Dziecka czyli bananowe uśmiechy na twarzach ubłoconych


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam tekst z Landklinika.pl

" Więc czas najwyższy dać znać, że nadal się chce smile.gif W ogólnym zarysie spotykamy się 31 maja (sobota) o 10 rano na Kuklówce i jak zawsze zapewniamy dużo frajdy dzieciom z Domów Dziecka. Być może trzeba będzie ogarnąć kwestię transportu części dzieci ale narazie jeszcze nie wiadomo. Szczegóły będę dodawał na bieżąco.

Plany jak zawsze grube. Około 100 dzieci z 4 Domów Dziecka. Bierzemy Patrole, Jeppy, Toyoty, Landy i wszystko co kto sobie może przywieźć Motocykle, quady, atv..........i sam nie wiem co jeszcze (na piechotę też można przyjść ) Na obecną chwilę mamy ogarnięty transport na Kuklówkę dla wszystkich dzieciaków z DD. Będzie teren, będzie wyżerka (za skromne co łaska , będą zabawy typowo piknikowe, kucyki, strzelnica asg, wykrywacze metalu i ............się okaże co jeszcze. Oczywiście będą też pamiątkowe nalepki i koszulki. W kwestii koszulek będziemy prosili Was o pomoc (jak zawsze ). Tak jak zawsze wkleję link do formularza zgłoszeniowego z opcją sponsorowania koszulek dla dzieci z DD. Zabierajcie rodziny, psy, koty i chomiki i przyjeżdżajcie. Jeżeli nie czujecie potrzeby "upalania w błocie" przyjedźcie na piknik Będzie wesoło. Co do info na innych forumach to jak zawsze będziemy wdzięczni za przerzucenie informacji

COBRA 75

już wklejałem link do DnP 2012 (na tym byłem)

wyszło Chłopcom niesamowicie.

Ktoś chętny ?

link do Cobra 75

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się pojawić. cool.gif

Postaram się ogarnąć kilka aut ze sobą. smile.gif

Edit:

Myślę, że jakby stworzyć oficjalną stronę / wydarzenie na FB. Łatwiej byłoby promować tak zacną imprezę jak DNP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na FB profil "Fundacja 4x4 Dzieciom" i utworzone wydarzenie smile.gif

Ja jeszcze nie wiem czy wpadnę na Kuklówkę - nie wiem czy się finansowo ogarnę na 2 wyjazdy w ciągu jednego tygodnia. Pół roku bez pracy wyczyściło mi totalnie wszystkie oszczędności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Cybul ogarnie z Sylwkiem to się pewnie pojawię. Choć pewności nie mam bo kilka dni później jest inna impreza, na której będę a portfel z gumy nie jest frown.gif Poza tym Sylwek nie lubi Kuklówki - zawsze coś się sypnie po niej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam traumę po ostatniej Kuklówce Masę czasu minęło a ja nadal mam to betonowe błoto w komorze

> silnika

niestety, miejsce jest chyba najgorsze z możliwych. Przez tą glinę. Niejeden most i silnik zakończył tam swój żywot no.gif

wystarczy nie dać się ponieść emocjom. I do zwykłego błota wjeżdżać.

A że będę Was wyciągał, przez skromność nie wspomnę, bo sam sobie skaszanię wątek.

Bo już nie ma Patrola, któremu zlatywują gumki biglaugh.gif

Teraz jest BESTIA hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z Ciebie !

> a zaprosić ?

> a porozmawiać ?

A bo ta Ryjkowa zlosnik.gif Gadaliśmy z Andrzejem o tym już kilka tygodni temu i zadeklarowałem się, że przyjadę. Dlatego trochę boję się Kuklówki - bo pewnie znowu coś zatkam, urwę czy zepsuję. No chyba, że lajtowo w Kuklówce będę jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> FB

> nie wiem co tam jest, sprawdzcie czy nie jakieś bezeceństwa

Nie wiem czy tylko mi ale link nie otwiera FB

Najprościej jest na FB poszukać profilu "Fundacja 4x4 Dzieciom" i tam jest utworzone wydarzenie smile.gif

Może mój link ruszy: link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli uda mi sie wydębic wolne na ten dzień, to z chęcią bym przyjechał, nie mam4x4, ale wyczytałem

> że mogą byc komplikatory z transportem to 6 dzieciaków do vana zmieszcze

transport podobno ogarnięty.

