Skocz do zawartości

Czerwcowe ciepelko :-P


Rekomendowane odpowiedzi

> Ostatnio dużo jazdy po mieście, na krótkich odcinkach. Wypalanie co 400 km, to już lepiej niż co

> 74km.

Sprawdzałeś poziom oleju? Jak wyglądają korekty wtrysków? Okresy między wypalaniami filtra DPF podczas jazdy miejskiej, można sporo wydłużyć stosując odpowiednie dodatki do oleju i paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzałeś poziom oleju?

Sprawdzałem, górna granica, ale tak nalali przy ostatniej zmianie.

>Jak wyglądają korekty wtrysków?

Sprawdzę jak znajdę chwilę.

> Okresy między wypalaniami filtra DPF

> podczas jazdy miejskiej, można sporo wydłużyć stosując odpowiednie dodatki do oleju i paliwa.

Leję Millersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nówka sztuka, prosto z salonu

> To jest chyba ilość przejechanych kilometrów od ostatniej regeneracji.

przepraszam ze post pod postem ale czytam sobie:

mi wypalali DPFa przy 5 kkmach.

* NIE MAM DPFa > ASO

czy może ktoś w okolicy Rybnika - bliski śląsk Katowice - ma miernik lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie dziś niemoc żarówki świateł mijania . Taki prezent na Boże Ciało zamiast kwiatków na drodze . W instrukcji piszą , że H7 , na forach , że H1 ,dopóki sam jej nie wyjmę to się nie przekonam . No i oczywiście komputerek nie pokazał , jak się przepaliło oświetlenie tablicy rejestracyjnej to zaraz kwiczał . Coraz częściej mnie irytuje moja cromka , czas na poważną rozmowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dopadła mnie dziś niemoc żarówki świateł mijania . Taki prezent na Boże Ciało zamiast kwiatków na

> drodze . W instrukcji piszą , że H7 , na forach , że H1 ,dopóki sam jej nie wyjmę to się nie

> przekonam . No i oczywiście komputerek nie pokazał , jak się przepaliło oświetlenie tablicy

> rejestracyjnej to zaraz kwiczał . Coraz częściej mnie irytuje moja cromka , czas na poważną

> rozmowę .

W przedlifcie siedzą na 100% H7, miałem przyjemność wymieniać komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przedlifcie siedzą na 100% H7, miałem przyjemność wymieniać komplet.

Dzięki za info , padła 1 lewa ,ale słyszałem że lepiej wymienić od razu dwie . Teraz siedze już z 2 godziny i szukam które wybrać . Im więcej czytam tym mniej wiem , hehe jak Seneka czy inny myśliciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dopadła mnie dziś niemoc żarówki świateł mijania . Taki prezent na Boże Ciało zamiast kwiatków na

> drodze . W instrukcji piszą , że H7 , na forach , że H1 ,dopóki sam jej nie wyjmę to się nie

> przekonam . No i oczywiście komputerek nie pokazał , jak się przepaliło oświetlenie tablicy

> rejestracyjnej to zaraz kwiczał . Coraz częściej mnie irytuje moja cromka , czas na poważną

> rozmowę .

już o tym pisałem że wtopiłem jak kupiłem wg instrukcji.

na sczescie tata zuzyje jak sie przepalą w jego wozie.

A u mnie za to tablica rej krzyczy co kilkaset km - cos nie styka. wystarczy puknąc ( naprawa po rusku ) i blad znika.

mlot.gif

a dziś w nocy lasice wygryzly mi " podszewkę: maski oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już o tym pisałem że wtopiłem jak kupiłem wg instrukcji.

> na sczescie tata zuzyje jak sie przepalą w jego wozie.

> A u mnie za to tablica rej krzyczy co kilkaset km - cos nie styka. wystarczy puknąc ( naprawa po

> rusku ) i blad znika.

