Skocz do zawartości

Majówka, majówka...


Rekomendowane odpowiedzi

> We Wrocku było dziś 32 stopie w słońcu, a w Cromie wentylator climy przestał kręcić

mi kreci ale chlodzi jak w TICO frown.gif

Chyba trzeba dmuchnac w rurke klimy cos.

No ale czort wie kiedy ktos tam zagladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka w Gdyni dzisiaj +33 a klima powiedziała Paaa ... już syczała od zimy więc wiedziałem, że mało jest czynnika ale teraz to makabra... musze znowu do drugiej mojej Pani się uśmiechnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki temu że ci się łopel psuje to chociaż samochody zastępcze przetestujesz

O to to ok.gifok.gif

Astra nie porywa, w srodku glosno, deska rozdzielcza plastikowa, silnik 1,7 cdti, nie jedzie sick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prowadzisz zapiski ile razy łopeł już był w serwisie ?

4 raz juz jest no.gif

ogolnie 6 raz byl, z czego 2 razy wymieniano szybe, bo wpierw od kamienia zostala wymieniona, a potem okazalo sie ze zla wstawili, to wiec jako usterki nie licze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We Wrocku było dziś 32 stopie w słońcu, a w Cromie wentylator climy przestał kręcić

A ja dziś miałem fantazję, żeby zamiast otwartego okna ochłodzić się klimą i co... i cisza? Wszystko się wyświetla tylko dmuchawa nie działa. Co jest? W zeszłym roku przed wakacjami przestawiałem ząbki wyłamane i chodziło wszystko pięknie ładnie.

Kurtka jego mać już powoli mam dość tego auta, co chwila jakaś niespodzianka. Skrzynia biegów, sprzęgło, sprężyny. Fajnie jeździ, komfort super, ale jak ktoś nie jest dłubaczem (a ja nie jestem) to powoli się skaranie boskie robi angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja dziś miałem fantazję, żeby zamiast otwartego okna ochłodzić się klimą i co... i cisza?

> Wszystko się wyświetla tylko dmuchawa nie działa. Co jest? W zeszłym roku przed wakacjami

> przestawiałem ząbki wyłamane i chodziło wszystko pięknie ładnie.

> Kurtka jego mać już powoli mam dość tego auta, co chwila jakaś niespodzianka. Skrzynia biegów,

> sprzęgło, sprężyny. Fajnie jeździ, komfort super, ale jak ktoś nie jest dłubaczem (a ja nie

> jestem) to powoli się skaranie boskie robi

ale chcesz powiedzieć że dopiero dzisiaj to zauważyłeś ? nie masz włączonego wiatraka cały czas ? jeździsz z otwartym oknem i wentylacją na 'off' ??

jest takie powiedzenie 'narząd nieużywany zanika' wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale chcesz powiedzieć że dopiero dzisiaj to zauważyłeś ? nie masz włączonego wiatraka cały czas ?

> jeździsz z otwartym oknem i wentylacją na 'off' ??

> jest takie powiedzenie 'narząd nieużywany zanika'

Po co mam mieć włączony wiartak cały czas? Zimą ogrzewanie chodziło i wszystko było ok, żadnych stuków i skrzypienia tez nie było. Więc tak, chcę powiedzieć, że dopiero dziś to zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja dziś miałem fantazję, żeby zamiast otwartego okna ochłodzić się klimą i co... i cisza?

> Wszystko się wyświetla tylko dmuchawa nie działa. Co jest? W zeszłym roku przed wakacjami

> przestawiałem ząbki wyłamane i chodziło wszystko pięknie ładnie.

Już rozgryzłem temat wiatraka w swojej Cromie. Zawiesił się silnik. wymontowałem drania, bo zasilanie do niego dochodziło. Wyjęcie wiatraka to jest koszmar, ale się udało. Pokręciłem trochę ręcznie i ruszył, jakby nigdy nic. W obudowie wiatraka była woda i to ona pewnie spowodowała zablokowanie. Wywierciłem otworek i mam nadzieję że będzie OK. Wiatrak dmucha bdb, bez świerszcza zlosnik.gif

Jak nie lubisz dłubać to spróbuj się dostać do wiatraka od strony filtra przeciwpyłowego i pokręć trochę ręcznie, może ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podszybie od strony pasażera. Zdejmujesz kawał plastiku i masz filtr. Wydłubujesz filtr i w dziurze

> po nim widać łopatki wiatraka. Rozruszaj je ręcznie. Uff, gorąco....

Dzięki, spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zlomek wrocil do domu, wymieniono kompletny rozrzad, winna okazala sie rolka napinajaca, podobno jak silnik byl zimny nie napila porzadnie paska rozrzadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i zlomek wrocil do domu, wymieniono kompletny rozrzad, winna okazala sie rolka napinajaca,

> podobno jak silnik byl zimny nie napila porzadnie paska rozrzadu.

To dobrze że w domu jest, bo jak stoi w warsztacie to innym się Cromy psują no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dobrze że w domu jest, bo jak stoi w warsztacie to innym się Cromy psują

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Masz modul za 50zl, i sie dziwisz ze croma psuje hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wstaw tego łopla do garażu i nim nie wyjeżdżaj . W najbliższym czasie nie ma zamiaru naprawiać

> Cromy.

Przekazalem żonie żeby przestala wyciagac auto z garazu zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Ja od 3 tygodni sie poruszam taka fura

66fd19fdff55d823med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.