Wpadaj.

będzie piknik.

Balboa i dżip pewnie szybko się zepsują, pojeździmy patrolem zabojcą hehe.gif

Tomiru i Andrzeju - bierzecie "zero agresji wobec ludzi" ? Bo nie wiem czy pakować piłki do nogi biglaugh.gif

Mordercy piłków grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> transport podobno ogarnięty.

> Wpadaj.

> będzie piknik.

> Balboa i dżip pewnie szybko się zepsują, pojeździmy patrolem zabojcą

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif Balboa!!! hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif Miszczu!

> Tomiru i Andrzeju - bierzecie "zero agresji wobec ludzi" ? Bo nie wiem czy pakować piłki do nogi

> Zabójcy piłków

Jak wezmę zabójców piłków to z tyłu już mi dzieciaki nie usiądą. Co najwyżej samego Plastra wezmę bo Bambina to jeszcze dzieciak i za bardzo żywiołowa jest - mógłbym sobie nie dać rady z dwójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.......

Szanowni Państwo

Czy wszystko zapięte na ostatni guzik ?

OCZYWIŚCIE..........że nie

Ale ogarniamy aż furczy

A tak serio.

Dużo wiadomo, trochę jeszcze się wyjaśnia.

Impreza jak już wcześniej pisałem odbędzie się na Kuklówce (którą wszyscy znamy i lubimy, a ci co nie znają to mogą poznać i polubić ) w dniu 31 maja 2014 roku od godziny 10.00 (można zajechać wcześniej:) ).

Naszymi najważniejszymi gośćmi będą dzieci z Domów Dziecka z Krasnego koło Białegostoku, Walendowa, Kostowca, z Korotyńskiego w Warszawie i TPD Praga Północ - razem setka

Ale jak wiecie bez Was nic się nie może udać więc jak zawsze prosimy Was o liczne przybycie na imprezę

Co będzie?

Hmmmmmm.....jak zawsze do końca nie wiadomo ale:

Teren do objechania

Gra terenowa

Jedzonko do zjedzenia (grill, zupa, może ciasta, owoce, cukrowa wata, zimne i ciepłe napoje . Jak zawsze za "co łaska" do puszki

Malowanie buziek

Strzelnica ASG

Wykrywacze metalu

Kucyki (?)

Oczywiście straż pożarna

I .........Banany

I ...... (tajemnica )

Jeżeli ktoś nie chce upaprać samochodu po sam dach to nie musi.

Można przyjechać na rodzinny piknik.

Im nas więcej tym weselej.

Ważne jest żeby każdy miał ze sobą dobry humor

Prosimy Was również o pomoc w zakupie koszulek dla dzieciaków.

W formularzu zgłoszeniowym jest rubryka dotycząca chęci zasponsorowania koszulek dla dzieci i zakupu dla siebie. Koszulka to mała rzecz, a cieszy.

Prosimy Was serdecznie o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej :

docs.google.com/forms/d/1KKLtYk5hZP3y_9pTnDAuIG3-QY0ssvOXBX5Vuy5b2w4/viewform

Mam nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawili (choć zawsze widzę ile jeszcze jest do zrobienia żeby było lepiej).

Jeżeli macie jakieś pytania to nie krępujcie się

Pozdrawiam.

Cobra

cobra75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie mam terenówki ale w końcu może uda mi się dotrzeć z rodziną i moim " Reksiem zero agresji" zlosnik.gif . Może uda się namówić sąsiadów i znajomych

Zapewne będą jakieś konkursy więc w końcu przekazałbym te pluszaki których mi się już nazbierało 1 lub 2 worki.

