Skocz do zawartości

Czerwcowe ciepelko :-P


Rekomendowane odpowiedzi

> napisz na ile km wystarczylo:)

> Albo moze ...focha ma? Zobawyla suzi jako rywalke i strzal z focha:)

5-6 tyś. km.

Suzi miała małą glebę , stoi w garażu i czeka na wycenę z OC sprawcy. Podobno PZU dobrze płaci, zobaczymy bo części do tego modelu drooogie są zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Suzi miała małą glebę , stoi w garażu i czeka na wycenę z OC sprawcy. Podobno PZU dobrze płaci,

> zobaczymy bo części do tego modelu drooogie są

Nie wiem jakie masz uszkodzenia , ale oby ci nie zrobili szkody całkowitej - to częsta polityka TU w przypadku dwuśladów z powodów o których napisałeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jakie masz uszkodzenia , ale oby ci nie zrobili szkody całkowitej - to częsta polityka TU

> w przypadku dwuśladów z powodów o których napisałeś ...

Rzeczoznawca był i twierdził że całkowitej nie będzie, ale znając TU, to pewnie pierwsza wycena będzie pokrywała połowę kosztu faktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie takie rzeczy przetrzymywałem

> Jakby co, to się będę "kopal z koniem"

To tak jak ja kopalem z GM hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Panowie mam prosbe, czy widziec co jest nie tak z tym autem??

http://otomoto.pl/fiat-croma-full-opcja-multi-jet-150-km-6-biegow-C33496792.html

bo kolega szuka, pomijam alufelgi, i z tego co widze, to czujniki nie sa w kolor nadwozia, a raczej powinny byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tak jak ja kopalem z GM

> Panowie mam prosbe, czy widziec co jest nie tak z tym autem??

> http://otomoto.pl/fiat-croma-full-opcja-multi-jet-150-km-6-biegow-C33496792.html

> bo kolega szuka, pomijam alufelgi, i z tego co widze, to czujniki nie sa w kolor nadwozia, a raczej

> powinny byc.

Mogę jutro podjechać i zobaczyć to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawde???

Już się umówiłem, sprzedający na pewno nie jest handlarzem i przez telefon zrobił dobre wrażenie. Zastrzegł, że jest umówiony z innym klientem na 13 tą i da znać, jeśli nie sprzeda auta. Do Komornik ma przysłowiowy rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już się umówiłem, sprzedający na pewno nie jest handlarzem i przez telefon zrobił dobre wrażenie.

> Zastrzegł, że jest umówiony z innym klientem na 13 tą i da znać, jeśli nie sprzeda auta. Do

> Komornik ma przysłowiowy rzut beretem.

Napewno nie sprzeda,bo to tata kolegi umowil sie na ogledziny,za nim tutaj napisalem. Jsk mozesz to sprawdz ja fesem i lakier tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień nad jeziorkiem zakończony . upały na początku a potem wiatr , że z łódki nie szło wędkować . Cromka w cieniu pod drzewkiem wypoczywała . Jednak klima coś szwankuje i trzeba będzie uzupełnić płynów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja ponownie pozdrawiam kolege

> Dobrze pokojarzyłem login i autko z avatara...

Również ponownie pozdrawiam smile.gif i jak najbardziej skojarzenia były prawidłowe. Czy kolega już zdecydował, które żarówki zostawia do jazdy dziennej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Również ponownie pozdrawiam i jak najbardziej skojarzenia były prawidłowe. Czy kolega już

> zdecydował, które żarówki zostawia do jazdy dziennej?

Tak, za radą wpadną te mocniejsze i jaśniejsze... W świetle dziennym są bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie dostałem info od sprzedającego, że Croma zmieniła właściciela.

Tak??zaraz do kolegi napisze.

