Skocz do zawartości

Motorek 750-1000


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sprawić sobie nowy rowerek na weekendowe szaleństwo. W grę wchodzą trzy sprzęty yamaha R1,GSXR 1000 i Honda CBR 900.. Co byście wybrali w kwocie plus minus 3-4 tys EUR?Do tej pory ujeżdżałem Honde CBR 600,Kawasaki ZXR 750,Kawasaki ZX7R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamierzam sprawić sobie nowy rowerek na weekendowe szaleństwo. W grę wchodzą trzy sprzęty yamaha

> R1,GSXR 1000 i Honda CBR 900.. Co byście wybrali w kwocie plus minus 3-4 tys EUR?Do tej pory

> ujeżdżałem Honde CBR 600,Kawasaki ZXR 750,Kawasaki ZX7R.

Myślę, że za 3-4 tyś. euro to z tej klasy możesz co najwyżej kupić sobie skarbonkę. Nie oszukujmy się to nie będę sprzęty nawet w stanie poprawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że za 3-4 tyś. euro to z tej klasy możesz co najwyżej kupić sobie skarbonkę. Nie oszukujmy

> się to nie będę sprzęty nawet w stanie poprawnym.

900RR?? W dobrym stanie kupi za ciut ponad 10k PLN.

Tyle tylko że to roczniki 98-99 więc już niedługo pełnoletnie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 900RR?? W dobrym stanie kupi za ciut ponad 10k PLN.

> Tyle tylko że to roczniki 98-99 więc już niedługo pełnoletnie

to wszystko zależy co kto rozumie pod pojęciem "dobry stan" w przypadku pełnoletniego sportowego moto... Ja uważam, że za tę kwotę nie można takowego kupić. Sportowy moto., mimo że w czasie jego produkcji wykonywano z najlepszych dostępnych materiałów i tak zużywają się znacznie szybciej niż moto. "zwykłe". Po prostu co do zasady są inaczej traktowane, inne sa przeciążenia, że nie wspomnę o tym, że nie można mówić o sprzęcie, który miał dzwona czy poważny ślizg, że jest w "dobrym stanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sportowy moto zużywają się znacznie szybciej niż moto. "zwykłe".

Może więc coś bardziej turystycznego np. Thunderace z końca produkcji, albo VFR800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamierzam sprawić sobie nowy rowerek na weekendowe szaleństwo. W grę wchodzą trzy sprzęty yamaha

> R1,GSXR 1000 i Honda CBR 900.. Co byście wybrali w kwocie plus minus 3-4 tys EUR?Do tej pory

> ujeżdżałem Honde CBR 600,Kawasaki ZXR 750,Kawasaki ZX7R.

idealny budzet na ZRX 1200 R smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie stanu: Na pewnoo dobrym wyborem będzie SC44 i SC50, czyli odpowiednio 929 i 954, Gixxera w tej kasie kupisz pewnie do rocznika K4, też zacny motór. R1 to do 2003 (RN09), zatem trzeba uważać na skrzynie. Na pewno odpuściłbym Kawasaki - ZX9R to najbardziej problematyczny model z wyżej wspomnianych, a ZX10R będzie w słabym stanie za taką kasę.

Mając 3-4 tys. euro kupiłbym ładne 954 (choć będzie ciężko znaleźć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomijając kwestie stanu: Na pewnoo dobrym wyborem będzie SC44 i SC50, czyli odpowiednio 929 i 954,

> Gixxera w tej kasie kupisz pewnie do rocznika K4, też zacny motór. R1 to do 2003 (RN09),

> zatem trzeba uważać na skrzynie. Na pewno odpuściłbym Kawasaki - ZX9R to najbardziej

> problematyczny model z wyżej wspomnianych, a ZX10R będzie w słabym stanie za taką kasę.

> Mając 3-4 tys. euro kupiłbym ładne 954 (choć będzie ciężko znaleźć).

W najcudowniejszym malowaniu serduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif

cbr_954_rr_2002-2003_bialo_niebieski.jpg

sc50_rosswhite2002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.