> a dziś w nocy lasice wygryzly mi " podszewkę: maski

musisz oprawki wyciagnac i dogiac blaszki w nich i problem zniknie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz oprawki wyciagnac i dogiac blaszki w nich i problem zniknie

heheh

nawet nie wiesz ile mi sprawilo trudu wyciagniecie oprawek. bez sciagniecia tablicy. ale poszlo.

Do tej pory nie wiem jak sie je wyciaga, ale sa juz luźniejsze.

teraz się nie opierają 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heheh

> nawet nie wiesz ile mi sprawilo trudu wyciagniecie oprawek. bez sciagniecia tablicy. ale poszlo.

> Do tej pory nie wiem jak sie je wyciaga, ale sa juz luźniejsze.

> teraz się nie opierają

pewno juz zatrzaski połamałeś hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swojego czasu stosowalem najtansze dezodoranty po przyjezdzie do domu.

> nie zaszkodzi a moze pomoze.

> Albo jakiegos brisa trza by bylo zapodac.

te psikania niewiele dają; miałem kostkę domestosa w komorze i też nie pomogło; ja kupiłem taki odstraszacz: KLIK i jak na razie problem nie powrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przedlifcie siedzą na 100% H7, miałem przyjemność wymieniać komplet.

Potwierdzam przedliftowa croma ma H7 , właśnie wymieniłem komplecik na philipsa blue vision xeon . Zapłaciłem 120 pln nie wiem czy dobrze zrobiłem ,czekam do ciemności by zobaczyć jak świecą no i oczywiście dam znać jak za szybko zdechną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potwierdzam przedliftowa croma ma H7 , właśnie wymieniłem komplecik na philipsa blue vision xeon .

> Zapłaciłem 120 pln nie wiem czy dobrze zrobiłem ,czekam do ciemności by zobaczyć jak świecą no

> i oczywiście dam znać jak za szybko zdechną .

Nie wiem, czy te też będą miały efekt wsiąkania w mokry asfalt.... Byłem zaskoczony, kiedy założyłem Boscha super białe, które przy suchym świeciły rewelka... niestety podczas deszczy myślałem, że nie mam świateł passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy te też będą miały efekt wsiąkania w mokry asfalt.... Byłem zaskoczony, kiedy

> założyłem Boscha super białe, które przy suchym świeciły rewelka... niestety podczas deszczy

> myślałem, że nie mam świateł

Sprzedający zarzekał się , że w deszczu też są dobre sam je ma i używa , jak na razie dwie niezależne osoby potwierdzają . Niestety muszę czekać na deszcz to sam sprawdzę . Zabezpieczyłem się jednak i zakupiłem dwie zwykłe H7 mki za 25 pln także zamienić idzie szybko , wprawę już mam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie ma ktoś na relingach belki dachowe pod bagażnik ? Jakie kupić ? Muszę niedługo zanabyć pod

> box dachowy, bo na wakacje w sierpniu to się nie spakuje....

Szkoda ze nie mowiles o tym w kwietniu,

Oddalem za free koledze belki, ktore dostalem z boxem dachowym, chyba ze powiem mu zeby CI pozyczyl na przymiarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy te też będą miały efekt wsiąkania w mokry asfalt.... Byłem zaskoczony, kiedy

> założyłem Boscha super białe, które przy suchym świeciły rewelka... niestety podczas deszczy

> myślałem, że nie mam świateł

Wczoraj sprawdziłem w nocy świecą super , trochę deszczu choć nie za mocnego nie wpłynęło za bardzo na zmniejszenie widoczności , nie zauważyłem żadnego rozmycia . Generalnie żarówki się sprawdzają , teraz pozostało czekać na to kiedy padną , aby nie za szybko a będę polecał każdemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj sprawdziłem w nocy świecą super

ja na razie siedze na osramach.

jakes blu ...> z wygladu swieca lepiej niz zwykle,

I generalnie prodycent nie klamal.\Jak zalozylem w czerwcu zeszlego roku - po 6 miesiacach przepalily sie dwie w 2 tyg odstepie.

teraz mam jakies ulepszone + 120% heheh

ale zostawilem sobie na polce jak przyjda dluzsze wieczory 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie ma ktoś na relingach belki dachowe pod bagażnik ? Jakie kupić ?