Kolega bedzie dzwonil do taty, bo mowilem mu ze sprzedana, a ojciec mu nic nie mowil jeszcze hehe.gifhehe.giftakze moze miec niespodzianke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja już powoli zaczynam odliczanie do 27 czerwca bo wtedy zaczynam wakacje, a cromcia będzie miała

> drogę do hiszpanii

Już w poniedziałek lecę też do Hiszpanii. Andaluzja yay.gif

Na 2 tygodnie zamykam fabrykę, wyłączam telefon i niech się wszyscy ode mnie odpikują zlosnik.gif

Na miejscu wypożyczę jakąś wielką gablotę i odpocznę od Cromy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już w poniedziałek lecę też do Hiszpanii. Andaluzja

> Na 2 tygodnie zamykam fabrykę, wyłączam telefon i niech się wszyscy ode mnie odpikują

> Na miejscu wypożyczę jakąś wielką gablotę i odpocznę od Cromy

Remonta wypozyczysz hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj w Cromie wymieniłem gumy stabilizatora z tyłu i nastała cisza wink.gif

od jakiegoś czasu coś mi z tyłu stukało; na SKP pojechałem na szarpaki - nic, wszystko jak z fabryki, potem miałem przegląd techniczny i znowu nic, wszystko OK, a stuka sobie nadal. Pofatygowałem się więc sam do kanału i w 3 min znalazłem co się tłucze wink.gif

gumy kosztował kosmiczne 38 zł za komplet (z przesyłką), wymiana z 30min i człowiek się cieszy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem z przednimi lacznikami stabilizatora na SKP wszystko ok, w koncu samemu udalo mi sie zdiagnozowac przyczyne.

I tak samo SKP nie wykrylo luzu na drazkach kierowniczych,tylko na serwisie Fiata, ale ze mechanik powiedzial ze wymiana nie jest skomplikowana, to zrobilem to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie kupowałeś jeśli mogę spytać?

Sprawdź w ASO - cena jest chyba podobna (nie masz przesyłki), a jakość masz pewną. Jak zmieniałem, to zadzwoniłem do ASO i nie opłacało się szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy był kasowany wskaźnik degradacji oleju podczas wymiany? W autach z DPF są dwa zupełnie

Sprawdziłem kabelkiem i wyszło że nie skasowali inspekcji przy wymianie oleju. Przy okazji zastanowiła mnie jedna rzecz, czyli częstotliwość wypalania DPF. Pokazuje regenerację co 74 km panic.gif, tylko jakoś nie zauważyłem żeby tak często się wypalał niewiem.gif. Komputer mam stale ustawiony na spalanie chwilowe i bym zwrócił uwagę na tak częste wypalanie. FES kłamie czy co?

287773005-DSC_0079.jpg

post-47069-14352524483282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdziłem kabelkiem i wyszło że nie skasowali inspekcji przy wymianie oleju. Przy okazji

> zastanowiła mnie jedna rzecz, czyli częstotliwość wypalania DPF. Pokazuje regenerację co 74 km

> , tylko jakoś nie zauważyłem żeby tak często się wypalał . Komputer mam stale ustawiony na

> spalanie chwilowe i bym zwrócił uwagę na tak częste wypalanie. FES kłamie czy co?

Czemu masz przebieg przy ostatniej regeneracji 199,4 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdziłem kabelkiem i wyszło że nie skasowali inspekcji przy wymianie oleju. Przy okazji

> zastanowiła mnie jedna rzecz, czyli częstotliwość wypalania DPF. Pokazuje regenerację co 74 km

> , tylko jakoś nie zauważyłem żeby tak często się wypalał . Komputer mam stale ustawiony na

> spalanie chwilowe i bym zwrócił uwagę na tak częste wypalanie. FES kłamie czy co?

To co pokazałeś nie ma nic wspólnego z kasowaniem degradacji oleju, pokazuje tylko stopień zatkania filtra. Średnia odległość ostatnich 5 regeneracji w FES mija się z prawdą, najczęściej jest to przebieg od ostatniej regeneracji do poprzedniej, jak widać filtr się nie wypalił do końca. Pokaż stopień degradacji oleju i skasuj ten parametr w zakładce "Regulacje" skasuj wymiana oleju tylko DPF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co pokazałeś nie ma nic wspólnego z kasowaniem degradacji oleju, pokazuje tylko stopień zatkania

> filtra. Średnia odległość ostatnich 5 regeneracji w FES mija się z prawdą, najczęściej jest to

> przebieg od ostatniej regeneracji do poprzedniej, jak widać filtr się nie wypalił do końca.

> Pokaż stopień degradacji oleju i skasuj ten parametr w zakładce "Regulacje" skasuj wymiana

> oleju tylko DPF.

Oczywiście skasowałem to tam gdzie piszesz. To co pokazałem to to na co zwróciłem uwagę, przy okazji podłączenia się do FES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.