Może uda mi się coś z roboty załatwić w ramach poczęstunku ale tu muszę najpierw porozmawiać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

> suuper

> Normalnie szacun

> reszte zalatwimy na miejscu.

> moze wspolny wyjazd z Wawy ?

> pomyslimy wieczorem .

Ja niestety albo nie dojadę wcale albo późnym popołudniem frown.gif

W środę wieczorem dowiedziałem się, że w sobotę od 12:30 do 14:00 mam warsztaty psychologiczne u Gacy i muszę na nich być frown.gif

Plus jest taki, że jak się w końcu zobaczymy to mnie nie poznasz bo waga cały czas ostro w dół leci, już kilkanaście kilo mniej mnie jest zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> suuper

> Normalnie szacun

> reszte zalatwimy na miejscu.

> moze wspolny wyjazd z Wawy ?

> pomyslimy wieczorem .

Ja będę startował z Piaseczna ALE nie wiem dokładnie o której bo rano do którejś godziny (muszę to ustalić z 3 szefem zlosnik.gif ) muszę odebrać towar a potem wrócić po dzieciaki, żonkę i reksia, potem po drodze zajechać do rodziców i zabrać maskotki

Pytanie o której startujesz i jak tam dojechać bo jeszcze nie byłem.

1. przez Nadarzyn --> Grodzisk --> droga 579

2. Nadarzyn --> Radziejowice --> droga 579

3. Nadarzyn --> 8 --> a potem jakaś przebitka np. przez ul. Józefa Chełmońskiego hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja niestety albo nie dojadę wcale albo późnym popołudniem

> W środę wieczorem dowiedziałem się, że w sobotę od 12:30 do 14:00 mam warsztaty psychologiczne u

> Gacy i muszę na nich być

> Plus jest taki, że jak się w końcu zobaczymy to mnie nie poznasz bo waga cały czas ostro w dół

> leci, już kilkanaście kilo mniej mnie jest

To weź przełóż wizytę na rano albo na późne popołudnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dodatku jak zapłacisz za Balboę to na jedzenie Ci kasy za wiele nie zostanie

> Dostałeś już wycenę?

Tak... crazy.gif Mniej więcej tyle ile się spodziewałem... Zęby w parapet...

sprzęgło z wymianą, kompletny wydech z XJ + dostosowanie go do Balboi, przejrzenie i przeczyszczenie hamulców - wszystko 2600PLN sciana.gif

Na Kuklówkę więc nie pojechałbym nawet jakbym miał czas bo najzwyczajniej w świecie nie miałbym za co zatankować mlot.gif. W baku jest jakieś pół zbiornika więc na Helenów styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć Katowicką do Radziejowic. Przy Maximusie jest zwężka ale korków nie ma (jeżdżę tamtędy praktycznie w każdą sobotę)

W Radziejowicach zjeżdżasz z Katowickiej w prawo (nie wiem jak tam teraz zjazdy porobili) na rondzie prosto jak na mapie.

W punkcie B mapy zjeżdżasz z asfaltu w lewo (nieutwardzona droga) jakieś 100m prosto, skręcasz w lewo, cały czas prosto, kawałeczek przez las i jesteś na miejscu

MAPA DOJAZDU - dojedziesz nawet osobówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto jedzie oprócz Tomala i mua ?

Przykro mi ale nie odbudowałem się oslabiony.gif Chciałem jechać na imprezę ale na tą chwilę nie mam czym.

Prędko się też nie odbuduję, bo kasiora na drzewach nie rośnie.

Bawcie się i pomagajcie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi ale nie odbudowałem się Chciałem jechać na imprezę ale na tą chwilę nie mam czym.

> Prędko się też nie odbuduję, bo kasiora na drzewach nie rośnie.

> Bawcie się i pomagajcie

szkoda.

z drugiej strony, po tym co pokazales, na przyszłoroczną moze się uda..

chyba, ze pykniesz w totka.

powodzenia i wytrwalosci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spotkajmy się w McDonalds ZA Jankami, na trasie katowickiej.