Witam, też ostatnio szukałem czegoś na relingi smile.gif...firmowe thule trochę kosztują angryfire.gif znalazłem i chciałem kupić te:

http://allegro.pl/najcichszy-bagaznik-aguri-fiat-croma-relingi-i4283615775.html

W długi weekend robiąc zakupy w LIDLU na pub2.gif20.GIFbbq.gif zakupiłem belki za 159pln biglaugh.gif

Więc zależy kto jakie chce,czy firmowe czy zwykłe itd zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.\Jak zalozylem w czerwcu zeszlego roku - po 6

> miesiacach przepalily sie dwie w 2 tyg odstepie.

Dlatego po 2 kpl kiedys tam odpuszczam wszelakie + 50-90

Zawsze po ok 6 miesiacach padaly dwie. Wywalone 60 zl i lipa, a tak po 9 zl sztuka i wio, swieca juz ponad rok.

Efekt widoczny TYLKO jadac w nocy na nieoswietlonej drodze.

Jako ze to jakies 0,1% mojego przebiegu to olalem temat smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już o tym pisałem że wtopiłem jak kupiłem wg instrukcji.

> na sczescie tata zuzyje jak sie przepalą w jego wozie.

> A u mnie za to tablica rej krzyczy co kilkaset km - cos nie styka. wystarczy puknąc ( naprawa po

> rusku ) i blad znika.

> a dziś w nocy lasice wygryzly mi " podszewkę: maski

Możecie mi powiedzieć jaki jest właściwy typ żarówki oświetlenia tylnej tablicy? Bo już wiem, że instrukcyjna C5W to pomyłka. A naprawa "po rusku" nie pomogła wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możecie mi powiedzieć jaki jest właściwy typ żarówki oświetlenia tylnej tablicy? Bo już wiem, że

> instrukcyjna C5W to pomyłka. A naprawa "po rusku" nie pomogła

W5W zarowki sa w podswietleniu tablicy rejestracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale faktycznie w instrukcji do Cromy po FL jest blad

W instrukcji dotyczącej żarówek to są same błędy. Na przykład do xenonów jest podana D2R, a w rzeczywistości jest D1S ponadto D2R jest montowana do reflektorów bez soczewki, a w Cromie z xenonem były tylko reflektory z soczewkami. Chyba Włosi jak pisali rozdział w instrukcji Cromy dotyczący oświetlenia to byli na niezłym kacu. czerwona.gifpub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja umyłem i zabieram się za pakowanie bagaży. Tak patrzę i nie wiem gdzie to wszystko pomieścić

> co małżonka przygotowała.

hehe.gif będę miał to samo za mniej więcej 2 tygodnie... już widzę listę "rzeczy do zabrania", a nie są to ubrania i kosmetyki. Pozostaje mi tylko opcja boxu dachowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to dzisiaj czeka i jutro rano skoro świt wyruszam na WAKACJE - proszę o ułatwienie przejazdu S3, A4 i E 462 - pałza w Czechowicach- Dziedzicach i w niedzielę pozostałe 180 km na Słowację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba się Cromy nie psują, jak na złość

moja sie nie psuje bo jeżdże na razie zastępczym moim seatem heheheh

Szporuje na rozrząd hehehe.

a no i padło mi cb to jeżdże wolniej.

-----------------------------------------------

a co wy macie z tym pakowaniem.

ja z żonką to bym cieniasem pojechał na wakacje i jeszcze by miejsce zostało w bagażniku. Musiałbym dokupić 20to pak żywca, żeby zapełnić. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.