> Był kiedyś.. nie wiem czy nadal funkcjonuje

> 9.20 - 9.30 ?

> Kto jedzie oprócz Tomala i mua ?

Wiesz co, chyba nie czekaj na mnie bo po prostu się nie wyrobię, ale na bank dojadę ok.gif

W razie co masz do mnie numer to tarabań gdyby coś ok.gif

Aha, jak chcecie te flary czy też świeczki do tortu to musicie jutro podkupić w jakimś markecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi ale nie odbudowałem się Chciałem jechać na imprezę ale na tą chwilę nie mam czym.

> Prędko się też nie odbuduję, bo kasiora na drzewach nie rośnie.

> Bawcie się i pomagajcie

Nie pitol tylko wsadzaj zadek w osobówkę i przyjeżdżaj ok.gif Tomirek tak samo, osobówką też dasz radę ok.gif

Ja nie mam terenówki a jadę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> racja !!!

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> jazde zapewniam ja

Jak skończę, jazdę będę miał na co dzień, dzieciaki nie koniecznie...

Wybawcie się za mnie, ja za kilka godzin zaczynam przygotowania do reanimacji Parcha. Dzisiaj odpalił bez problemów po 2 tygodniach pomnikowania na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda.

> z drugiej strony, po tym co pokazales, na przyszłoroczną moze się uda..

Obyś się złym prorokiem okazał. Drugą ramę już mam, pozostało ją zrobić jak należy i przełożyć. zlosnik.gif

> chyba, ze pykniesz w totka.

Trójkę pyknę, będzie na mineralkę zlosnik.gif

> powodzenia i wytrwalosci !

Jedno i drugie się przyda. Dziękować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pitol tylko wsadzaj zadek w osobówkę i przyjeżdżaj Tomirek tak samo, osobówką też dasz radę

> Ja nie mam terenówki a jadę

U mnie dupa. Nawet jakbym nie miał warsztatów to bym nie dojechał.

Wczoraj wieczorem odebrałem Balboe ale w poniedziałek albo wtorek muszę go zawieźć do poprawki. W czasie jazdy, na wysokości Stadionu Narodowego zblokowały mi się tylne hamulce.

Jakoś dotoczyłem się do domu, ale felgi gorące były i smród straszny...

Mam nadzieję, że Cybul mi to od ręki poprawi i na Helenów auto będzie...

frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A że będę Was wyciągał, przez skromność nie wspomnę, bo sam sobie skaszanię wątek.

> Bo już nie ma Patrola, któremu zlatywują gumki

> Teraz jest BESTIA

A ta BESTIA to chyba trochę wody nabrała - co ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Utopiona

i tam..

mycie podłogi zaledwie.

okrzyki dzieciaków: toniemy, ratunku.. bezcenne zlosnik.gif

landklinikowe foty

po deszczach było naprawdę mokro

po wyciągnięciu Marzanny i kilku innych sam dałem się ponieść fantazji ułańskiej hehe.gif

jedno jest pewne, było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Utopiona raczej nie choć w środku mokro było

> Osobiście nie widziałem ale moje dzieciaki relacjonowały mi jak wracaliśmy że jakiś pan przyczepiał

> linę do dżipa wujka i wujek ratował te auta

TOMALA, jesteś Super Gość !

gdy mówiłeś, że przywieziesz ciasta, myślałem w skali.. hmm.. detalicznej hmm.gif

dobrze, że były na miejscu długi patrole. Zabrali te kilkanaście (?) kilogramów CIAST wszelakich i DWA TORTY gigantyczne.

jednym takim tortem można by upaść ze dwie klasy boje_sie.gif w podstawówce.

Twoje Maluchy radziły sobie super grinser006.gif

Jula czasami miała taaakie wielkie oczy, a Piotruś chichrał (jak toto sie pisze ?) wprost proporcjonalnie do ilości wybojów rotfl.gifzlosnik2.gif

jakoś umknęła mi jazda z dorosłymi. W domu zdałem sobie z tego sprawę, i zrobiło mi się głupio. Przepraszam.

Nadrobimy lokalnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapowiedź filmu od orga

> pierwsza scena, drugi plan, Patrol Wybawca

Fajnie było z tego co widzę :-) W zeszłym roku utonąłem tam gdzie ten biały Defender. A wyciagarki wtedy jeszcze nie było :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie było z tego co widzę :-) W zeszłym roku utonąłem tam gdzie ten biały Defender. A wyciagarki

> wtedy jeszcze nie było :-D

bardzo, baardzo mokro.

głęboko miejscami. A wiesz jak to jest , gdy przejedzie 50 samochodów no.gif

dzisiaj jadę odmaczać parcha w myjni hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady.... to naprawdę był detal zlosnik.gif rano nawet się zastanawiałem czy nie będzie za mało hmm.gifzlosnik2.gif

A tort był od firmy tylko jeden, nie wiem skąd się wziął ten drugi ale fajnie że był ok.gif

Odnośnie jazdy to nie rób sobie wyrzutów bo naprawdę dzieciaki były ważniejsze ok.gif , to ja Ci dziękuję że zabrałeś dzieciaki na przejażdżkę która trwała tak długo że sam byłem w szoku i zdziwiony że nie wróciliście za 5 minut z moimi przylepami icon_eek.gif ja w tym czasie zwiedzałem i oglądałem częściowo teren a i tak dużo nie zobaczyłem.

Ze 3 razy wracałem na kocyk gdzie czekała żonka z zapytaniem byli ? Na co żonka kręciła głową że jeszcze nie i że zaczyna się martwić biglaugh.gif na co ja spokojnie odpowiadałem " spokojnie pewnie gdzieś "dzipa" utopili i się wyciągają biglaugh.gif na co żonka robiła przestraszone yikes.gif i mówiła "no weź przestań..." biglaugh.gif

Dziś dzieciaki znów przeżywały jadę, a przed chwilą pokazywałem im fotki jak to wujek trochę auto przytopił biglaugh.gif

Ogólnie super że ktoś ma zacięcie żeby zorganizować taką super imprezę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich imprez jest coraz więcej :-) Na początku najtrudniejsze było przekonać wychowawców, że dzieciakom nic nie grozi. Jak pierwsza edycja wypala to potem już jest latwiej. Znajdują się chętni do pomocy a z czasem i sponsorzy. Mi zajęło 3 lata ale teraz mam sponsorów i mam nadzieję że impreza mi wypali:-) Chłopaki z Fundacji 4x4 dzieciom robią dobrą robotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wklejam tekst z Landklinika.pl

od Orga :

Więc teraz tak bardziej oficjalnie chcę Wam wszystkim podziękować za to że jak zawsze byliście (i to w dużej ilości )

Fajnie zobaczyć tyle znajomych twarzy w jednym miejscu.

Dziękuje za to, że przywieźliście po pół wiaderka słońca jak prosiłem

Za wspólną zabawę i za to że dzięki Wam mogły się cudownie bawić dzieci.

Wielkie dzięki za wsparcie nas i (tu wielka buźka) za wypełnienie puszki "Dla Marzeny". Zebraliśmy ponad 700 złotych które przekażę na konto Marzeny. W tytule przelewu postaram się zapisać tak żeby było wiadomo kto, co i dlaczego

Wielkie dzięki dla chłopaków którzy pomagali nam załadować dmuchańce na przyczepę. Sami raczej byśmy z tym do tej pory walczyli na łące

I jeszcze specjalne podziękowania dla Maćka. To dzięki niemu przyczepa trafiła do Warszawy po imprezie.

Wielkie podziękowania dla wolontariuszu. Śmigali jak małe autka i ogarniali zadania. Bez nich nie dało by rady.

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.

Ps. Przekażcie, proszę, podziękowania na inne fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.